Pulmad 12.10.2012 - Meie siirad ja südamlikud tänud tegijatele!:) - Tegijad, Tänusõnad, Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas kris371,

Meie pulmad leidsid aset 12.10.2012 laulatus Jüri kirikus ja pidu Maardu mõisas. See päev oli nii imeilus ja me ei tahtnud, et see otsa lõppeks. Me arvame, et üks ilusamaid emotsioone elus on pulmapäev ja pulmapidu ning see peaks olema lausa kõigile kohustuslik…sest see emotsioon on lihtsalt midagi väga erakordset.
Suur roll selle päeva õnnestumisel oli meie valitud tegijatel, kellest tähtsaima rolli paneksime Vahur Jürisele, kes abistas meid fotograafi, videomehe, bändi, koha, kutsete ja laulja ja muu valikul.

Vahur Jüris –
Vahuri kohta jätkub vaid kiidusõnu – ta on nii supper ja intelligentne inimene! Ja kui kellegile suure pulmaseltskonna ohjamises kuldmedal anda, siis selle saaks kindlasti Vahur – nii hästi ja nagu muuseas sai ta selle kõigega hakkama. Vahuriga esimest korda kokku saades oli meile kohe selge, et soovime teda oma pulma läbi viima. Tal olid vastused kõigile küsimustele ja kogu õhkkond oli väga pingevaba. Ta helistas alati tagasi! Pulmapäeval autoga kiriku juurde jõudes tundsime sama. Kõik sujus ladusalt, kui kiriku uksest sisse astusime, oli kõik paigas, peiupoisid, pruutneitsid, lapsed – kõik oli organiseeritud kuni lõpuni välja. Vahuri juures meeldis meile see, et ta suudab nii hästi kohanduda ja sulanduda ka seinast seina seltskonnaga. Toimusid erinevad mängud, nii pruudikimbu viskamine kui pruudipärja mahamängimine...see õhtu läks nii kiirelt, et kui oli aeg, et Vahur lahkub, siis keegi ei tahtnud teda ära lasta....Oleme mehega käinud erinevates pulmades ja üritustel ning seda kõike arvesse võttes on Vahur vaieldamatult Top 1.
Kõige suurmad tänud sulle Vahur, et meie jaoks olemas olid sel päeval ja selle nii unustamatuks aitasid meile muuta.

Urmas Ääro-
Fotograafidega on meil omajagu toredaid kogemusi, alustades Harrieti stuudioga ja lõpetades Kristiina Männikuga...leppisime mehega kokku,et kõik järgnevad perepildid laseme teha Urmas Äärol:), meile meeldis tema stiil, olek, suhtumine ja proffesionaalsus ja tema lihtsus, fotodest me parem ei räägigi – tema pildid räägivad enda eest ise. Minu mees väga poseerida ei armasta ja oli üsna äraootaval seisukohal proovifotosessioonile minnes, et jälle vaja pildistada jne:)...pulmapäeva pildistamist ootasime juba mõlemad koos ja teadsime, et see saab olema väga pingevaba ja lahe ettevõtmine. Urmas oskas meid panna end tundma vabalt ja mõnusalt. Aitäh Urmas!

Ansambel "Missiis" –
Andris ja Ants – Meie avalooks sai valitud richard marx, right here waiting ja rahvas oli pahv...see oli nagu originaalis, ma ei tea kas Andris ise ka teab, millise häälega on teda õnnistatud ja kui hästi ta laulab, aga ta laulis seda imehästi. Me rahva käest muud ei kuulnudki, et nagu originaalis ja kust te sellised mehed välja võlusite...Suured ja südamlikud tänud, nautisime südamest ja täiega!

