Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele! - Tegijad, Tänusõnad

Sisestas glacier66,
Blogide kategooria: 

Et kõik algusest peale ära rääkida, peab alustama sellest, et ettepanek tehti mulle juulis ning täpselt 6 kuud hiljem toimus pulmapidu.

Tõsisemalt asjaga tegelema hakkasime umbes augustis - veetsime kohti leides ja vaatamas käies päris palju aega. Ükski neist ei olnud kas päris see või jäi hinnaklass liiga kõrgeks. Kui ma olin juba suhteliselt lootust kaotamas, siis ühel pühapäeva pärastlõunal ütles õde mulle, et kamoon, mis sul kaotada on - leia mõni koht linnas sees, ega pakkumise küsijale ju suu pihta lööda. Samal päeval läks teele kiri mitmesse kohta, sealhulgas ka Õpetajate Majja. Õpetajate Maja reageeris kiiresti - juba järgmiseks päevaks sai kokku lepitud vaatamaminek. Ja kohe sai ka selgeks, et see on õige koht. Ilus, kõrgete lagedega Kroonisaal - pidulik, elegantne - no kõik, mida võiks tahta. Kuna saal on L-tähe kujuline, siis sobis see ka meie plaanidega - kuna meil oli vaja tseremoonia jaoks eraldi nurgakest.

Cateringi leidmisega läks sama lihtsalt - brausisin tuntumate firmade kodulehtedel ja küsisin pakkumisi. Bonaparte tegi kõige parema pakkumise ja nende projektijuht Andrus Koit nägi minuga hulga vaeva - ma usun, et pakkumist sai vahemikus septembrist jaanuari esimese nädalani ringi tehtud vist oma 15 korda, kokku saadud 3 korda - niisama arutamiseks ja ruumide üle vaatamiseks. Saime palju head nõu nii laudade paigutamise kui muude teemade osas. Tordi valisime välja vist alles nädal enne pulmi - pildi järgi - ja päriselus oli see veel ilusam. Meile tuldi vastu ka selles osas, et toidud tuleb buffee -lauale tuua alles siis, kui tseremoonia on läbi - kõik toimis kui õlitatult.
Toidud olid head, süüa oli palju (ma olen teada-tuntud selle poolest, et alati muretsen, kas kõigile ikka süüa jagub..:D), kõik kokkulepitud asjad töötasid täiesti õlitatult.

Vahepeal oleks vist hea ära seletada, miks me seda kõike ise tegime. Ma olin täitsa kindel, et kuna raha kogumine on isegi päris kurnav ettevõtmine, siis selle kõrvalt ise veel ka oma aega investeerida on keeruline - vähemalt mingid keerulisemad asjad nagu lilled ja muusika jne tahaks jätta kellegi teise kaela. Et need teemad, kus on inimfaktor rohkem mängus, oleksid nö puhverdatud ja keegi teine vastutaks. Valisime kõige tuntuma pulmakorraldaja ja saime nendega kaks korda ka kokku, tõsi, peale kolm nädalat kestnud päkapiku-ja-maja mängimist. Kohapeal olid jutud ilusad ja mina suhteliselt lootusrikas.. Aga kui meilidele ikka nädalate kaupa ei vastata ja pakkumist peab ootama nii kaua, et aeg hakkab minu arust otsa saama, siis ei ole muud valikut, kui ise käed külge lüüa ja lõpuks ikka ise ära teha. Tunnistan - lõpuks oli see õige otsus.

