Pulmapidu 24.märtsil 2012 Taageperas - Tänusõnad

Sisestas smilegirl,
Blogide kategooria: 

Meie muinasjutuline pulmapäev oli 24.03.2012. See kuupäev sai valituks, kuna otsustasime osa võtta pulmad.ee korraldatud kordus oksjonist, mis sisaldas endas nelja tegijat: peokoht - Taagepera loss, pulmaisa - Virgo Jaani, bänd - Sleepwalkers ja lilleseade - Pulmalill. Kuna oksjonil suurt konkurentsi ei olnud, siis osutusime meie 4.veebruaril õnnelikeks võitjateks. Nüüd oli vaja kiiremas korras hakata pulmade korraldamisega tegelema, kuna aega oli väga vähe – 1,5 kuud. Meie õnneks olid meil juba suured tegijad olemas ja ka kleit oli selleks ajaks juba kapis oma aega ootamas. Samas oli veel mustmiljon väikest asja teha ja organiseerida. Aga me saime hakkama!

Siinkohal tahakski neid nelja suurt tegijat tänada, kes tegid meie peo täpselt selliseks nagu me seda ette kujutasime.

Aitäh Taagepera loss ja Kerli!
Ideaalne koht pulmade pidamiseks. Õhkkond on seal alati mõnusalt sõbralik ja on tunda, et klienti hoitakse. On kindel tunne minna sellisesse kohta pulma pidama, kus on eelnevalt juba nii suur kogemus sellise ürituse korraldamiseks. Seal töötavad oma ala professionaalid, kes annavad palju häid soovitusi ja oskavad erinevaid probleeme ennetada. Toidud olid imemaitsvad, kõik kiitsid. Kõigile jagus täpselt, midagi ei tulnud puudu ja midagi ülemäära palju ka ei olnud. Ka hommikusöögi valik oli meeldivalt suur. Mis kõige tähtsam - külalised said kõhud täis ja kõigil oli hea olla.

Aitäh Virgo!
Virgo on oma ala professionaal. Sellele saime kinnitust nii pulmapäevale eelnenud organiseerimise ajal kui ka pulmapeol. Juba esmakohtumisel jättis ta sellise mulje, et me ise ei pea üldse peo kulgemise pärast muretsema. Me usaldasime teda ega pidanud temas pettuma. Vastupidi – oleme väga õnnelikud, et just Virgo oli meie pulmaisaks. Ta oli alati teadlik kõigest meie pulmapeoga seonduvast ja pulmapeo ajal lahendas asju jooksvalt. Pruutpaar oli alati teadlik sellest, mis ja millal õhtu jooksul toimuma saab. Virgo lasi meil nautida meie pulmapidu ja olla meil õhtu „säravaimad tähed“. Külaliste ohjamine ja juhtimine oli tema käes nagu lapsemäng. Kõik pidulised jäid Virgoga väga rahule – eelkõige just sellega, et ei toimunud traditsioonilisi tutvumismänge ja üldse oli paljude jaoks nii mõnigi asi väga huvitavalt/põnevalt lahendatud.
PS. Loodame, et ei teinud su mandlitele selle kiriku külmaga veelgi rohkem liiga.

Aitäh Pulmalill!
Pulmalillele jagub ainult kiidusõnu - lilleseaded olid armsad, just sellised nagu me soovisime. Eriti meeldisid meile vette uputatud roosidega seaded ja trepile asetatud pudelites olevad roosid. Ka pruudikimp valmis pruudi soovide järgi. Kirikus olevad lilleseaded tekitasid väga piduliku meeleolu ja autokaunistus oli just selline nagu soovisime – lihtne ja ilus. Ka külaliste kingitud roosid leidsid nende käe all kenasti oma koha lossi kaunistamisel.

Aitäh Sleepwalkers!
Sleepwalkersiga jäime väga rahule - meile meeldis, et tegemist oli väga asjaliku bändiga. Ka meie pidulistele sobis nende muusika. Jalakeerutajaid nende muusika järgi jagus. Vahva oli, et nad ühe loo ka koos Virgoga esitasid. Mis samuti oli väga hea, et nad lubasid peale ametliku osa lõppu oma kõlareid kasutada. Suur aitäh neile selle eest!

