Täname väga häid tegijaid 21.07.2012! - Tänusõnad

Sisestas Daniel´s,
Blogide kategooria: 

Nele Kulinaaria Võrust - Nele ja tema meeskond - väga planeeritud ja ilus lauakate, kõige paremad hinnad ning väga vastutulelikud ja parim suhtlemine.

Mooste Folgikoda - ülihea kompleks, kus pidada pulmi 120 külalisega. Ilus ümbrus, palju avarust, külalistemaja, teise päeva pidu Veskiteatris. Mõnus!

Pulmaisa Meelis Sarv - väga viks ja viisakas, tugeva häälega, lõbus ja tore!!

Bänd Plaan B - kõige suuremad kiidusõnad üldse! Üleootuste hea bänd, külaliste poolt tuli koguaeg kiidusõnu ja küsiti, kes nad on, et nii head muusikat teevad.
Suurepärane repertuaar nii vanematele, pisematele, kuid ülekõige noortele. Absoluutselt KÕIK kiitsid, külalisteraamatus samuti. Oli eestikeelset, inglisekeelset, vanemat ja uuemat!

Kambja koguduse õpetaja - Andrus Mõttus - ülimalt meeldiv, rahulik ja hea. Oli imeilus laulatus.

Lea Ilusalong Tartus - juuksurid Maile ja Diana ning kosmeetik Helen- olid mulle ja mu pruutneitsidele nagu parimad sõbrannad- väga hea töö!

Ja muidugi - Video5, filmimees Priit - uskumatu inimene! :) Selline aktiivsus, uudsus, positiivsus. Külalised ei jõudnud ära imestada, kui tubli mees!

Fotograaf Helen Vunder - armas ja rahulik tütarlaps, kes vaikselt käib ja teeb pildid.

Tordimeister Sirje Arand - kes võttis vastu minu väljakutse- teha 125 imemaitsvat ja ilusat rannateemalist rabarberimuffinit + väike tort peale! Super!!!

Moone Lilleäri - Tegid niivõrd vapustavalt ilusa töö kirikus, autol, peopaigas. Imeline!

Hip-hip-hurraa!!!

Õnnelikus abielus,

Jaana & Oliver

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Täname väga häid tegijaid 21.07.2012!
25 Juuli, 2012 - 22:15

Palju ônne!