Tõsi, kohtumistest pulmakorraldajaga oli ka abi - mõned vihjed teemadel, millele peaks mõtlema, aitasid meid korraldamise juures edasi. Näiteks see, et kui külalisi on rohkem kui 40, siis peaks kindlasti olema õhtujuht. Kuna me mehega kumbki ei kannata silmaotsaski seda, kui külalisi või noorpaari mängudega kiusatakse, siis oli selge, et päris nö tavaline pulmaisa meile ei sobi. Ja siin jäin ma oma mõttega nii toppama, et kui õde ei oleks löönud lambikest põlema, et oot - mu sõber Aivar. Kui ma seda nime MSN-i aknast lugenud olin, siis tõusis mu adrenaliinitase ikka taevasse - kuidas ma ise selle peale ei tulnud! Aivar on kõige muhedama ja samas soliidsema olekuga mees keda ma tean, lisaks on tal olemas õhtute juhtimise kogemus - ja noh… sisuliselt oli meil vaja ju sõpra, kes meile endile meeldib ja kes teab, mis peaks toimuma ning juhatab õigel hetkel kõik inimesed õigesse kohta ja on muud moodi abiks.
Septembri lõpupoole saime Aivariga kokku ning rääkisime talle ära oma nägemuse meie pulmapeost. Ta ei ole enne ühtegi pulma läbi viinud, aga tal oli päris mitu väga asjalikku ettepanekut kohe esimesel korral ja ka edaspidi. Nii laudade jm asukoha, ajastuse kui muude teemade osas. Ja see asjalikkus toimis ka meie pulmapeol - alustades külaliste vastuvõtmisest, nende juhatamisest õigesse kohta kuni selleni välja, et ainus nö pulmamäng mis toimus - viktoriin - sai läbi viidud nii, et kõigil oli väga lõbus. Ajagraafikust peeti ilusasti kinni, ilma, et oleks inimesi kamandatud, et nii nüüd kiiresti sinna vms. Ja parim asi selle juures - mul ei tekkinud mitte hetkekski tunnet, et midagi on pahasti-viltu-paigast ära, sest ma teadsin, et kui nii ka peaks olema, siis Aivar ajab selle korda:)

Kleidiga läks ka lihtsalt - läksime ühel laupäeval lihtsalt Anna-Bella salongi ja Darja nimeline tüdruk näitas mulle kleite, mis mu soovidele vastasid. Kolmas neist, mida selga proovisin, oli täpselt see õige. Kohe ära ei ostnud, käisin seda veel korra koos õega vaatamas ja lasin kinni panna ning nädal hiljem oli kleit kodus kapis:)
Mulle väga meeldis salong ja selle atmosfäär - see nägi ilus välja, seal oli ruumi ja õhku (erinevalt nt ProKapitali majas asuvatest "salongidest", kus riideid vahetada tuleks 1x1m putkas, mis on keset poodi ja kleiti kaugemalt vaadata pole lihtsalt ruumi ) , Darja oli väga rõõmus ja sõbralik (no ja pruutkleidi ostmine on siiski suur samm ja mina tegin seda ka esimest korda - seega kogemusi ka ei ole - ja siis on müüja professionaalsus eriti oluline..)..

Kuna me pulmakorraldusfirma jätsime kõrvale, siis kerkis oktoobris teravalt üles muusika teema. Kuna Õpetajate Majas on heas korras klaver, siis tundus klaverimuusika kõige lahedam variant. Aga… nagu võis arvata, siis ega meil ju ühtegi tuttavat pianisti ei ole. Siinkohal tuli appi www.pulmad.ee - panin foorumisse üles päringu ning olen elu lõpuni Lehmakommionu-Marttile tänulik, et ta meile Juhan Tõhki soovitas. Asjaajamine Juhani manageriga oli väga-vägameeldiv ja korrektne, mis äratas usaldust juba enne - seda enam, et me Juhani klaverimängu eelnevalt kuulata ei saanud, siis tuli puhtalt intuitsioonile tugineda. Meie soovilood said enne kokku lepitud - pulmavalsiks Moon River ja siis mõni džaivilugu:D ja kogu ülejäänud õhtu kõlasid taustaks uskumatult kaunid džässimeloodiad. Saime pianistivaliku eest kõvasti kiita ka külaliste käest ning ma ise olin seitsmendas taevas - see oli viimane lihv väiksele elegantsele peole. Lisaks suutis Juhan väga hästi tähele panna, millal taheti rääkida, millal peaks veidi hoogsamat muusikat tegema jne. Ühesõnaga - täiesti viimase peal!