Veel tahaksime tänada:

Aitäh Rene!
Meie fotograafiks oli Rene Riisalu, kes oma olemusega tegi fotolavastuse väga nauditavaks. Temaga tekkis tunne nagu oleksime juba aastaid tuttavad, kuigi nägime pulmapäeval esimest korda. Ka külalistele jäi ta oma põhjalikkuse ja pühendumusega positiivselt silma – teda nähti pulmapeol pildistamas nii laua peal kui laua all. Pilte me pole veel kätte saanud, kuid need paar pilti, mida ta oma fotoaparaadist näitas, olid küll väga ilusad.

Aitäh Pärnu ilusalong Carolina!
Kõigepealt tänaks Heili Eerikut, kes tegi pruudile imekauni soengu, mida kõik külalised kiitsid ja imetlesid. Veel kuuluvad tänusõnad Andra Hünnevile, kes tegi peigmehele väga stiilse ja kena soengu ning kes soovitas pruudile meikijat – Jevgenia Harjaks. Ka Jevgeniat täname, kes tegi pruudile väga ilusa meigi.

Aitäh Halliste kirik ja kirikuõpetaja Marko Tiitus!
Vaatamata +2°C temperatuurile kirikus oli laulatus väga hingestatud. Õpetaja Tiitus kasutas tseremoonial ka pruudi ja peigmehe teineteise kohta öeldud sõnu, mis tegi laulatuse veelgi personaalsemaks. See oli tõeliselt kaunis laulatus, mis läks südamesse ka kõikidele külalistele.

Aitäh Pärnu Frens Café!
Suur tänu nende kondiitrile, kes oli meile nõus vastu tulema ja 24h enne laulatuse algust tellimuse sisse võtma. Nad aitasid meid välja olukorrast, mil meil päev enne pulmapidu teatati, et meie torditegija on haiglasse sattunud ning ei olnud võimalik enam temalt torti saada. Tort oli väga maitsev ja külalised nautisid seda.

Aitäh salongile Pärl!
Salongis oli tõeliselt meeldiv õhkkond ja teenindus. Just sealt leidis pruut endale muinasjutulise kleidi, mis muutis pruudi lausa „multifilmi printsessiks“ (pruudi sõbranna sõnad :)

Aitäh pulmad.ee!
Eelkõige oksjoni korraldamise eest ning ka suurepäraste ideede eest oma pulmapäeva pisidetailide organiseerimise ja korraldamise jaoks.

Edukat eelolevat pulmahooaega!

Kadri ja Viljar

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Pulmapidu 24.märtsil 2012 Taageperas
7 Aprill, 2012 - 14:30

Seda oli nii hea lugeda. Pulmad peavadki sellised olema.
Palju õnne ja edu teile!
Lisaks küsiks, et kas külalised said pulmadest alles siis teada, kui oksjoni võitsite?

smilegirl
Võrgust väljas
Liitus: 1 Dets 2011 - 21:40
Re: Pulmapidu 24.märtsil 2012 Taageperas
7 Aprill, 2012 - 16:51

Aitäh õnnesoovi eest!

Külalised said isegi veidi hiljem kutsed kätte, kuna ei julgenud ju enne oksjoni lõppu veel kuupäeva välja öelda. Enne Virgoga kokku saamist ei saanud ka kohe kutseid valmis kirjutada, kuna kellaajad olid paika panemata. Kutsed said posti 13.veebruar (40 päeva enne peo toimumist). Paljudele sõpradele/sugulastele sai juba enne kutsete saatmist (peale oksjoni lõppu) ära räägitud, et pulmad on tulemas. Ükski külaline ei jätnud sellepärast tulemata, et nii lühike etteteatamise periood oli :)

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2007 - 21:01
Re: Pulmapidu 24.märtsil 2012 Taageperas
9 Aprill, 2012 - 23:56

Palju-palju õnne ja pikka-pikka abielu;)

A & J 03.08.2012

smilegirl
Võrgust väljas
Liitus: 1 Dets 2011 - 21:40
Re: Pulmapidu 24.märtsil 2012 Taageperas
11 Aprill, 2012 - 21:41

Suur aitäh! :)