Siiras tänu kõigile... - Tänusõnad

Sisestas Katrin_A,
Blogide kategooria: 

Pulmaisa Vahur Jüris - uskumatu inimene kõige paremas mõttes :) Me ei suuda siiani uskuda oma õnne, et just tema meie päeval vaba oli. Vahur suutis terve peo muuta unustamatuks ning saab suurepäraselt hakkama ka registreerija rolliga :) Suured suured tänud nii meilt kui kõigilt pulmakülalistelt, kellele Vahur suutis pakkuda imelise ja meeldejääva õhtu :)

Fotograaf Diana Unt - mu kallis Diana..Sa oled lihtsalt imeline ja tõeline päikesekiir :) Võiksingi jääda siia kirjutama ülivõrdes kiitusi, kuid sõnu polegi tegelikult vaja. Su pildid räägivad enda eest.. Loodame varsti jälle Sinu kaamera ette jääda :)

Videomees Arvo Laane - super töö. Midagi enamat oleks raske soovida :)

Bänd Smile - super super super :)

Meik ja soeng Siiri Lauri - ma olen nii tohutult õnnelik, et just sina minuga tervelt kolm korda vaeva nägid :) Teha kolmel päeval täpselt ühesugune meik ja soeng ei ole lihtne, kuid sa said sellega hakkama. Kõik oli see, mida lootsin ja rohkemgi veel :)

Peopaik ja toitlustus Saku mõis - aitäh tervele Saku mõisa perele ja eriti Kärdile ja Maickenile. Kõik laabus suurepäraselt, toit oli imeliselt hea ja muidugi mõis ise on tohutult kaunis.

Pulmatort Frens Catering - jumalik tort ja milline maitseelamus. Lihtne, kuid samas fantastiline.

Florist Marianne Uusväli - siirad tänusõnad Mariannele ja tema lilleäri tegijatele. Pruudikimp, seaded..kõik olid lihtsalt imeliselt kaunid ja täpselt sellised, nagu soovisime. Väga professionaalne ja inimene, kes teeb oma tööd hingega

Pulmakleit salong Tigasmo - väga hea teenindus ja taas kord inimesed, kes oskavad ja teavad. Kaunid kleidid, millest üks osutuski selleks õigeks :)

Tantsuõpetaja Kristine Veskimäe - raske sõnadesse panna, kui tänulikud me Sulle oleme sinu abi ja kannatlikkuse eest :) Meie pulmavalss on lihtsalt uskumatult kaunis. Kiidusõnu kuuleme tänaseni :)

Pulmaküünal Giftline - taas kord täpselt selline, nagu ootasime/lootsime. Lihtsalt ilus ja ei raatsigi põlema panna :)

Pulmakutsed, lauakaardid Kristiina Disain - milline lihtsus ja elegants. Soovitan kõigile, kelle sooviks on saada midagi eriliselt kaunist :)

Tänudega,

Katrin ja Gökçen

Kristiina Disain
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2007 - 13:36
Re: Siiras tänu kõigile...
29 August, 2012 - 11:51

palju õnne :) mul oli väga meeldiv teha teiega koostööd :)

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Siiras tänu kõigile...
1 September, 2012 - 18:05

Palju palju õnne!

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2007 - 21:01
Re: Siiras tänu kõigile...
21 September, 2012 - 08:58

Palju-palju õnne...

A & J 03.08.2012