Täiesti viimase peal oli ka lilleseadja Ahti Lyra Lilleaidast. Tema kontaktid sain Õpetajate Maja kaudu - ja olen üliväga rahul. Ta suutis väga hästi minu olematust nägemusest kokku panna imeilusad kaunistused saali ja autole ning täpselt õiged pruudikimbud. Jah, loete õigesti - mul oli kaks kimpu, kuna Ahti helistas päev enne pulmi ja ütles, et kuna väljas on niiiii külm, siis ta teeb õues pildistamiseks eraldi kimbu - kuna roosid muidu hakkavad enne õhtust tseremooniat pudisema. Õnneks juhtus just pulmapäev olema suhteliselt soe (no selline -5-10, mitte rohkem) ja seega sain õhtuse peo lõpul ära anda kaks kimpu. Sellest tulenes kahjuks ka õhtu ainus tõsine möödapanek, aga see selleks.
Lisaks oli Ahti kohal seni, kuni külalised olid oma lilled üle andnud - ja lõikas need ilusasti vaasidesse, nii et meil oli paljupalju ilusaid valgeid roose.

Aga kimpude teema toob meid sujuvalt fotograafini. Ja siin te peate mind nüüd taas vabandama - ma suudan sellest rääkida ainult ülivõrdes. Sest Diana Unt on uskumatult hea fotograaf. Esimene kokkusaamine temaga oli juba täiesti lahe - mina, kes ma võõraid natuke pelgan - mul oli tunne, et ma tean seda inimest juba aastaid :D
Igal juhul algas fotosessioon Õnne Rudi stuudios vanalinnas - ja nüüd ma lihtsalt PEAN tegema kõrvalepõike Õnne juurde. Sest tema puhul saab kasutada ka ainult ülivõrdeid. Saate aru - me tegime proovimeigi- ja soengu (jah, Õnne tegi ka soengu) ühel külmal jaanuariõhtul ja ta tegi mu nii ilusaks, et ise ei tundnud end peeglist ära! Ma käisin täismeigis ja soenguga pärast veel trennis - ja oleks võinud vabalt ka peale trenni kleidi selga tõmmata ja mehele minna ja ikka väga ilus välja näha. Ausalt. Täiesti uskumatu professionaalsus - ja väga mõnus inimlik klapp- sai kõigist asjadest rääkida - nii hirmudest kui rõõmudest - nagu istuks koos parima sõbrannaga.
Pulmapäeva hommikul laekusin stuudiosse poole kümneks ja veetsin seal väga-väga meeldivad 3 tundi. Aeg iseendale, mida oli kogu selle tramburai keskel hädasti vaja.
Ja kui mina olin meigitud, siis said ilusaks ka mu ema ja õeraas ja mu mehe õde - ka nemad nägid väga kaunid välja õhtul, kui neid nägime lõpuks.

Nii - kui Diana oli kohale jõudnud, siis edasi läks aeg korraga nii kiiresti kui aeglaselt. Koguaeg oli toimetamist - jõudsime pilte teha nii Kadriorus, Pirital kui ka Viimsi taga otsas. Teisalt - see oli sisuliselt ainus aeg, kus saime mehega kahekesi olla. Ja see oli tõepoolest aeg meile kahele. Mis sest et vahepeal oli vaja kuskile põlvini hange ronida või midagi - kordagi ei olnud külm ega ebameeldiv - Diana oli rõõmus ja ta hea tuju on nakkav. Ja pildid….. Teate, ma ei ole neid veel kätte saanud, aga ma tean ette et ilusamaid ei ole olemas (no eks kõik pruudid arvavad nii;). Ma nägin mõnda fotoka ekraanilt - täiesti ebamaised pildid!

Minu õe initsiatiivil sain ma Dianaga fotosessiooni teha ka enne pulmi - nimelt oli see mulle tüdrukuteõhtu üllatuseks - ja see oli super äge. Nagu ka seltskond, kellega pilte sai koos tehtud. Ja hiljem sushi tegemist õpitud. Ja kella 3ni öösel lobisetud ja söödud ja end hästi tuntud.

Lühidalt - suur-suur-suur-suur aitäh selle eest, et aitasite meie pulmad teha just selliseks nagu unistasime ja ilma viperusteta läbi viimise eest:
• Catering - Andrus Koit ja Bonaparte
• Ruumid - Kaida Kooli ja Õpetajate Maja
• Lilleseaded ja pruudikimbud - Ahti Lyra ja Lilleait
• Kleit - Anna-Bella
• Meik ja soeng - Õnne Rudi
• Fotograaf - Diana Unt
• Õhtujuht - Aivar
• Auto - Platinumrent
• Moraalne tugi ja plaanide kuulaja/ideede genereerija - minu õde:)

glacier66
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2009 - 13:25
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
27 Jaanuar, 2010 - 15:12

Ühe asja unustasin: meie pulmaauto oli pärit Platinumrendist - ka neile suur-suur tänu. Kõik sujus väga hästi, auto saime eelmisel õhtul kätte ja ka äraviimisega oldi väga paindlikud.

