Mõned mõtted võlgu jäämisest - Tegijad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Täna oli see päev, kus saatsime välja suurema koguse arveid, mis tasumata, koos kirjaga, et kui ära ei maksa, siis paneme teid võlglaste nimekirja. Kõik arved olid neile, kes on meil kataloogis.

Ja ohh imet...

Kui varem ei märgatud meie arveid, siis praegu märgati kohe. Huvitav on muidugi see, et kohe peale seda meili kutsuti mind väljapressijaks ja ebaviisakaks inimeseks, kes ajab kliendid närvi ning on põhjuseta pahane ? Ja kuna on summa on mõtetult väike, siis mida ma nendega "vigisen"...

Ma olen ise ka võlgu olnud ja võlgu jäänud ning ka praegu on mõned arved maksata. Kuid ma olen alati teise poolega rääkinud ning suhelnud, et praegu ei saa või et ma ei taha enam seda teenust, eriti kui veel arvega kaasneb ka kiri, et anna teada, et sa ei taha ning sa ei pea maksma.

Kogu meie Pulmad.ee süsteem on ülesse ehitatud sellele, et meil on lugemisoskusega inimesed ning ning and oskavad lugeda reegleid ning käituvad vastavalt sellele ning kui aru ei saa, siis helistavad.

Kuidas saaks ma võtta tõsiselt tegijat, kes saab arved kätte, kuid ei viitsi isegi ühte kõnet teha Pulmad.ee kataloogi tegijatele, et öelda - palun võtke mind kataloogist maha.

Samas, võiksime ju kohe ettevõtte kataloogist maha võta, kohe kui arve tasumata ? Aga ka sellega on probleeme olnud ehk helistatakse pahaselt 2 kuu pärast ja küsitakse, et miks pole mind kataloogis. Arve tasumata ? Ahjaaa, sry...

Enamus tegijatest on väga viisakad ja alati kui teavad, et jäädakse võlgu, annavad teada. Aga 5%, eriti just õnneotsijad, on sellised, kes seda kunagi ei tee ja süüdistavad kõiges Pulmad.ee-d.

Ehk siis mul on küsimus, kas sa võtaksid enda pulma tegija, kes on kuskile kellelegi võlgu või ei võtaks ?

Tervitades,

Virgo

Pitser-T
Kasutaja Pitser-T pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuni 2009 - 17:12
Re: Mõned mõtted võlgu jäämisest
4 August, 2011 - 11:05

Tere.

Ma küll ei räägi hetkel otseselt tellija poolelt, aga natuke siiski. Kuna erinevaid üritusi korraldades on ikka vaja leida ka koostööpartnereid.
Ja no kui mõne tegija osas jääb kuskilt silma, et ta on ühte või teise kohta pidevalt võlgu, siis ma ikka üsna kahtleks, et kas tahaksin temaga koostööd teha.
Tõepoolest võib selline asi ka nö. kogemata juhtuda - no tõesti oli inimene ära ja ei näinud arvet või ajas kuupäevad sassi või lihtsalt unustas ära - kõik on siiski inimesed. Aga kui selline asi ikka pidevalt silma jääb, et üks sama tegija on jälle kellelegi võlgu, siis on asi juba minuarust suhtumises. Ja no tõesti ei tahaks sellise inimesega väga koostööd teha.
Ei taha siin nüüd kedagi otseselt laita, kuna olen isegi võlgu olnud. Aga nagu Virgo kirjutas, siis saab ju alati teada anda, kui mingid mured ja probleemid hetkel on. :)
Ja see on küll ikka väga rumal vabandus, et mis sa virised nii väikse summa pärast. No vahet ei ole ju kui suur või väike on summa. Asi on põhimõttes.

Selline siis minu arvamus :)
Et ennekõike tuleks ikka julgelt suhelda! :)

Tervitades,
Merle Trestip
ansambel Pitser - T

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Mõned mõtted võlgu jäämisest
4 August, 2011 - 23:28

Tervitus-

Sellest kirjast oli kasu, arved hakkasid laekuma.

Ja alati juhtub, aga kurask andke teada, et te ei taha enam kataloogis olla või et pole raha või et mis iganes. Ja kataloog on see mida noorpaarid vaatavad (Google analytics näitab seda ja ka meie turuuuring - see on esimese kolme asja hulgas, mida meie lehel vaadatakse, foorum, kataloog ja blogid).

Ehk siis tänud selle kommi eest :D

Tervitades,

Virgo

Kristiina Disain
Võrgust väljas
Liitus: 22 Jaan 2007 - 13:36
Re: Mõned mõtted võlgu jäämisest
12 August, 2011 - 22:50

Puutusin ka kahjuks sellise suhtumisega kokku. Tegelikult asi ei ole rahas ainult. Kõige enam riivab just see ignoreeriv suhtumine - umbes saada jah oma kirju, nagunii me ei vasta nendele ja mõtle ise mida tahad... Mõned inimesed on lihtsalt tarbijad oma olemuse poolest ning ei taha märgata, et teisel pool on ka inimesed, kes tahaksid kõigepealt viisakat ja inimlikku suhtumist. Ei ole ju ometi raske saata kirjakese vastu kasvõi ühe ainsa lausega - näiteks "maksan järgmisel kuul" :) ei tea, kas häbenetakse seda, et võimalust pole.. tegelikult ju tuleks häbeneda hoopis seda, et on võimalus säilitada partnersuhteid, kuid selle asemel eelistatakse minna seda teed pidi, et rikutakse oma mainet ja suhteid koostööpartneritega.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Mõned mõtted võlgu jäämisest
14 August, 2011 - 22:27

Tervitus-

100% nõus.

Mina olen läinud juba seda teed, et lihtsalt neid ettevõtteid enam ei soovita ei noorpaaridele ega ka teistel parnteritele.

Tervitades,

Virgo