Kolm suurepärast tegijat! - Tänusõnad

Sisestas ifmoments,
Blogide kategooria: 

Meie tahaksime tänada kolme suurepärast tegijat, kes tegid meie pulmapäeva unustamatuks. :) Nendeks on:

* Pulmaisa Anti Einpaul
* Fotograaf Diana Unt
* Luke mõisapargi pererahvas

Anti puhul peavad paika kõik varasemad ülistused :) Ta korraldas nii vahvaid mänge (kusjuures alati ootamatus ja lõbusas võtmes) kui ka romantilisi ahhetamapanevaid hetki, mis olid täpiks i peal:) Väga soliidne ja tore pulmaisa, kes oli alati olemas seal, kus teda vähegi vaja. Me saime ta peale täielikult loota ega pidanud peale "jah"-sõna ütlemist enam millegi pärast pabistama - see on tegelikult asi, mis on oma pulmapäeval kuldaväärt :)

Diana tehtud imeilusad pildid (ja slaidishow) toovad siiani pisara silma ning meie kihvti fotosessiooni meenutades naeratuse näole:) Planeeritud 3h asemel jäi meil fotodele vaid ca 1h, mille käigus jooksime vaheldumisi paduvihmas ja päikeses kõik Tartu ilusaimad kohad läbi. Fotode tegemine temaga oli fun ja seda on piltidelt ka näha:) Paljud külalised küsisid meilt pärast, kust me küll nii laheda fotograafi leidsime?!

Registreerimine toimus meil Luke mõisapargis Tartumaal. Kes seal pole käinud, siis soovitame kindlasti - hästi ilus paik! Pererahvas on samuti väga tore, sõbralik ja abivalmis :) Nad olid meile abiks ja seltsiks viimastel närvilistel minutitel enne külaliste ette astumist, aga ka hiljem piknikulaua ettevalmistamisel ja teiste jooksvate küsimustega. Ja väga armas õnnesoov neilt oli ootamatu ja liigutav! :)

Aitäh teile!!
H&O