Ilusa pruudi nimel - Tegijad

Sisestas KatrinM,
Blogide kategooria: 

Kuigi siin on palju räägitud säästupulmadest ja sellest kui palju ja kust annaks kokku hoida, siis minu kinnisidee on,et pruut peab olema maksimaalselt ilus.

Seega kirjutan siin veidi pikemalt lahti erinevad iluteenused,mida kavatsen kasutada.

Päevitus
Pruun jume mitte kõrbenud nahk. Kuna meie pulmad on juba juunis ,siis tõenäoliselt ma rannas väga käia ei jõua. Ja teiseks pole hullemat asja minu jaoks, kui bikiinirantidega pruut.Seega läheks ma 10 päeva varem solaariumisse ja teeks seal isepäevitava kreemiga 3-4 seanssi. Kokku kulutus 500 kroonine kaart.

Teine variant on St Tropez spreipäevitus Aia tänaval. 2 päeva enne pulmi teeks ja siis igal hommikul ja õhtul niisutaks nahka,et see kleiti ei määriks.Hind 450.-

Kel pulmad juba rannailmade ajal,siis kõige kergem on võtta esmane jume peale rannas, aias või rõdul. Tasuta ka!

Soeng
Pulmapäeva hommikul salongis Desiree, kus töötab täiesti imeliste punumisoskustega Viktoria. Ta ei punu tavalisi patse, vaid teeb selliseid üliromantilisi pärgi pähe. 2 korda olen näinud tema tehtud töid sünnipäevalaste peas ja tulemus on olnud väga ilus ja armas. Kavatsen proovisoengusse minna maikuus. On väike oht,et minu juuste pikkuse,värvi ja peakujuga selline soeng üldse nii ilus pole. Aga kohas ja tegijas olen ma kindel,küll leiame koos ka alternatiivi. Soeng 650.--900.-

Samas salongis aidaks mul selga pulmakleit ja tehtaks meik.

Meik
Meikaritest algne valik päris pikk:
- Mari Ojasaar , tuleb kohale, töö kiire ja korralik, lai lisaarsenali valik- kunstripsmed, kivikesed, efektipuudrid jne.Kasutab make Up Store ja MS Chic tooteid.
- Marre Naissoo, tuleb kohale Tallinn/Harjumaa piires, eriti spets fotomeigi tegija, kasutab Max Factorit peamiselt.
- Katrin Spielberg, tuleb kohale Tallinn/ Harjumaa piires, teinud aastaid meike võistlustantsijatele.
- Maria Rõuk , stiili ja meigikoolist, tipptegija.
- Doini Palm, make Up store tegija.
- Kaia Triisa,eriti spets silmameigi tegija.Palju kogemusi.
Hinnad kõigil enam-vähem võrdsed 700-900.-

Mina valisin enda jaoks välja Mari Ojasaare,kes mulle juba ka proovimeii ära tegi.Kindlasti lasen endale pulmapäeval lisada mõned kunstripmsetutid, ja selles osas on Maril kindel käsi ja hea silm,et kui palju just piisav on.Liiga tugevat meiki ja teatraalsust ka ei taha.

Proovimeigiga jäin väga rahule, fotodel meeldisin endale isegi väga :)

Loomulikult võib teha meigi ka ise. Minu sõbranna tegi ja kõik kiitsid. Lisas veidi ripsmetutte, särapuudrit, kasutas roosat lauvärvi ja graniidi puru imiteerivat glitter lainerit. Tulemus oli super. Kui tei.l on mõni selline sõbranna,siis võite talt ääri-veeri uurida,kas ta oleks nõus tegema. Kuid arvestage,et tavaliselt on ka külalistel vaja end teie tähtsal päeval sättida.

