Meie pulmapidu Kuke turismitalus 16.07.2016 - Tänusõnad

Sisestas Lissi,
Blogide kategooria: 

Soovime veelkord tänada kõiki asjaosalisi, kes aitasid kaasa meie pulmapeo õnnestumisele :) Te olite lihtsalt super! Kõik läks täpselt nii nagu me olime unistanud ning mõelnud ja rohkemgi veel!!!

Pulmapaik: Kuke turismitalu www.kuketalu.ee
Lisamajutus: Männiaru puhkemajad www.männiaru.eu
Catering: Põhjala catering (Kuke turismitalu) www.pohjalacatering.ee
Pulmaisa: Andres Karu www.karuandres.com
Tseremoonia: Janek Pallase janek.pallase at gmail.com - PS. Janek on ka pulmaisa!
Bänd: Sleepwalkers www.sleepwalkers.ee
Video: Kristiin Kõosalu www.hoook.ee www.kristiinvisuals.com
Foto: Gerry Sulp www.gerrysulp.net
Meik: Natalia Shishkina www.nataliashishkina.com
Ettevalmistused: Stuudio35 www.stuudio35.ee
Soeng: Nelli Nõmm (Süda 10 ilusalong) www,ilusalongid.ee/1754/ilusalong-suda-10-3/
Dekoratsioonid: Globeflower (Sigrid Kullerkupp) www.globeflowerdecor.blogspot.com
Tordid: Kaju Köök (Olga Kaju) www.olgainkitchen.com/

Nüüd siis mõned read ka me pulmast:) Pidu toimus keset suve 16-07-16. Kuna meil oli külaliste nimekiri võrdlemisi pikk (ca 100 inimest) ja ega väga palju "kriipsu alla" paigutada ei õnnestunud, siis muutus juba kohe alguses kohtade otsimine võrdlemisi keeruliseks. Ei mäletagi täpselt kuidas, aga ilmselt mingi juhuse läbi sattusime Kuke turismitalu kodulehele. Nägime nende pilte ka Facebookis ja omavahel võime öelda, et juba piltide järgi tundus, et see koht on meile müüdud :) Käisime kohapeal vaatamas ning tunne süvenes. Küll aga jäi lahtiseks kuhu majutada ülejäänud pooled külalistest, sest Kukes oli majutuskohti vaid 58. Aga perenaise Mariega suheldes selgus, et seal samas lähedal (1.3km) on veel ka Männiaru puhkemajad, kuhu saame teise poole külalistest majutada. Ka Männiaru perenaine Karina oli ka hästi tore ning abivalmis. Niisiis jäimegi Männiaru puhkemajade ja Kuke turismitalu peale, kus oma pulmapeo maha pidasime :)

Paar iseloomustavat sõna ka meie super abiliste kohta, kelleta meie pulm poleks olnud see, mis ta oli:)

Bänd Sleepwalkers - Et alustada pisut kaugemalt, siis meil on eelnevalt olnud au käia mitmetes pulmades. Küll sõprade, küll sugulaste omades. Sealt sai selgeks, et kui kunagi oma pulma hakkame orgunnima, siis bänd peab olema vägev. Bänd sisustab ju reeglina kolmandiku õhtust. Selline oli vähemalt meie ettekujutus ühest vägevast pulmapeost :) Oleme ise ka pigem tantsijad, siis otsisime bändi kes mängib muusikat igale maitsele ning kus oleks olemas kindlasti kitarrid, klahvid ja trumm. Ja kõik need on Sleepwalkersis esindatud. Lisaks veel ääretult lihtne ja kiire suhtlus bändiga! Kõigepealt leidsime siit samast foorumist sellise bändi, nagu Sleepwalkers. Saatsime paar e-kirja ning saime Eskoga kokku. Õige pea oli tunne, et me teaks Eskot juba ei tea kui kaua aega:) Rääkisime maast ja ilmast, natuke ka pulmadest ja bänd oligi meile müüdud:) Ise me polnud ju bändi tegelt "lives" esinemas kuulnudki. Peamine usaldus põhines kommentaaridel, siit samast foorumist - ja uskuge või mitte, me ei pidanud grammigi pettuma!!!

