Meie imeline päev 07.07.2012 - Tänusõnad

Sisestas tseboras,
Blogide kategooria: 

See kauaoodatud päev jõudiski lõpuks kätte.
Planeerisime üle aasta ja uskumatult kiiresti jõudis ta kätte.

Päev algas vara, vähemalt minul. Kell 9.00 tuli minna meiki ja soengut tegema. Suured suured tänud Kristale, kes nägi minuga vaeva ja kes suutis mind tundma panna kui printsess.

Siis tuli aeg registreerima minna, mille tegime ära kahekesi.

Registreerimiselt tagasi jõudes ootas meid Triin Õim, kes tegi meist suurepärased pildid. Kuhu ta meid ainult juhatas sinna ka läksime ja pildid said suurepärased. Nüüd võin öelda, et paremat fotograafi poleks osanud oodata. Ta oli meiega väga professionaalne ning uskumatult vabalt saime temaga suhelda.

Siis oli aeg istuda autosse, milleks oli Jaguar xj6. Meie autojuht oli igati soliidne täpselt nagu filmis. Meie jäime oma autoga rahule ja kõigile külalistele meeldis see ka väga. Suured tänud Jaanekile, et ta võttis selle vaeva ja oli meile oma autoga ja ka ise abiks.

Põltsamaa kirikus pani meid paari Simon Brereton, kes küll oma inglise aktsendiga võis tunduda osadele külalistele kummaline. Kuid meie oli tähtis, et just tema seda teeb. Suured suured tänud sulle Simon, sinu jutlus läks meile hinge ja külalistele ka.

Minu imelise pruutkimbu tegi minu sõbranna Egle, kes tabas kimbuga ära täpselt minu :) Ilusad valged freesiad ja rohelised lehed. No lihtsalt supper.
Pulmaisaks oli meil Margo Hussar, kelle leidsime tuttava kaudu. Juba esimesel kohtumisel sai meile kindlaks, et tema on see keda tahame. Meie asjaajamine oli väga mõnus. Tema eestvedamisel läks kojusõit suurepäraselt. Peale mõnda teel oldud linti olimegi kodus, kus minu Mees mu üle värava kandis, mis vanematel silmad märjaks võttis. Margo juhendamisel istutasime puu ning saatsime peigmehe nime ära. Tähendab lasime raketiga õhku. Teel tuli veel suurest murekotist lahti saada koos reispassiga. See ka õnnestus. Pidu jätkus edasi Männimäe Külalistemajas. Sealne teenindus oli väga meeldiv ning toidud olid lausa super head.

Bändiks valisime ansambel AARE, kes sai suurepäraselt hakkama, külalised tantsisid ja nautisid head muusikat.

Pulmatordi tegi meile Aasa Külalistemaja kondiiter Merit. Peale mitut proovimist saime just sellise maitse ja kuju nagu soovisime. Külalistele maitses väga ja me ise jäime väga rahule :D

Aga heal pool oli ka üks halb. Ja see oli lilleseadja (Egle Anton), veel viimastel nädalatel enne pulmi oli meil suuri probleeme omavahel suhtlemisega. See lilleseadja, kellega asju ajasin läks puhkusele ja lihtsalt ei vastanud ei mailidele, ega telefonile. Veel nädal enne pulmi käisina ja ajasin taga.
Peale nii mõnegi närvi kulu sain samast firmast, aga teise tegija. Ja tema seaded olid suurepärased. Kirik oli väga ilus ja lihtne ning peokoht oli lausa muinasjutuline.

Suured suured tänud kõigile, kes aitasid meid meie tähtsalt päeval.

Piia ja Jaan

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Meie imeline päev 07.07.2012
27 Juuli, 2012 - 21:19

Tore, et kôik laabus ja pikka kestvat ônne!

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2007 - 21:01
Re: Meie imeline päev 07.07.2012
27 Juuli, 2012 - 23:49

Palju palju õnne, meil sama pulmavana nüüd 3.o8:);)

A & J 03.08.2012