Maniküür-pediküür
Seda saab teha nii ise kui paluda appi mõne tuttava või minna salongi.Mina kutsun enda juurde koju pulmaeelsel päeval ssõbrannast küünetehniku,kes teeb mulle prantsuse maniküüri ja pediküüri. Kuna kavatsen kanda lahtisi kingi,siis kindlasti ei saa ma unustada pediküüri. Kokku 600.- ja mõnus õhtupoolik sel äreval ajal :)

Nii ja ongi iluteenuste poole pealt kõik, kokku läheb:
Soodsaim variant:
päevitus 0.- päevitan aias
soeng 500.- kindlasti leiab otsides ka soodsama pulmasoengu , kui minu valitud 650-900 krooni
meik 300.- sõbranna teeb või mõni jumestamist tundev tuttav
maniküür 90.- võib lasta ka lihtsalt lakkida, mitte täit maniküüri teha
pediküür 0.- teen ise

Kallim variant:
päevitus 500.-
soeng 750.-
meik 800.-
maniküür 300.-
pediküür 300.-

Nagu näha on hea väljanägemine pulmas kokku suht kulukas 890.- kuni 2650.-

Kuna sel päeval ja õhtul on kõik pilgud teil (k.a teie peigmehel) siis ma arvan,et tasub selle kõige nimel pingutada.Teiseks -ärge koormake ennast isetegemisega, sel päeval on kindlasti ärevus nii suur,et kõik asjad võivad kiirustades vussi minna.

Ilmselt veendute selle väljamineku õigsuses, kui vaatate oma ilusaid pulmafotosid.

railiku
Kasutaja railiku pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Juuli 2008 - 23:07
Re: Ilusa pruudi nimel
15 Aprill, 2009 - 11:45

Täpselt nii, pruut peabki olema kõige kaunim lill sellel kaunil päeval. Ise käin ka juba solaariumis ja kõik kohustuslikud iluprotseduurid on järgmiseks nädalaks juba broneeritud.

Peach
Võrgust väljas
Liitus: 15 Mai 2008 - 13:56
Re: Ilusa pruudi nimel
15 Aprill, 2009 - 12:58

Väga hea, et Sa siin meikaritest kirjutasid, mul oligi mure. Kuigi pulmadeni aega veel küll, aga siiski on hea mõelda vaikselt ette.
Solaariumit mul ilmselt vaja ei lähe. Ega see päike mind eriti ei armastagi. Spray-päevitust pole ma proovinud ja kardan nii tähtsaks päevaks esimest korda jätta, pärast olen nagu mulatt. Ebaloomulik pigem.
Kuna pulmad on septembri alguses, siis püüan püüda võimalikult palju loodulikku päikest ja pikendada päevitust mõne spets kreemiga.

sicy18
Kasutaja sicy18 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Dets 2008 - 14:08
Re: Ilusa pruudi nimel
15 Aprill, 2009 - 16:56

Kui juba ilust juttu, siis küsiks kas keegi oskaks soovitada mõnda isepruunistavat kreemi, sest solaariumi ei saa kahjuks, arst keelas ära:P Üks isepruunistav kreem, mis mul oli jätis hirmus laiguliseks ja kollaseks.

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Ilusa pruudi nimel
15 Aprill, 2009 - 22:07

Minu sõbranna kiitis väga Biothermi isepruunistavat kreemi. Ja kuskilt ajakirjast lugesin, kus testit erinevaid isepruunistajaid - odavamaid ja kallimaid - ja seal sai võtjaks Garnier´i isepruunistaja.
Nahk tuleb enne koorida, käed pärast puhtaks pesta ja kulmud ja näokontuur pärast vatitupsuga ülekäia.

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: Ilusa pruudi nimel
15 Aprill, 2009 - 19:39

Noh, ma olen avastanud, et leinatamme omas on ca350eek pruudisoeng, seega 750:S on minu jaoks üsna mõistmatu.
Mina solaariume ega isepruunistuvaid kreeme jm taolist ei plaani kasutada, sest olen väga heleda nahaga. Laiguliseks ei taha jääda. Pigem päevitan veidi või olengi niisama valge nagu muidu:D

-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

Nuti
Võrgust väljas
Liitus: 25 Veebr 2007 - 22:15
Re: Ilusa pruudi nimel
15 Aprill, 2009 - 20:55

Mina aga arvan, et miks see Põhjamaa pruut ei võiks olla oma loomuliku ja hoolitsetud nahaga kaunis?
Ma muidugi kuulun nende ridadesse, kes ei arva igasugustest juukse,ripsme,küünte jms. pikendustest midagi. Ma ei mõista loomulikult hukka neid, kes vastupidi arvavad aga siiski leian, et pruut võib ka kaunis olla lihtsalt kauni soengu, hoolitsetud ja tagasihoidliku maniküüri ja meigiga.

