Antoniuse Hotell Tartus - SOOVITAN ! - Tegijad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Täna on siis see päev, kus üle pika aja peaks paar isiklikku soovitust lehele panema. Kui nüüd täpsemalt mõelda, siis pole vist pea aasta ühtegi soovitust lausa kirjutanud... Vist pole põhjust olnud :)

Aga alustame siis sellest, mida ma nüüd kahe käöega kõikidele noorpaaridele soovitanu ning kohaks on...

...Antoniuse Hotell Tartus !!!

Kui olete seal käinud siis olete minuga 100% nõus (loodan väga) - sellist hotelli ja peokohta oli Tartusse väga väga vaja. On ju Tartus vapustavalt kena vanalinn, kui sinna sobivat sellist eriti vanas stiilis hotelli (ja peokohta) ei ole seal olnud.

Miks ma siis neid soovitan ? Kõigepealt see, et ma olen seal nüüd siis olnud ja ööbinud ja mina olen väga rahul. Ning uskuge, ma olen Eestis näinud kõige eriskummalisi kohti ja paiku (nii häid kui halbu) ning Antonius satub sinna TOP 5-te kohe kindlasti. Teiseks on ka meie Pulmad.ee lehel palju küsitud kus veeta oma pulmaööd ? Antonius on Tartus kohe kindlasti üks väga arvestavaks variandiks (muuseas, sõltumata toast mis valite, sest need on kõik enamvähem samahead).

Kogu maja on renoveeritud nii, et sul oleks seal tore ja hea olla. See ei ole selline suur ja kolakas hotell :) vaid mõnus, pisikene, kitaste vanade treppidega ja vanasse korstnashati ehitatud liftiga (sinna mahub täpselt 3 inimest kui kõhud sisse tõmmata). Vana mööbel, hea teenindus (no vähemalt alguses) ja hea toit (ma jõudsin küll ainult hommikulauda, kuid minu jaoks on hommikune söök hotellis see, mis näitab taset).

Asukoht on samuti selline, millest annab unistada - te olete kõige intelligentsema koha peal üldse Eestis, Tartu Ülikooli on paista vist igast aknast. Loodetavasti annab see ka põhjuse, miks see hotell võiks vastu pidada rohkem kui 5 aastat ja võiks vastupidada ka oma teeninduse taseme pealt (ehk siis minu soovitus ka hotellile, et makske inimestele normaalselt palka, et hoida teenindajaid pikalt enda juures).

Ma ei võta praegu sõna kui hea võiks olla teenindus üldiselt ja mida võiks parandada - hotell on lahti olnud ju ainult 2 kuud vist :) sellest järgmine kord, kui sinna satun.

Ütlen lihtsalt, et oma silm on kuningas, minge ise Tartusse vaatama, küsige vastuvõtust, et teile näidataks maja või siis vaadake ka http://www.ammende.ee/?menuID=347 - kõik andmed on seal olemas :)

Kõik :)

Tervitades,

Virgo
Pulmad.ee
PS! Natuke ikka näpuvibutamist kah :) Sellise tasemega hotellis ja restoranis võiks personali ikka särk püksis olla (üks härrasmees sattus nii mulle vastu tulema). Ja siis osaliselt see toamööbel, hmmmm, vahetage välja, see ei sobi :)

Pitser-T
Kasutaja Pitser-T pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuni 2009 - 17:12
Re: Antoniuse Hotell Tartus - SOOVITAN !
25 Juuni, 2009 - 17:29

Olen sinna sattunud.
Tõesti super koht.
Selline hästi renoveeritud ja hubaselt vanaaegses stiilis.

Mariann Volkonski
Kasutaja Mariann Volkonski pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Jaan 2009 - 12:52
Re: Antoniuse Hotell Tartus - SOOVITAN !
30 Juuni, 2009 - 00:20

Mul on siin üks võlg lahendada - et minu pruutpaarile tuldi lahkesti vastu, lubasin hotelli veidi kiita. :)

Hea koht, mida valida stuudio asemel interjööri pildistamiseks, näiteks kui pildid on planeeritud loodusse, aga väga sajab ja sellegipoolest sooviks mingi huvitava aktsendiga pilte.

Teenindajad olid väga lahked ruume näitama, aitasid stuudiotehnikat trepist üles vedada ja ei pahandanud lõhutud välklambi pilootpirni kildude pärast põrandal. :) Raha meilt ei küsitud, sooviti head sõna ja mõnda fotot vastu. PR töötab.

Pildistasime presidendisviidis (piiluda saab siit: http://www.loomestuudio.com/diana&andres/ ), samas valida anti päris mitut stiili toa vahel. Pruutpaar jäi samuti lahke vastuvõtuga rahule ja kui õigesti mäletan, siis niivõrd, et mõtlesid kingituse osas ümber ja tõid autost lisa. :)

Postitus ei ole üleskutse oma pildistamisi Antoniuse hotelli sättida, küll aga majutuksin seal meeleldi ise ja soovitan pruutpaaridele romantiliseks ööbimiseks, kuna mulle imponeerib viisakus ja lahkus ajal, mil igal võimalusel kõige eest raha küsitakse.

Fotograaf Mariann Kosemets
http://loomestuudio.com/

Fotograaf Mariann Volkonski
http://loomestuudio.com/