Pauliine Catering-
Hoolitses meie kõhtude eest. Ülimaitsev, külalised kiitsid – isegi kõige kapriissemad. Kella kahest öösel olid veel salatikausid täis. Samuti oli vein Pauliine Cateringi poolt, mis toodud saksamaalt veinimõisast – mmm... Kuna lapsed läksid meil peale laulatust koju, siis hoolitses Pauliine ka meie laste eest, pakkis neile väiksed Hello Kitty võileivad ja kartulisalati, mda lapsed isuga ära sõid. Väga kiidame ja soovitame. Külmlaual olid suured suitsutatud lõhed – väga eriline ja maitsev, pole ühesgi pulmas küll varem näinud. Abis olid tal teenindajad, kes olid kohal peo lõpuni ja hoolitsesid, et kõik vajalik olemas oleks. Pauliine Cateringilt oleme ka enne sööke tellinud, tema söögid ei ole lihtsalt head ja maitsvad vaid need on sellised toidud, et kõht on ääreni täis aga kuna on nii hea, siis peab veel sööma, nendel on välimus ja omapära. Räägib enda eest ka fakt, et üritustepõhiselt on nad toitlustanud korduvalt presidendikantseleid. Kuna tema köök asus Jüris, siis polnud ka muret, et toit äkki otsa lõppeks...varud Jüris olid vajadusel ootamas. Siirad ja südamlikud tänud sulle Ülle!

Ulvi Kask (TTÜ loodusteaduste maja lillepood) –
Ulvi korraldas meie lilled mõisas ja kirikus. Fantastilised lilleseadeded. Jüri kiriku üks vanahärra, kes seal töötas ütles, et ta pole viimased 14 a Jüri kirikus nii külluslikke ja lillerohkeid altari lilleseadeid näinud...Vot nii, tehke järgi lilleseadjad!!!:) Ulvi soovitas ja valis ka õueküünlad kiriku ette ja mõisa ette – need sobisid imeliselt. Ka mõisas olid tohtutult ilusad lilleseaded, kõik kõige kõige värskematest valgetest roosidest...need olid imekaunid. Aitäh Ulvi!

Tanel Ots –
Kirikuõpetaja suure algustähega, kes mõtleb mida räägib ja räägib nii õigeid asju....Aitäh TAnel!

Birgit Õigemeel –
Meie mõlema üks lemmiklauljannasid. Birgiti hääl on nii võimas ja silmad, täis pisaraid inimeste silmades, rääkisid enda eest....Aitäh Birgit!

Videomees Ahto -
Arvame, et video pulmas peab olema nö „must be“ Videomees oli olemas kogu aeg...tantsimine, mängud, tänamine jne jne...unustamatu mälestus,mida hiljem abikaasaga või sõbradega meenutada ja vaadata. Aitäh Ahto!

Kuno Plaan kondiitrid –
Maailma kõige maitsvam ja ilusam kohupiima pulmatort...ja nende kondiiter tegi tordi peale imearmsad martsipanist luiged – nokad koos.:)
Öeldakse, et luik valib endale paarilise terveks eluks....Tordil olid ehedad valged roosid. Muideks kuna olen suur Oma Maitse ajakirja lugeja, siis sealt ükskord lugesin, et ka Jaan Tätte lemmiktort on Kuno Plaani kohupiimatort, meie lemmik ka. Aitäh teile!

Maardu mõis –
Ei osanud seal millestki puudust tunda, kõik vajalik oli olemas, väga kaunis mõis!

Mati Kullaäri-
Sõrmused, aitäh Matile heade soovituste eest sõrmuste osas

Calla pruudisalong-
Imeilus pruutkleit ja kingad. Calla valisin just seetõttu, et nad pakuvad täisteenust pulmapäevaks, 1 nädal enne pulmi kohendati ka kleit õige päeva jaoks parajaks. Salongi läksime pulmahommikul koos minu ema ja minu 4 a tütrega, kõigile meigid ja soengud, riidesse...loorid, kingad, ehted, jakid...kõik on neil olemas...vähe sellest, on nad väga lastesõbralikud ja teenindus kvaliteetne....ka mees vaadati juuksuri ja meikari poolt üle...siis klaas śampust, auto ette ja minek. Aitäh teile Calla team imeilusa pulmahommiku eest.

