Pulmad.ee kommuuni kokkusaamine - tänusõnad kõikidele Virgo poolt - Tänusõnad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Laupäevast on paar päeva möödas ja natuke on ka juba natuke puhatud. Ja on ka mõeldud selle sündmuse peale, mille kohta on nüüd juba ka palju arvamust avaldatud.

Ütlen ausalt - ma kartsin seda sündmust nagu tuld. Sellisel kujul polnud Eesti varem tegijaid ja klienti ühte "lauta" pannud ning sõltumata sellest vanasõnast, et "häid lambaid mahub ühte lauta palju" tundus mulle see natuke hirmutav.

Aga jälle - vanad Eestlased on ikka targad küll. Mahtus ja veel kuidas ning tundus et saime just sellisel kujul, nagu ma ettekujutasin ka suheldud. Ei mingit kiiret, ei mingit sundust, kõike võis küsida ja kõigest võis rääkida.

Isiklikult on mul endal kurb meel, et ma ei jõudnud kõikide kallite külaliste suhelda, kuid järgmine kord olen targem, võtan paar abilist juurde just koha peale asjapulgitama.

Kuid tänaksin kõiki kes tulid ja luban et järgmine aasta toob samasuguse sündmuse ja samal ajal. Kus ja kellega täpselt, praegu ei ütle - huvilisi peokoha poole pealt on.

Tänan kõiki, kes osalesid ning kõiki kes andsid oma panuse selle sündmuse toimumiseks. Ma tulen selle tänuga veel teemadesse tagasi, sest nii lihtsalt ma küll seda jätta ei taha :D

Lugupidamisega,

Virgo
Pulmad.ee