Pulmamess 2008, pealelõunane aeg - Tegijad

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tervitus-

Messi esimene päev on poole peal ja aeg võtta kokku hommikune pool :) Täitsa tore on, on rahvast, on tuttavaid, on häid esinejaid, on mida vaadata. Just lõpetas esinemise Ines Karu nabatantsijate rühm, well, kindlasti sobib see kuskile pulma :) mulle igatahes meeldis. Hommikul oli veel väga tore see va puhkpillide ansambel Igihaljas Seitse, soovitan igaljuhul kuulata ja isegi mõelda nende pulma kutsumise peale.

On ka esimesed virisejad - et miks on nii vähe bokse ja miks on nii vähe tegijaid ? Hmm, ei oska öelda - ma tean et mõned suured jäid tulemata selle pärast, et "ahh, noorpaarid leiavad meid ise ülesse, miks me ikka nende pärast peaks messile tulema". No ise kaevame endale auku :) Ja kuna ma olen see aasta ise korraldamise juures olnud, siis kõikidele kritiseerijatele tahaks vastu kohe öelda, et meie kallid tegijad ei olegi nii huvitatud enda suurest eksponeerimisest.

Aga muidu tundub olevad väga hea mess ehk siis kui pole veel otsustanud kas tulla või mitte, siis meie ütleme teile et TULGE :)

Tervitades,

Virgo

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Pulmamess 2008, pealelõunane aeg
22 Märts, 2008 - 19:33

Meie k2isime messil ja yldiselt j2ime rahule. Aga jah tundus kuidagi v2he tegijaid. Lootsin rohkem kleite n2ha ja s6rmuseid. Kuid kui firma ei ole huvitatud meist, mis me ikka teha saame.
:)

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 14.02.2009(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Pulmamess 2008, pealelõunane aeg
24 Märts, 2008 - 11:25

Mina jäin rahule loengutega- hüper-super!
Ja see, et firma ei tule messile, sest nad on niigi kuulsad ja tuntud... Nekää! Mina ammutasin omad esimesed teadmised pulmade kohta ja Eesti firmade kohta pulmamaastikul just eelmise aasta messilt! Keda polnud, seda koheselt teada ei saanud ka!
Ainus asi, mis silma riivas, oli see, et kui käisin pealelõunasel ajal, siis rahvast oli nii palju, et mina kui tagasihoidlik ja pisike tüdruk, kes ei taha peale astumist, kõndisin nii mõnestki boksist mööda ainult korraks piiludes, mis toimub. Öelda tahan, et ruumi jäi väheks :)