Juba esimesest loost alates oli tantsuplats rahvast täis ja viimase bändi seti ajal oli seal selline möll, mida on raske kirjeldada:) Poisid valdavad pillimängu küll, pole midagi öelda! Lisaks on bändil olemas kogu vajalik tehnika ja ka valgusefektid. Kui tseremooniat paika panime, siis tekkis küsimus kas ja kes seal muusikat teeb. Helistasime Eskole, ja saime ka selle pisiasja lahendatud. Sleepwalkers sisustas ka tseremoonia ning sellele eelneva ja järgneva osa kahe akustilise kitarriga. Kõik oli lihtsalt ülivõrdes äge! Lisaks on Esko Sleepwalkersist peaaegu nagu pulmakorraldaja:) Ta on ilmselt näinud pulmi rohkem, kui iga keskmine eestlane:) Mistõttu oskab ta anda häid soovitusi ja jagab hea meelega oma kogemusi.

Peokoht Kuke turismitalu ja Põhjala Catering - suurimad tänud Mariele ja tema meeskonnale Kuke talust ja cateringist! Jällegi oli kõik super! Koht ise on väga ilus, suveterrass oli parim võimalik koht meie pulmapeo toimumiseks. Lisaks on Kuke talus ja seal ümbruses palju erinevaid ilusaid paiku, kus tseremooniat läbi viia. Toit oli väga maitsev ja nägi väga kena välja!!! Suhtlus Mariega väga kiire ja professionaalne ning alati leidus võimalus meie soovidele ja ideedele vastu tulla.

Mis tuli meile positiivse üllatusena, oli kutse "proovisöömisele". Nimelt korraldati varakevadel aprillis ühel õhtul Kuke turismitalus üritus, kus pakuti meile ja teistele (kel oli sel suvel oli Kuketalus üritusi tulemas) terve cateringi poolt pakutav menüü. Laudadel pakutav sisaldas nii sööke kui jooke. Peale õhtusööki saime kokku leppida millise menüü me oma pulmapäevaks valime. Nagu eelpool kirjutasin, siis söök oli suurepärane! Tehakse ikka häid sööke, tuleb tunnistada:) Au ja kiitus kokkadele, jätkake samas vaimus!!! Kui bänd on oluline, siis sama võib ka söögi kohta öelda - et kõht oleks täis ja jalg tatsuks.

Pulmaisa Andres Karu - igati vahva, soe ja mõnus inimene! Karu tuleb suurepäraselt toime peo juhtimisega, kus on rohkem kui 100 inimest. Lisaks oskab ta tähelepanu pöörata kõigile võimalikele detailidele, mille peale pruut ja peigmees ise võibolla ei tulegi. Pidu oli parasjagu tempokalt hoogne ja nalja sai kõvasti! Karu pakub välja kõikvõimalikke variante ja lahendusi, kuidas mida teha võiks ja hoolitseb et pruudil ja peigmehel oleks hea olla.

Dekoratsioonid, lilleseaded ning pruudikimp Globeflower Sigrid Kullerkupp - Sigrid on imearmas inimene ja tema tehtud tööd on imelised :) Kui meie kohale jõudsime, siis nägi peo- ja tseremoonia koht imekaunis välja! Sigrid korraldas ka teised kaunistused riietuse juurde, nagu lilled juustes, pruudikimp ja peigmehe rinnanõel. Kuna kõik lilled ja dekoratsioonid tegi Sigrid, siis sobis kõik imehästi omavahel kokku. Jällegi Sigrid justkui luges meie mõtteid. Saime ühel korral varasemalt Kukes kokku, rääkisime detailid läbi ning järgmine kohtumine oli juba pulmapäeval, kui dekoratsioonid olid laudadel, lambid üles riputatud jne:) Aitäh Sigrid!

Fotograaf Gerry Sulp - broneerisime Gerry oma pulmapäevaks juba pea 1,5a enne pidu ja ei jõudnudki temaga reaalselt kordagi enne pulmapidu kohtuda:) Ehk siis esimest korda nägime Gerryt oma pulmapäeva hommikul, kui ta tuli Stuudio35, kus pruudile meik tehti ja riided selga panime :) Aga sellest polnud absoluutselt mitte midagi, sest pildistamine Gerryga läks nii lihtsalt. Ta suunab täpselt nii palju kui tarvis ja samas pole liiga intensiivne:) Meile meeldib Gerry stiil, ta käib vaikselt ringi ning tabab hetki, mis on loomulikud. Lisaks on ilmselt temas väike kunstniku hing, kui nii võib öelda:) Osad pildid on pisut enamat, kui lihtsalt pildid. Soovitame Gerryt igaljuhul!