MayBride
Kasutaja MayBride pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Veebr 2009 - 14:59
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
27 Jaanuar, 2010 - 17:01

Väga mõnus on lugeda, kui tead et päev on läinud prutpaaril korda 100%, seda lausa õhkab selles tekstis :))
Jääme aga pilte ootama !

Kui küsida võib,milline oli teie eelarve ja mis kellani pulmapidu kestis ? :)

glacier66
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2009 - 13:25
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
28 Jaanuar, 2010 - 12:26

Peo eelarve oli umbes 80 tuhat (aga selle hulka on arvestatud ka riigilõivud dokumentide vahetamiseks ja kõik pisikesed kulud - näiteks margid kutsete saatmiseks jne). Sellest summast on mõned asjad, mida saab kasutada ka edaspidi - näiteks minu kasukas-saapad-pesu, mehe mantel-ülikond-lips-särk-saapad - kokku umbes 13 tuhande raha eest. Aga noh, ülikonda ja kasukat kanname tõenäoliselt veel mitmed aastad, nii et seda ei saagi vist otseselt pulmadega seotud kuluks nimetada - kui oleks enne olemas olnud, siis poleks neid tarvis olnud.
Lisaks ei hoidnud ma kokku ma meigi pealt - proovimeik ja soeng + pärismeik ja soeng ja emade-õdede meigid (mis olid neile kingituseks) läksid kokku 3800 krooni - ja olid väärt iga senti, sest töö, mida Õnne tegi, oli uskumatu:)
Teine asi, mille pealt kokku ei hoidnud, oli fotograaf - lõpuks on fotod ju asjad, mis meenutavad meile seda ilusat päeva elu lõpuni. Ja jällegi - see oli seda väärt!

Eelarve koha pealt võin öelda, et tegime ainuõige otsuse abielluda talvel, so väljaspool hooaega. Suvel ei oleks me sellise eelarvega kindlasti hakkama saanud.

Pidu ise kestis ainult 5 tundi. Kell 18 algas tseremoonia, peale seda õnnitlemine ja pildistamine. Kell 22 lõikasime lahti tordi ja ise lahkusime natukene enne kella 23. Kahju oli küll natukene ära minna nii vara, sest väga vahva oli olla - aga samas ma arvan ,et oli hea mõte lõpetada pidu sel hetkel, kui kõigil on tunne et oh, nii äge ja tahaks veel - mitte siis kui viimased on kuskile salatikausi najale tukkuma jäänud.
Meie idee oligi teha lühike ja ilus vastuvõtt - ja tundub et see õnnestus - tagasiside on olnud vägaväga positiivne.

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
27 Jaanuar, 2010 - 17:02

palju õnne ja ilusat abielu teile! :) Loodan et meil tuleb kõik sama supper kui teil oli kuigi meil asi väga tagasihoidlik

kummikomm
Võrgust väljas
Liitus: 17 Veebr 2008 - 18:10
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
27 Jaanuar, 2010 - 17:14

palju õnne värskele abielupaarile :)

nii hea oli lugeda, et pidu õnnestus ka mitteproffessionaalist pulmaisaga. meil endal tuleb ilmselt loobuda professionaalsest pulmaisast :( (küll teistel põhjustel kui teil) - kuna see summa on nii üüratu koos tõlgiga koos, et lihtsalt ei ole võimalik seda maksta :( oleme sunnitud mõne tudengi kuskilt otsima, kuna endal jutukaid õhtujuhitüüpi sõpru pole.. ei jää midagi muud üle kui loota, et see, kelle me ükskord kuskilt leiame tuleb toime sama hästi, kui teie sõber õhtujuht :) igaljuhul oli teie päeva kirjeldust väga hea ja lohutav lugeda :)

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
27 Jaanuar, 2010 - 22:14

Õnnesoovid ka meie poolt! :)

glacier66
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2009 - 13:25
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
28 Jaanuar, 2010 - 12:41

Kirjutasin kommentaari, aga see läks vist kaduma kuskile - siin siis teine katse.

