K&R imeline pulmapäev 10.08.2013 - Tänusõnad

Sisestas katriraiko,
Blogide kategooria: 

Soovime edastada meie tänusõnad kogu pulmameeskonnale.

Meie pulmapäeva planeerimine sai alguse juba 13 kuud varem. Ja peab tunnistama, et mida varem planeerima hakata, seda paremad tegijad oma meeskonda saad.

Meie jäime oma pulmapäevaga väga rahule. Kõik tegevused olid hästi planeeritud ja sujusid kenasti.

Kaunid pulmakutsed tellisime Kristiina Disainilt.

Pulmapeo kohaks valisime Padise mõisa. Mõis on muinasjutuliselt kaunis ja muutis meie päeva veelgi romantilisemaks. Tahame tänada mõisa perenaist Tiinat, kellega sujus koostöö juba esimesest kohtumisest.

Pulmaisa oli Veiko Veiert. Väga mõnus õhtujuht ja meelelahutaja. Pulma planeerimisel oli palju abiks ja oskas meie pulmapaanikat maha suruda. Ka külalistele meeldis meie pulmaisa just kuuldava ja selge hääle poolest.

Pulmabändiks oli Sleepwalkers. Supper hea ja meeleolukas tantsumuusika.

Pulmafotograaf Rene Riisalu. Kindlasti üks tipptegijaid oma alal. Ääretult tore inimene. Soovitas ja nõustas kus ja milliseid pilte teha. Koostöö oli väga sõbralik ja samas nii professionaalne.

Pulmavideo Risto Hännikäinen. Tore noor entusiast. Olime väga rõõmsad, et tuttavate soovitustel just tema internetiavarustest üles leidsime.

Pulmautoks rentisime Chrysler'i. Valge ja romantilises stiilis ameerika auto. Võttis ahhetama, kui autot nägime. Sobis suurepäraselt meie mõisa pulma. Autojuht Georg oli lahe ja vastutulelik inimene. Väga meeldivad mälestused jäid autorongist.

Pulmalilled ja -seaded lillepoest Kolm Lille. Väga mõnus suhtlus ja kõik meie soovid teostati nii kaunitesse seadetesse alustades pruudikimbust ja lõpetades lauakaunistustega.

Imeilusa ja suussulava pulmatordi tellisime Frens Cateringilt. Täpselt meie soovide järgi valmistatud tänu meeldivale koostööle.

Tseremoonia muusikuteks oli meil kaks tüdrukut Merlin ja Siiri - särasilmsed noored muusikud ja vastutulelikud meie soovidele.

Suur-suur kummardus ja tänu kõikidele osalistele. Tõesti tundsime, et inimesed tegelevad sellega, mis neile meeldib ja naudivad suhtlemist ja kogu protsessi.

Meie pulmapäev jättis meile kustumatu mälestuse.
Aitäh!

Lisan siia lühivideo meie pulmapäevast
http://youtu.be/gSbKf9A-KsQ

Katri ja Raiko 10.08.2013

Kristiina Disain
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2007 - 13:36
Re: K&R imeline pulmapäev 10.08.2013
2 September, 2013 - 21:20

Palju palju õnne! :)

FrensCatering
Kasutaja FrensCatering pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Sept 2011 - 11:37
Re: K&R imeline pulmapäev 10.08.2013
4 September, 2013 - 00:16

Tere Katri ja Raiko,

palju õnne Teile veelkord. Tore on lugeda, et kõik sel tähtsal päeval õnnestus kenasti ja et olite oma pulmapidu teostama valinud suurepärased tegijad.

Loodan, et ka pulmatort vastas ikka Teie ootustele ;)

Terv,
Riina

frens [at] frens.ee
www.frens.ee