Videograaf Kristiin Kõosalu - jällegi imearmas inimene, kes jäädvustas kogu meie pulmapäeva videole. Jäime videodega väga rahule, need on imelised :) Paljud külalised on öelnud, et videosid vaadates tuli pisar silma ja eks see räägib ka enda eest. Tänu Kristiinile leidsime väga laheda koha, kus päeva alustasime ja riietusime - Stuudio35. See on suurepärane ja väga stiilne fotostuudio, kus fotograafil ja videograafil ning meikaril oli väga hea oma tööd teha ning ettevalmistuste osa jäädvustada.

Kirikuõpetaja Janek Pallase - Janek pani meid paari Kuke talu õuel, kuhu Sigrid oli meisterdanud ägeda kaare ning kaunistanud selle lilledega. Meie jäime tseremooniaga igati rahule. Tseremoonia pikkus ja stiil olid täpselt meile sobivad - lihtne, samas südamlik ning huumoriga läbi põimitud. Mitte liiga lühike ega ka pikk, pigem kirikliku ja ilmaliku laulatuse vahepealne ning personaalne. Usun, et jutt ja sõnad mida Janek meile rääkis, puudutasid ka kõiki teisi kohalviibijaid :) Soovitame!

Meik Natalia Shishkina - leidsin Natalia soovituste kaudu ja ei pidanud jällegi pettuma :) Tüdrukute õhtul tegi Natalia mulle sõbrannade poolt korraldatud üllatusena proovimeigi ja jäin juba siis väga rahule, pulmameik tuli veel parem ;) Meik pidas vastu hommikul kella 11st järgmise päeva varahommikul kella 6ni, mil pidu lõppes :P Sain palju-palju komplimente :)

Juuksur Nelli Nõmm - olen Nelli klient juba aastaid ja loomulikult valmis ka pulmasoeng tema juures :) Soovitan Nellit kindlasti ka kõigile teistele, tema tehtud soengud on super! Terve meie pulmapäev oli Nellil täidetud meie pulma külalistega

Tordid Olga Kaju - meil oli pulmatortide osas väga selge nägemus ja soov, et me tahame mitut väiksemat torti ja mitte klassikalist martsipan-biskviit kooslust, vaid midagi tõeliselt meeldejäävat ja maitsvat. Midagi kodust, lihtsat ja mõnusat ja kui teil on soov saada tõesti HEAD torti, siis Olga on õige inimene! Olga meisterdas meile kokku 8 torti 3 erineva maitsega: tsitruse-pistaatsia, maasika-valge shokolaadi ja vaarika-mojito. Proovitordina saime maasika-valge shokolaadi torti maitsta ja see oli nii hea, et pruut pistis pool korraga pintslisse, teise poole sõid ära pruudi sõbranna ja ema ;) Olga viis tordid ise kenasti Kuke tallu ja meie ei pidanud millegi pärast muretsema. Lisaks meeldis meile Olga minimalistlik stiil tortide kaunistamise osas.

Saigi vist kõik üles loetletud, kes meid meie pulmapäeval ning sellele eelnenud ja järgnenud päevadel aitasid. Kui küsida, et miks me siia selle postituse tegime, siis ärge arvake et see oli mingi erikokkulepe reklaami või ei tea mis eesmärgil. Selge on see, et hea sõna levib! Juba peale meie pulmi küsiti meie käest kontakte nii dekoratsioonide ning tortide kohta. Parim reklaam on ikkagi kvaliteetne ja heal tasemel teenus!!! See postitus siin on lihtsalt meie tänu nendele headele inimestele, kes aitasid meid ning tänu kellele ei saanud me õnneks (või kahjuks...:) tundma sõna - pulmastress. Kõik asjad sujusid kuidagi loomulikult. Tänu sellele olime me oma pulmaõhtul värsked ja saime seda kõike nautida täiel rinnal! Väga super! Tänud veelkord!

Lissi & Kristjan
16-07-16

ManusSuurus
Image icon Gerry Sulp405.76 KB
Image icon Gerry Sulp648.02 KB
Image icon Globeflower683.39 KB
Image icon Globeflower615.17 KB
Image icon Sleepwalkers688.12 KB
Image icon Sleepwalkers630.89 KB