Aitäh, Aitäh, AITÄH !!!! - Tänusõnad

Sisestas põnevil,
Blogide kategooria: 

Meie suuured suured, kõige suuremad tänud lähevad järgnevatele asjaosalistele meie pulmas:

Pulmaisa Anti Einpaul – Tekitas mõnusa ja sõbraliku atmosfääri. Tema kõrval ei saaks vist ka kõige suuremas paanikas pruut närviliseks jääda. Väga rahulik aga samas sisukas. pidulik.anti.ee

Fotograaf Urmas Ääro – Imelised pildid. Sõnu polegi vaja, pildid räägivad enda eest. www.urmasaaro.com

Notar Kersti Kulla – Suutis registreerimise ajal nii nututada kui naerutada, väga hea sõnameister.

Diskor Heiti Salumets – Tunnetas seltskonda, korraldas meie pulmast korraliku tantsupeo. Lisaks on painlik, soovilood ja pikem mängimine ei olnud probleem.

Florist Anu Pindsoo – Meie florist oli poole kohaga pulmakorraldaja, kes aitas meid olukordades, kus me ise ei osanud probleeme nähagi. Usaldasime teda 100% ja ei kahetse. Väga professionaalne ja hingega oma töö juures.

Peopaik ja toitlustus Olustvere mõis – Kodune mõis, koduse meeskonna ja sõbraliku õhkkonnaga. Toidud olid väga maitsvad ja lauad lookas. www.olustveremois.ee

Supertort ja Olga Danilova – Täpselt nii nagu lubatud, tort oli imeline ja maitse lausa jumalik. Www.supertort.ee

Kleit Laura Noorpaaride salong– Kes plaanivad oma kleiti Tartust osta, soovitan kindlasti sealsest poest läbi astuda. Valik ei olnud just kõige suurem, kuid teenindus super. Müüja vaatas mulle peale ja tõi kohe välja kleidid, mis on minule. Ja pean tunnistama, et olidki minu kleidid, üks neist kaunistas mind ka pulmapäeval.

Tartu Kaubamaja meesteosakond – ja selle meeldiv teenindaja, kes pani peiu jalatallast pealaeni riidesse.

Auto chaika omanikuks Henn Siilbek – Ilus ja piisavalt ruumikas auto, pluss muhe sohver.

Pulmalipu kujundaja Aivo Jõeorg – Lipp oli meie jaoks täielik wow-hetk. Kui palusime meile disanida lippu ei olnud meil mingeid ootusi ega eeldusi, ei osanudki midagi oodata ja kui me lipu kätte saime, siis wow. Tõeliselt ilus ja kvaliteetne. www.peremark.eu.

Küünal Võhma küünlatehas - Olen alati Võhma küünaldega rahule jäänud. Üllatas, kui kohapeal tellimas käisime tuldi meile väga vastu. Esiteks tehti küünal valmis kiiremalt, kui tavaliselt ja teiseks kui me hakkasime värvitoonidest rääkima, viidi meid tagaruumidesse et kõrvutada, võrrelda ja sobitada just neid värve, mida meie soovisime. Www.giftline.com

Meik ja soeng kallis sõbranna Sirli Drenkhan-Haavisto – Olin, olen ja arvatavasti ka jään sõnatuks. Meik ja soeng olid täpselt ja rohkem veel see, mida ma soovisin.

Sõrmused City Gold Taskus – Kiire valik, kiire teenindus ja ilusad sõrmused.

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Aitäh, Aitäh, AITÄH !!!!
1 September, 2012 - 18:06

Palju palju õnne!