Suurim tänu tegijatele! - Tänusõnad

Sisestas gerli04,
Blogide kategooria: 

Täname südamest...

Peokoht- Lepanina. Parim koht, mis meie tingimustele vastas. Imeline merevaade, otse mere kaldal! Majutab kõik pulma külalised.

Lenne - Lepanina kontaktisik. Väga meeldiv oli Lennega pulma organiseerida, alati täpne, kohusetundlik, paindlik ja üli-üli meeldiv oma olemuselt.

Laulatas - Siim Teekel. Äärmiselt sümpaatne vanempastor! Tema jutlust ja kõne olid suurepärased!

Kätlin Truus - Laulis kirikus kaks imeilusat laulu, mis läks otse südamesse, nii meile kui ka külalistele. Need emotsioonid jäävad meid saatma kogu eluks! Super!

Maiki - Florist Viola lilleärist (Pärnu). Väga sümpaatne, 101% tabas ära, millist pruudikimpu soovin, kõrged lilleseaded ning kõik muud seaded lihtsalt imelised!

Rita - Pruutpaar.ee-st. Üli asjalik, teab ka soovitada palju häid tegijaid. Dekoratsiooniga väga rahul. Rita käest saab enamjaolt kõike, mis ühes pulmas peaks vaja minema.

Vahur Jüris- Pulmaisa. No ei ole lihtsalt sõnu... Kui esmasest kohtumisest oli möödunud mõni minut, mõistsime, et tema on meile just see õige. Sobis meie natuuriga 100%. Oma ala professionaal, kelles on olemas mõnus huumor, taktitunne, intelligentsus ja üleüldiselt on ta üks mõnus tüüp:) Vahuri suhtes oli mul kogu pulma organiseerimise juures väga kindel tunne . Ka paljud külalised kiitsid teda . Kuna pulmaisal on kogu peo õnnestumisel väga tähtis roll, siis teadsin, et sellest peab tulema üks vinge õhtu - ja kõik nii oligi! Aitäh Vahur! Super!

Margus Muts - Fotograafi muutsime paar korda ringi, enne, kui Marguseni jõudsime. Tema piltides on kvaliteet!!! Samuti tema stiil on väga vinge. Esmasel kohtumisel sai kõik väga täpselt paika pandud. Margus oma olemuselt on väga täpne, kohusetundlik, sõbralik ning annab endast 100%, et kõik fotod õnnestuks Ta on hea foto saamiseks kasvõi põlvini vette minema. Fotograafi valikul võrdlesime tehtud töid ja tema portfoolios olid kõik pildid väga kvaliteetsed. Pildid on need, mis jäävad!! Super! Aitäh Margus!

Ringo Voosalu- Videograaf. Helistasin kokku neljale videograafile ja juba esmane kontakt Ringoga oli nii meeldiv, ta rääkis pikalt, kuidas asjad käivad jagas lahkelt palju infot ning siis oligi selge, et tema ongi just see õige. Parim tehnika, mis hetkel olla saab, ootan suure põnevusega juba oma pulma videot, et saada näha kogu tervikut oma pulmast.

Janeli Leppik ja Jenni Papstel -Nemad tegid minust üli-üli kauni pruudi! Soeng ja meik, millega jäin rahule 100% !!! Tänan teid, tundsin end väga, väga hästi!

Tigasmo- Salong, kust leidsin omale ideaalse pruutkleidi. NB! Panen kleidi ka siia müüki, kui olen keemilisest kätte saanud - see on tõesti imeline!!

Amadeus - pulmabänd! Väga super! Mõnusad lood, väga hästi laulavad. Solist Vaiko äärmselt sümpaatne. Kui bänd mängis esimest lugu, oli kogu tantsupõrand rahvast täis! Külalised kiitsid! Täname teid!

Kai Marjamägi- organist, kes soovitas meile õiget inimest (Lelde Jalakas)  mängimaks laulatusel just minu soovitud palasid.

Häädemeeste Mihkli Kirik- Väike imearmas kirik. Täname, et saime teie kirikus oma laulatuse läbi viia.

Õnne Tikerpalu - Lillemeister. Õnne aitas meid välja suurest hädast tordi transportimiel, võttis julgelt riski ja tegi ära. Imelised olid lillepastast käsisi valmistatud roosid, need olid nii ehedad, et külalisedki pidsid lili ehedteks, alles pika uurimise ja maitsmise peale jäädi uskuma, et need olid tõepoolest söödavd! Aitäh Õnne!

Ingmar Päid- aitäh ideaalsete ning parimate soovituste eest. Sina soovitasid meie pulma põhitegijad!

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Suurim tänu tegijatele!
19 Juuni, 2012 - 16:35

Palju õnnelikke aastaid!

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Suurim tänu tegijatele!
20 Juuni, 2012 - 10:16

Palju õnne ka minu kui ka siis Pulmad.ee poolt.

Tervitades,

Virgo

gerli04
Võrgust väljas
Liitus: 27 Aprill 2012 - 23:47
Re: Suurim tänu tegijatele!
20 Juuni, 2012 - 19:28

Väga armas - aitäh:)!!

Amadeus
Kasutaja Amadeus pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Mai 2009 - 17:20
Re: Suurim tänu tegijatele!
4 August, 2012 - 08:58

Amadeus punastab . . .

Tänud Teile!