sõstrasilm
Kasutaja sõstrasilm pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Märts 2009 - 23:52
Re: Ilusa pruudi nimel
15 Aprill, 2009 - 22:31

Mina hakkasin oma nahka hoolikalt koorima umbes kuu aega enne pulmi. Me mõlemad tegelikult. Käisime paar korda solaariumis ja kaks päeva enne pulmi panin isepruunistavat ihupiima ka. Seda tuleb aga jah kasutada ettevaatlikult (koorimine ja puhas nahk on kõige alus)aga olen korduvalt katsetanud ja peaaegu alati on tulemus hea jäänud...ükskord unustasin käed ära pesta siis olin nati kollaks..irww
Meigi tegemisel lähtusin veatust põhjast ning kasutasin minimaalselt rasvaseid ja läikivaid meigitooteid. Liigne sädelus on siin kurjast aga kui õigetesse kohtadesse natuke valgustpeegeldavat helki panna jääb ilus. Ja huulepulk/läige võiks olla nati erksam kui nude toon sest see jääb ka pildil märksa ilusam. Kiidan ka loomulikku maniküüri (tegin meie mõlemi küünennahkadele ja kätele eelnevalt hoolitsusi) kunst küüned ja ripsmed jms mulle ka ei meeldi...nagu too much!! Üldiselt soovitan loomulikkust ja vähemalt kaks nädalat enne võiks endale spa protseduure kindlasti lubada - ilus nahk ongi ilus!

Just Married:)!!!!!

sicy18
Kasutaja sicy18 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Dets 2008 - 14:08
Re: Ilusa pruudi nimel
27 Aprill, 2009 - 15:46

Ma ostsin endale täna Loreal paris isepruunistava ja niisutava kreemi, see peaks järk-järgult tekitama loomuliku päevituse, eks siis näis kuidas mõjub, natuke veel aega katsetada, pulmadeni veel 2 kuud:)

katsv
Võrgust väljas
Liitus: 5 Juuni 2008 - 19:26
Re: Ilusa pruudi nimel
28 Aprill, 2009 - 10:12

Päevitamisest/solaariumist lugu ei pea. Proovimeiki ja -soengut ei teinud, usaldasin juuksurit ja meikarit. Kokku kulutasin soeng, meik, maniküür, juustelõikus ja ripsmete värvimine 875.- Kui kokku oleks tahtnud hoida siis maniküüriga oleks ise kindlasti hakkama saanud. Meikida ise oleks olnud suht mõtetu kuna mu meigiarsenal on nii olematu, et selle täiendamiseks oleks kulutanud sama summa ära, mis meikimas. Kasutasin Siiri Leinatamme ilusalongi teenuseid.

Külaline
Re: Ilusa pruudi nimel
5 Mai, 2009 - 23:13

Mina ei olegi selle peale üldse mõelnud. Enne gümnaasiumilõpetamist üritasin solaariumis käia, aga ka 10 seanssi ei teinud midagi!!!

Olen lasknud endale 3x meiki teha ja enam ei lase ka, saan ise paremini hakkama.

Soengu osas olen väga sassis, ei oska üldse midagi mõelda, ei tea isegi oma juuksevärvi:D

Kunstripsmed kõlavad hästi;D

Ma küll muidu ei poolda selliseid iluprotseduure, aga pulmapäev on täpselt õige aeg ja koht end tõeliselt üles lüüa:)

Ti
Võrgust väljas
Liitus: 28 Aprill 2008 - 16:09
Re: Ilusa pruudi nimel
15 Mai, 2009 - 12:50

Mina käisin täna värvimas ja proovisoengus Ingliroosi ilusalongis Viimsis. Ja ei usu oma silmi kui peeglisse vaatan. Juuksur Nadeźda on lihtsalt ime ja koos koos kosmeetik Reedaga korraldasid nad mulle totaalse muutumise. Lihtsalt mõnel inimesel on see midagi mida nimetatakse andeks.