Pulmade eelarve oli umbes 80 000 krooni. Osa sellest aga, näiteks minu kasukas-saapad-pesu-kingad ja mehe mantel-ülikond-särk-lips-saapad on selline kulu, mida ei saa otseselt pulmakuluks pidada - kuna neid kasutame ka edaspidi. Mees lubas ülikonda kanda järgmised 10 aastat:D
Kokku oli seda umbes 13 000.

Paar asja, mille pealt kokku eu hoidnud - näiteks minu proovimeik- ja soeng+ pärismeik ja soeng ja emade-õdede meigid läksid kokku maksma 3800 krooni - aga Õnne tegi täiesti uskumatut tööd ja see oli väärt iga senti.
Teine asi oli fotograaf - pildid on ju see, mis jääb elu lõpuni vaatamiseks.
Tõenäoliselt oleks ka ruumid saanud kuskilt soodsamalt - aga jällegi - see oli ainus vaadatud kohtadest, mis sobis - ja lisaks sai nendega kokku leppida, et cateringile vajaliku ettevalmistus-ja koristusaja eest võeti ainult pool raha:)

Ja ma julgen öelda, et otsus abielluda talvel, st väljaspool hooaega - suvel ei oleks me sellise eelarvega välja vedanud ja oleks pidanud tõenäoliselt kvaliteedis järgi andma.

Pidu ise kestis 5 tundi. Kell 18 algas tseremoonia, peale seda õnnitlemine ja pildistamine ja söömine... kell 22 lõikasime lahti tordi. Ise läksime ära natukene enne 23. Kahju oli küll, sest väga lõbus oli - aga ma arvan ,et parem lõpetada pidu nii, et kõigil on kahju, et kauem ei kestnud, kui et leida viimased pidulised kuskilt salatikausist tukkumas:)

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
28 Jaanuar, 2010 - 15:55

Blogide kommentaarid ei lähe kaduma, vaid need peab üle vaatama pulmad.ee moderaator nagu ka meie reeglid ütlevad ;)

Kui kommentaar viibib, siis pole hetkel kedagi aktiivselt modereerimas.

glacier66
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2009 - 13:25
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
28 Jaanuar, 2010 - 19:39

Tänud selgitamast - tuulepea nagu ma olen, ei vaevunud ju teadet lugema lehe ülaosast:D Ei ole nii sage kommenteerija ka, pigem foorumis olnud - seal ilmuvad teated kohe:)

MayBride
Kasutaja MayBride pilt
Võrgust väljas
Liitus: 12 Veebr 2009 - 14:59
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
28 Jaanuar, 2010 - 16:23

Meil on sama plaan ajaliselt, et pidu lõppeb kell 23 ( kuna pärast seda ei tohi muusika enam pulmakohas mängida ja hakkab kehtima tunnihind, mis on päris kõrge). Alustame aga paar tundi varem tänu sellele, ehk siis kell 16 on registreerimine ja lauda istumine arvatavasti kell 18. Eelarve on hetkel 85 000 aga osad kulutused veel tulevad juurde ja inimesi 35 :) Ja oleme samuti püüdnud valida need tegijad mida hing ihanud on :))

zorro
Võrgust väljas
Liitus: 21 Juuli 2009 - 14:09
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
29 Jaanuar, 2010 - 09:22

Palju, palju õnne! Minu sõbranna abiellus samuti paar aastat tagasi jaanuaris samas paigas. Pulmapidu oli väljapeetud, maitsekas ja meeldejääv. Sestap mõistan, et jäite oma valikutega rahule :) Nii hea kuulda!
Saatsin Sulle teate ka privasse.

glacier66
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2009 - 13:25
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
28 Jaanuar, 2010 - 12:44

Ja aitäh kõigile heade soovide eest meie mõlema poolt:)

Valgeke
Võrgust väljas
Liitus: 16 Juuli 2009 - 12:01
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
29 Jaanuar, 2010 - 10:24

