Meie muinasjutu meeskonnale(22.10.11) - Tänusõnad

Sisestas Merle Ruut,
Blogide kategooria: 

Pulmadest on möödas pool aastat. Viimane aeg on tänada tegijaid, kes andsid endast maksimumi, et meie päev õnnestuks 100%. Teadsin, et olen hull kontrollifriik ja samas ei suuda ma siiani imestada, kui palju ma Teid kõiki usaldasin. Mul on heameel, et ei seadnud piire ja lasin Teil läheneda loominguliselt. See kõik lubas meil nautida kogu organiseerimise perioodi ja loomulikult ka peofinaali. Te saatsite korda nii palju, et tänusõnadest jääb puudu, kuid alustame algusest.

A.M CLASSIC DESIGN OÜ- Sõrmused on kaunid, ahvatlevad, ahhetama panevad, sõnatuks võtvad. Aitähh selle ainulaadsuse eest, mida pakute. Eriline tänu Riil Kerrole.

Krista Adrat- Sinu tehtud soengut kirjeldati kui rabavalt kaunist soengut. Loomuliklt mõtlen ma selle all mõlemit soengut. Kõik pruudid ei saa ühe päeva jooksul kahte ülikaunist soengut kanda.

Meikar Merle- Tegid minust printsessi. Sa oled imeline inimene. Mul on kahju, et see aeg jäi nii üürikeseks ja ma ei jõudnud sinuga lähemalt tutvuda. Luban, et otsin su üles.

Salong Pärl- Teie teenindus on suurepärane. Kleit oli kauneimast kauneim. Peigmehe smokinguvöö ja lips sobisid kui valatult. Pruutneitsikleit lihtsalt võrratu. Mind rabas Teie personaalsus. Iga kord kui salongi tulin- mäletasite Te täpselt kleiti ja värvitoone. Isegi siis kui kirjutasin- Te teadsite. Lihtsalt vapustav.

Terje Atonen- Sa oled fotograaf, kes mitte ainult ei pildista vaid suudad maha rahustada ka tormi. Panid unustama vihma ja tuule! Me tõesti ei mäleta, et oleks sadanud, aga teised räägivad nii. Fotod meie päevast on muinasjutulised ja räägivad just sellise loo nagu soovisime.

Heli lillepood Kuusalus- Heli Adrat, sinu tehtud kimpu peeti kauneimaks, mida eal nähtud. Sa mõistsid meid poolelt sõnalt- kõik oli lihtsalt uskumatult kaunis. Lauaseaded tõid õnnepisaraid. Sinu perekonna hommikune saabumine oli nii südamlik ja armas ja kallistus mulle nii vajalik. Aitähh

Varmo Vares- Sa oled ja jääd kõige lahedamaks pulmaisaks, keda tean. Esimese lausega võitsid meie külaliste südamed.

Renel Sikk- Oled parim. Sinu muusika tegi igast Eesti mehest meie pulmas tantsulõvi.

Ammende Villa- Erilised tänud Jaanika Hinriksonile. Tegite võimalikuks selle, millest me ei osanud unistadagi. Pärnusse tulles toome Teile ka kindlasti pildid nagu lubatud

Villa Andropoff- Jaanus Künnapas, sinuta ei oleks pidu toimuda saanudki. Teenindajad olid tublid, söögid võrratud. Täname Teid mõistvuse eest ja tuleme Teie majja kindlasti tagasi.

Urmas Jalakas- Teie tort oli oivaline nii maitselt kui välimuselt. Teie olete inimene, kes suudab garanteerida kvaliteedi. Te panite i-le täpi. Suur, suur aitähh.

Pulmad.ee- Tänu Teie lehele oli mul oganiseerimise juures koguaeg käsi pulsil. Teie töö ja vaev juhtis meid kokku parimate tegijatega ja seepärast õnnestus meil ka nautida oma päeva. Kõik need head õpetussõnad, mida lugesin siit lehelt, tulid kasuks, et tunda puhast rõõmu pulmapäevast. Meie ja meie külalised oleme Teile südamest tänulikud.

Lõpetuseks tahame tänada oma külalisi. Aitähh, et tulite ja meie õnnele tunnistajateks olite. Tundke elus samapalju armastust kui meie tunneme teineteise vastu.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Meie muinasjutu meeskonnale(22.10.11)
13 Märts, 2012 - 20:39

Tervitus-

Vot see on tore peale-pulma-blogi.

Suurimad tänud :D

Tervitades,

Virgo