Täname tegijaid! - Tänusõnad

Sisestas kairijaaleksei,
Blogide kategooria: 

Meie pulmad toimusid 5. augustil 2010 aastal, imeilusas Taagepera lossis Valgamaal.
Kõigepealt tahaksime öelda kõige suuremad tänusõnad Kerlile Taagepera lossist, kes oli nõu ja jõuga alati abiks.
Kindlasti ka suur aitäh pulmaisa Virgo Jaanile, kes muutis selle päeva unustamatuks nii meile, kui ka meie sõpradele. Paljud ütlesid meile peale pidu, et sellist pulma annab järele teha. Meie Iiri sõpradele avaldas Virgo väga muljet oma hea inglise keele oskuse ja üldise esinemisega.
Veelkord suur-suur aitäh Virgo, et selle päeva meile nii lihtsaks tegid!
Pruudi tegi ilusaks Õnne Rudi, kelle poolt oli siis imeilus soeng ja meik. Mul ei ole lihtsalt sõnu kirjeldamaks tema annet. Kindlasti kasutan tema teenuseid tulevikuski.
Kõik selle toreda päeva jäädvustas väga andekas Stina Kase. Me oleme saanud juba nii palju komplimente tema piltide kohta. Ta tegi pildistamise meile nii lihtsaks, olgugi, et väljas sadas vihma. Suured tänud sulle Stina!
Kindlasti ei saa mainimata jätta Kristel Veri, kes tegi meile toredad lilleseaded pulmaks, väga professionaalne. Ja külaliste lilled paigutas ka nii ilusti ära. Super töö Kristel!
Tseremoonia viis läbi meil Anne Puller ja teda saatsid muusikud Põlva muusikakoolist. Kiitus neile imelise ja meeldejääva tseremoonia läbiviimise eest.
Bändiks oli meil Sleepwalkers, kes juba esimese looga sai rahva tantsupõrandale. Üllatuseks meie Iiri külaistele õppis bänd ära ka iiri loo ja see tuli neil super hästi välja. Veelkord suur-suur tänu Sleepwalkersile suurepärase õhtu eest!
Kindlasti ei saa mainimata jätta ka meie pere ja sõpru, kes oma kohalolekuga tegid selle peo nii eriliseks meile.

Kairi ja Aleksei

sleepwalkers
Kasutaja sleepwalkers pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Märts 2008 - 16:59
Kui nüüd päris aus olla siis
13 September, 2010 - 05:24

Kui nüüd päris aus olla siis see Iiri lugu oli meile paras pähkel. Mitte muusikaliselt vaid saundiliselt. Lisaks sellele, et lugu hästi laulda ja pillil õigeid noote vajutada peab ju lugu ka hästi kõlama. Selles loos oli aga kasutatud sellised pille mida meil bändis ei ole aga õnneks tuli meil Rolandil idee kasutada loo ilmestamiseks akordioni helisid. Laul ise osutus nii populaarseks, et isegi need kes muidu terve peo olid lauas istunud tormasid tantsuplatsile ja laulsid nii kõva häälega kaassa, et minu mõned apsakad tekstiga kadusid kogu selle kisa ja kära sisse ideaalselt ära. :)

Pidu oli igal juhul õnnestunud ning lõbus ja meeleolukas.

Pikki ja õnnelike aastai Teile!

Päikest,
Esko
5154647
www.sleepwalkers.ee