Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad! - Tegijad

Sisestas Kleit,
Blogide kategooria: 

Parem hilja kui mitte kunagi! Seega tulevad siit nüüd tänusõnad kõigile neile, kes aitasid meie pulmapäeva 9. augustil unustamatult kauniks muuta ja keda iga kell julgeme soojalt teistelegi soovitada. Kuna tegijaid on palju, loetlen nad üles „kronoloogilises“ järjestuses, kellega me kõigepealt oma unelmate pulmapäeval kokku puutusime ja kellega hiljem.

Juuksur Ene (Family Hair) – tuli meie pärast varem tööle ja vähe sellest, et mässas pruudiga, tegi ta ilusaks ka pruutneitsi ja veel ühe sõbranna.

Meikar Solveig – väga tore kohvriga meikar, tegi pruudi ilusaks, puuderdas vahepeal peigmehe ära ja lippas siis ämma meikima.

Limujuht Uku – väga sõbralik, abivalmis ja stiilselt välja peetud pisima detailini, täielik proff. Meie pulmaautoks oli Limuluxist tellitud Excalibur.

Fotograaf Urmas Ääro – ka väga tore ja lõbus inimene. Kuigi pulmapilte pole veel kätte saanud, võib pulmas näidatud slaidishow järgi üksnes superilusaid pilte oodata! Käisime temaga ka enne pulmi kaks korda pildistamas ja oma muheda olekuga, suutis ta isegi tuima ja tagasihoidliku Eesti mehe end avama panna ja romantiliseks muuta. Eellavastuste fotosid vaadates on kõik ainult õhanud – vau!

Videomees Arvi Pill – sama lahe tegelane kui Urmaski. Tegi oma tööd professionaalselt ja märkamatuks jäädes ning oli samuti äärmiselt abivalmis ja nõus erisoovidele vastu tulema. Pikisilmi ootame tema videot.

Tallinna Kaarli kiriku õpetaja Jaak Aus – esimesena tuleb keelele sõna „muhe“. Võttis oma vahetu ja humoorika suhtumisega kiriku pulmakambris ärevuse maha, sest paberitele allkirju andes tabas pruuti ärevushoog. Laughing Ja ka tema laulatuse kõne oli südamlik ja sügavmõtteline.

Pulmaisa Anti Einpaul – üdini positiivne ja südamlik inimene. Teda kiitsid lisaks külalistele veel ka nt peopaiga juhataja, kes peol silma peal hoidis jt „asjapulgad“. Anti suutis rahva endaga kaasa tõmmata, väga südamliku ja armsa peo õhustiku luua ning teda jätkus tõepoolest kõikjale.

Haapsalu Kuursaal ja Guido Ulejev – fantastiliselt kaunis ja romantiline peopaik mere ääres! Personal oli väga abivalmis ja vastutulelik ning toite kiitsid kõik külalised. Lisaks suhtuti mõistvalt ja kannatlikult kõigisse pruudi rohkem või vähem kummalistesse soovidesse ja palvetesse.

Bänd Hea Story – väga energilised ja emotsionaalsed esinejad. Tõmbasid kohe esimeste lugudega rahva kaasa ja bändist olid külalised nii vaimustuses, et juba järgmisel päeval jagasime paarile soovijale nende kontakte. Samuti olid nad nõus meie pärast ära õppima avatantsu loo – Elvis Presley „Can’t Help Falling in Love with You“.

Lisaks täname südamest veel kõiki oma külalisi, kes samuti andsid oma panuse. Ja ilmataati, kes hoidis vihma eemale meist nii Tallinnas, tee peal kui ka Haapsalus. Ja lõpetuseks ei saa ma jätta kiitmata Maggie Sotterot muinasjutulise kleidi eest. See oli igas mõttes mu unelmate kleit ja seljas uskumatult mugav, möllasin selles kella neljani hommikul. Ja nii palju komplimente (ka täiesti võhivõõrastelt) pole ma kunagi varem elus saanud.

PS! Kui saame lõpuks pildid kätte, siis panen mõned neist kindlasti ka siia üles.

