Tänusõnad M&R pulma 26.07.13 meeskonnale! - Tänusõnad

Sisestas Ilus Hetk,
Blogide kategooria: 

Meie Ilus hetk toimus 26.07.13. Emotsioonid on meil endselt väga kõrgel ja tunne on meeletult hea. Võtsime endile eesmärgiks pool aastat enne üritust, et viimased päevad ja ööd saame rahulikult puhata ja pulmapäevaks valmistuda. Eesmärgi täitsime ja see osutus võimalikuks ainult väga hea meeskonna abiga.

Kasutame võimalust ja toome välja meie suurpäeva tegijad, tänu kellele kokkulepitud päevakava jooksis kui õlitatud ja kõik vastas meie ettekujutusele.

Pulmavana Veiko Veiert - kooridneeris meeskonda väga hästi, pakkus juba planeerimisel head tuge ja kohtusime temaga eelnevalt kolmel korral. Pulmapäeva tegevused viis läbi väga edukalt ja kõik õnnestus suurepäraselt.

Florist Sigrid Evisalu (Rosamelie) - andis endast parima! Enne pulmapäeva kaunistas terve öö vältel peosaali, samas oli pulmapäeval energiline ja tubli! Lisaks aitas pulmavanal peo ajal pidu koordineerida.

Frens Catering (esindaja Riina Busen; pulmapeol ülemklener Martin) - täiesti uskumatult professionaalne teostus. Siin pole sõnu! Alates saaliplaanist, lõpetades toiduga, kelnerite ja kokkadega kõik ülihea.

Punderi ja Kammiste bänd - väga head tantsulood, super laulupidu. Tegid meile spetsiaalselt meie peo tunnuslaulu ümber, et see ilutulestikuga kenasti ühilduks. Head tegijad!

Ilutulestik Kersti Rešetnjak (Ruf Eesti AS) - viis ellu meie unistuse ilustulestikust ja sisuliselt suutis luua valgusmuusikali. Professionaalne tegija ja väärib usaldamist.

Pulma fotograaf Maris Treufeldt - koos oma abilisega absoluutselt fantastiline tegija. Nii energiline ja rõõmus ning millised fotod, uskumatu! Peame tunnistama, et me pole veel professionaalsemat fotograafi kohanud. Super!

Pulmavideo Elisa Taimre - koos oma abilisega väga tubli tegija! Ei pidanud temale seletama kus võiks filmida ja mida võiks filmida jne. Täiesti kindlalt ületas meie ootusi. Külalised kiitsid tema intervjueerimisoskusi.

Laulataja Olavi Ilumets - väga südamlik ja kena tseremoonia. Oluline, et tseremooniat läbi viies oli kõne unikaalne ja ainult meid puudutav.

Turvafirma Fennec-Liss OÜ (turvajuht Karl Tähe) - professionaalsed tegijad ja pidasid kokkulepetest kinni. Turvaprobleeme ei tekkinud ja terve üritus kuni hommikul kella 8ni kulges tõrgeteta.

Täiendav valgus ja helitehnika Märt Juhanson (Helimix OÜ) - väga hea tegija. Tegeles tublilt nii heliga kui valgustusega saalis ja õues.

Öine disko Tulvo Ilves - sai kenasti hakkama ja tantsutas rahvast vastavalt meie soovidele hommikul kuni kella 7ni.

Pruudi meik Maarja Tõnson - täitis hästi kõik pruudi soovid:) Meik püsis varajaste hommikutundideni.

Pulmaauto Tõnis Uba (pulman.ee) - ilus auto, tubli autojuht. Kõik kulges plaanipäraselt.

Tseremooniapaik TÜ ajaloomuusiomi valge saal Tartu Toomkirikus - kena suur valge saal taolise sündmuse läbiviimiseks.

Peopaik Mooste mõisa folgikoda - kenad suured ruumid, kus meie kahesajapealine seltskond mahtus kenasti pidutsema.

Meie poolt veelkord südamlik kummardus meeskonnale! Teiega teeks vajadusel sama ürituse ikka veel, ja veel ja veel.

Ilusate hetkede nimel,
Merle ja Randel