Pulmamess 2008, II päev - Tegijad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Teine päev on nüüd siis lõppemas :) ja aeg kokkuvõteteks. Pulmad.ee on rahul :) oli intiimne ja tore mess, oli häid esinejaid ning oli palju toredaid noorpaare.

Teine päev oli natuke lihtsam, sest külastajaid tuli kogu päeva jooksul võrdselt - eile oli probleemiks, et põhiline külastajate mass tuli kell 12.00 ja 14.00 vahel ja siis oli tõepoolest natuke kitsas.

Täna siis tegime ka meie video sektsiooni 6 uut intervjuud - loodame need ka järgmise nädala jooksul ülesse panna.

Ainuke asi mida ma ise tunnen on see, et tegijad võiksid järgmine aasta noorpaaride peale mõelda ja oma kila-kola messile ülesse panna. Need kes niikuinii see aasta messil olid, saavad minu käest igaljuhul tuhat soovitust ja teiste kohta ütlen, et meie oleme noorpaaride jaoks, mitte vastupidi...

Tervitades,

Virgo

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Pulmamess 2008, II päev
23 Märts, 2008 - 16:17

Meie jäime küll rahule, olgugi jah, oli tiba väike see üritus ja palju uut nagu teada ei saaudki.

Pulmad.ee teeb nagu teiste eest töö ära :P

Aga oli ka palju positiivseid elamusi :)

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Pulmamess 2008, II päev
24 Märts, 2008 - 11:34

Õige! Sinu eelviimane lause tundub mulle ka õige!
Ja Virgo artikli viimane lõik võiks nii mõnelgi firmal meeles olla :) Muide, see viimane lause sobiks ka siinse lehe üheks slõuganiks :P

Pulmad.ee on noorpaaride jaoks...

murka
Kasutaja murka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Jaan 2007 - 16:08
Re: Pulmamess 2008, II päev
23 Märts, 2008 - 20:17

Mina käisin ka esimene päev messil ära ja kuigi pulmad juba peetud, nägin ka mina palju huvitavat, kuid samas loodan ka , et kunagi see mess ikka laieneb ja tuleksid ikka kõik pulmadega seotud firmad kohale, mis sest et neid vb teatakse, kuid kui ikka esindad ennast ka messil, on võimalus paljudel pruutidel ikka kõik võimalikud variandid koha peal ära näha:)
Kuid pulmad.ee on väga tubli ja teeb tõesti suure töö ära :) ja Virgole ikka jaksu edaspidiseks-tore oli kohtuda:D

http://www.kardaan.pri.ee/maris/kutsed/

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Pulmamess 2008, II päev
24 Märts, 2008 - 21:47

Mina kahjuks sellele messile ei sanud,kuid kommentaare messi kohta olen mitmeid lugenud täna ja ka eelnevatel päevadel.Eks iga asi taha laienemist ja igale kliendile ilmselt pakutu ei olnud ka meelepärane,kuid lõpuks võib ikka arvata,et parem ikka kui mitte miskit.
Selline mess peab olema tõesti abiks noorpaaridele ja ehk ka üksikutele,kellel veel unistuste pulmad kauges tulevikus.
Eks veidi õpetlikku oli igale külastajale.
Tänud organiseerijatele ja jõudu uuteks ettevõtmisteks!

awekas
Kasutaja awekas pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2007 - 15:01
Re: Pulmamess 2008, II päev
24 Märts, 2008 - 23:19

Käisin ka mina. Ja kuulun sinna kampa , kes ei nurise. Võib-olla selle pärast ,et käisin ka 2 aastat tagasi, kui sama üritus pesitses veel Saku suurhallis - tegijaid oli vist tookord isegi rohkem, aga õhkkond oli seekord parem ja intiimsem. Ja kui keegi oleks küsinud, et kas sa oleksid nõus maksma 70.- ,et saada väga ea idee vanemate kingituse jaoks, siis vastus on otseloomulikult. Ise ei oleks ma selliser asja peale vist tulnudki :).

Tegelikult tahaks kohe kuidagi aidata seda meeskonda. Vist ka seetõttu, et amet juba selline ,et igasugu asju peab korraldama ja /või ka ühtlasi turustama. Kahju et selline väärt asi nii palju nurisevat vastukaja leiab ja firmadel puudub tahtmine klientidega suhelda. Hirmsasti kõlab kõrvus kellegi kommentaar, mida ta Pärlist kuulis - "Seal on nii vähe teisi salonge, selle pärast me ei lähegi" - no mis mõttes - ega siis oma kaupa konkurentidele ei müüda ju...ikka klientidele... ja klientide puudust seal polnud.

19.07.08

19.07.08