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad!
2 September, 2008 - 14:35

Palju palju õnne teile!:)
Tore, et teil kõik hästi sujus!

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad!
2 September, 2008 - 15:17

Palju, palju õnne!!! Nii tore selliseid positiivseid tagasisidesid lugeda :)

Kleit
Kasutaja Kleit pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aug 2007 - 14:08
Re: Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad!
3 September, 2008 - 16:43

Aitäh teile, leeena ja luuna2x! Ega meil päev päris ilma viperusteta ei läinud. Kui ma nüüd millalgi aega saan, siis mõtlesin blogida meie pulma kolmest äparusest, mis olid üsna naljakad. Smile Tavalisi pulmaülevaateid on siin juba küll, seega ei hakka oma päeva üksipulgi lahti kribima, aga need äpardused panen lähipäevil kirja. Ehk on teistel ka huvitav või naljakas.

Ja eks ma annan teada, kui pildid käes ja üles laetud. Smile

Meie muinasjutt algas 09.08.08

susanna
Re: Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad!
2 September, 2008 - 16:05

Palju õnne abiellumise puhul!

Ootan põnevusega, et Su kleiti näha. Maggie Sottero on mu üks lemmikuid.

Kust sa oma kleidi ostsid?

Ootame pilte!!

Kleit
Kasutaja Kleit pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aug 2007 - 14:08
Re: Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad!
3 September, 2008 - 16:38

Aitäh! Smile Kleidi tellisin New Yorkist www.bridalshop.com-ist. Maggie kleidid on ka minu absoluutsed lemmikud ja ma teadsin, et kas maa alt või maa pealt ma selle välja võlun, aga Maggie kleidis ma abiellun! Laughing 

Oma kleidi saamise saagast kirjutasin ka talvel blogi - http://www.pulmad.ee/node/7497 Ja kui vaadata pulmapiltide albumist Brydge ja Tarmo pilte, siis võid näha ka teist Sottero originaali, mis on samast poest tellitud.

Meie muinasjutt algas 09.08.08

Mari.maasikas
Võrgust väljas
Liitus: 7 Aprill 2008 - 19:53
Re: Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad!
8 Jaanuar, 2009 - 12:11

Õnne, õnne, seda läheb ju alati vaja. Eriti veel siis kui juba mõnda aega abielus oldud ja väikest viisi argipäev silmapiiril on. Minu küsimus, et kas te olete oma videod ja pildid kätte saanud? Me siin väikest viisi ka planeerime, mina olen siit-sealt kuulnud, et video kätte saamisega olla raskusi. Eriti hr. Pilli käest.

Kleit
Kasutaja Kleit pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Aug 2007 - 14:08
Re: Meie hilinenud aga südamlikud tänusõnad!
5 Veebruar, 2009 - 20:16

Aitäh! Jah õnne pole elus kunagi üleliia. Smile Nüüdseks on meil tõepoolest nii pildid kui video käes. Pildid saime täpselt kuu pärast pulmi. Trügisime tegelikult järjekorras natuke ettepoole, sest pulmad olid meil 9. aug ja 10. sept oli minu ema 50. juubel, kuhu taas suguvõsa kokku tuli ning loomulikult nõutasid siis kõik pilte. Õnneks tuli Urmas meile vastu ja tegi tõepoolest selleks ajaks pildid valmis.

Arvi käest saime video kas oktoobri viimastel või novembri esimestel päevadel, nüüd enam täpselt ei mäleta. Paar korda tuletasime end talle meelde, aga ta oli ka ise piisavalt kohusetundlik ja helistas aeg-ajalt, et pole meid ikka päris ära unustanud. Ilmselt venis asi seetõtttu, et ta suhteliselt hõivatud inimene ning eks video montaaž on ajakulukam kui piltidega tegelemine.

Absoluutselt täiesti rahule jäime nii piltide kui videoga, kõik, kes on näinud, on kiitnud! Kui on veel küsimusi, võid mulle julgelt privasse kirjutada. Smile

 Meie muinasjutt algas 09.08.08

Meie muinasjutt algas 09.08.08