Palju-palju õnne värske abielu puhul!
27. veebruaril on minu suur päev ning selleks puhuks olen ka mina välja valinud Diana Undi ning Õnne Rudi. Nii hea oli lugeda, et nad on tõesti tasemel ning oskavad sinust teha unelmate pruudi! Suurepärane, ma juba ootan koostööd nendega!
Mis mind natuke muretsema paneb, on see, et nii hirmus külm on ning äkki jääme me väljas pildistamisega tõbiseks. See jällegi lohutab mind veidi, kui Sa ütled, et ei pannud temperatuuri tähelegi. Samas ei vahetaks ma väljas pildistamist mitte mingil tingimusel stuudio vastu, sest väljas lume sees tehtud pildid on lihtsalt võrratud! Ning peamine põhjus, miks otsustasime talvel abielluda, oligi see, et tahame palju lund ning saaniga sõita! Ja mismoodi me seda lund siis ikka naudime, kui väljas ilupilte ei tee?
Palju-palju õnne veelkord selle võrratu sündmuse puhul!!

glacier66
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2009 - 13:25
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
1 Veebruar, 2010 - 14:06

Kõigepealt aitäh õnnesoovide eest!
Võin mõned nõuanded jagada seoses ilmaga (loodame küll, et lund on palju ja temperatuur jääb sinna -5 kanti, mis on kõige ideaalsem variant:)). Esiteks - mul olid kleidi all ihuvärvi sukad, ent juhuks, kui külmakraade on palju, olid kaasas ka villasest lõngast pitsilised sukkpüksid - näevad välja umbes nii, nagu keegi oleks pannud peenest-peenest villasest lõngast kokku palju auke, aga on väga soojad. Vaja neid küll ei läinud (aga kui oleks läinud, siis oleksin tõmmanud need otse sukkade peale ja pärast ära võtnud), aga kui temperatuur ikka on -15 või nii, siis on see kindlasti abiks. Esmaseks mõtteks oli spordipesu :D, aga see ei oleks eriti esteetiline välja näinud:)
Teiseks - pildistamise ajal soovitaks kleidi alla pika säärega saapaid. Mul olid madala säärega ja sisuliselt olid need hangedes ronimisest kogu aeg lund täis, sest lund oli üle põlve tublisti.
Kolmandaks - üleriidena oli kasukas täiesti asendamatu. Mul oli lahtiste õlgadega kleit, aga tõmbasin otse selle peale kasuka (ei mingeid suurte sallide või kampsunitega jahtimisi) ja külm ei olnud mitte korrakski.
Igaljuhul hoian pöialt teile, et kõik kulgeks sama sujuvalt kui meil - ja et sinu emotsioon meigist ja pildistamisest oleks sama hea, kui minul oli:)

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
2 Veebruar, 2010 - 14:53

Palju palju õnne teile!

Ellu1
Kasutaja Ellu1 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 29 Dets 2009 - 17:32
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
6 Veebruar, 2010 - 13:21

õnnitlused minugi poolt. varsti minulgi see kaunis päev tulemas..olen siit lugenud kiidusõnu Õnne Rudi kohta..tekkis küsimus..kas on võimalik näha kuskil Õnne tehtuid tõid ning kus salongis ta tegutseb??

glacier66
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2009 - 13:25
Re: Kuidas meie pulmapidu viimase peal oli ehk aitäh tegijatele!
6 Veebruar, 2010 - 21:30

Aitäh õnnesoovide eest:)
Õnnel on vägaväga ilus salong vanalinnas. Kui saadad mulle privas oma meiliaadressi, siis saan sulle näidata mõnda pilti endast sel ilusal päeval (ja salongist ka).

tiina001
Võrgust väljas
Liitus: 17 Mai 2010 - 11:51
Hea õhtujuht, Arne Nõmmik Lõuna-Eestist
17 Mai, 2010 - 20:35

Meie 75 juubelipidu toimus 08.05.2010. Õhtujuhiks valisime Lõuna-Eesti parima - Arne Nõmmiku.Üritus oli täis tegevust kõigile. Mängisid kaasa ka 80-ne aastased memmed, taadid. Sai kuhjaga nalja ja naeru. Meie pidu toimus tema valitud muusikaga aga olen ka käinud peol kus mängib ansambel ja tema viib pidu läbi. Kõik on olnud alati super ja rahvas on olnud ülimalt rahul. Tema on mees, kes ei käi kella järgi kui kell kukub paneb pillid kotti, vaid tegutseb aktiivselt kuni rahval jätkub võhma. PIDU SOODNE, MEES KARSKE, TE EI KAHETSE SENDI EESTKI!!!!