Ivika Nurk-
Imeilus pruudisoeng, mis pidas vastu veel ka järgmise päeva juustes, kus paari tunniga läheb lokk tavaliselt välja. Uskumatu!
Ivika hoolitses ka selle eest, et mulle lakipudel kaasa saaks. Aitäh Ivika!

Loore Härmat-
Kaunis ja kenasti vastupidav meik, Loore hoolitses selle eest juba varakult, et õiget tooni huulepulk ja puuder varakult valmis oleks ja õigel päeval kotis. Aitäh Loore!

Ulvi postkaart-
Kutsed, lauakaardid, tänukaardid, kaardid trühvlitele jm. Jäime väga rahule. Aitäh Ulvi

Tiina Pullerits-
Pulmaküünla valik jäi viimasele nädalale, paar päeva enne pulmi tegi Tiina küünla valmis - töö kiire ja korralik.

Anneli Viik-
Trühvlid külalistele tsellofaanis ja väiksed tänukaardid olid juures

Kirill Saforov –
Pitsbolero, mehe särk, vest, lips ja 2a poja lips. Kirill Saforov on ka minu teise kleidi autoriks, mille panin selga peale südaööd. Rätsep suure algustähega, kelle juurde lähed ja kes teeb lihtsalt imeilusat loomingut. Suured suured tänud Kirill!

DJ Tõnu Tiks –
Tõnuga oli juba varakult meil jutud räägitud, soovilist saadetud...Väga kohusetundlik mees ja kõik mis kokku lepitud sai nii ka oli. Tõnu oli varakult kohal, et kõik õhtuks valmis sättida, et ei peaks muretsema, et kui bänd lõppeb, siis tekib piinlik paus vms. Ei tekkinud. Tantsupõrand täitus mõisas rahvaga kiiresti ja nii jäi see kuni viimase looni, muusika valik väga hea ning mis kõige parem – soovilood tulid kohe:)Ja mitte keegi ei kukkunud ära ega jäänud kuskile magama, sest kõik tantsisid ja tantsisid....Tõnu oleks veel ilmselt hommikunini mänginud, kui mõisa rendiaeg poleks vahepeal läbi saanud. Pidu lõppes 03 öösel. Suured suured tänud sulle Tõnu!

Kolm Lille lillepood pruudikimp – EI SOOVITA! Oli minu kõige suurem pettumus – roosid olid kehvakesed ja ilmselgelt mitte värsked. Kimbu sain kell 11 ja kella 12.30ks juba lagunes. See oli kõige suurem pettumus. Usun, et ükski lillepood ei tohiks pruudile vanadest lilledest kimpu teha. Kimp ja autokaunistus olid tellitud meil eraldi Kolmest Lillest. Saatsin 2 korda neile pildi millist kimpu soovin aga oli omalooming, mitte selline, mida mina soovisin ja kaugeltki mitte minu unistuste pruudikimp. Kolm lille ei kompenseerinud mulle midagi ning neil jäi õigust üle ka, et neil olid kõige värskemad lilled –kuigi see nii ei olnud. Lilleseadja, kes kimbu tegi oskas vaid mulle öelda, et palun vabandust aga meil olid ikkagi kõige värskemad lilled...???Ma ei näinud mõtet ka nendega intriigi kiskuda ja las ta siis jääb...muuta ma midagi sel hetkel kui kimbu sain, ei oleks saanud enam nagunii. Saan vaid teisi hoiatada, kes endale unistuste kimpu soovivad, seda kuskilt mujalt vaadata.

Argo Reiljan –
Perekonnaseisuameti registreerija. Aitäh sulle Argo!

Elve takso –
Transportis pidulisi, suured tänud sulle Elve!

Värskelt abiellunud ja väga õnnelikud noored tänavad teid kogu südamest ja valiksime teid iga kell uuesti oma peole tegijateks!:)Äge!!!
Kristi ja Erki
12.10.2012