Täname parimaid tegijaid! - Tegijad

Sisestas Kristi Iro,
Blogide kategooria: 

Meie päev 21.08.2015 Glehni lossis

Soovime tänada kogu südamest kõiki meie päeva tegijaid ning eriliselt tuua välja veel need 5 tegijat:

Tseremooniameister Olavi Ilumets - Tseremoonia oli ühteaegu nii püha ja rõõmsameelne. Nautisime igat hetke tseremooniast. Iga sõna oli lihtsalt nii südamesse minev ja õige. Ka kõik külalised jagasid kiidusõnu meie tõeliselt ilusa tseremoonia kohta.

Pulmaisa Kuldar Koch - Kui Te soovite parimat pulmaisa, siis siin ta on :) Midagi pole liiga palju ega liiga vähe. Tema olemus juba ise lihtsalt kiirgab headust ja soojust. Samuti ei jäänud ükski peen nali ilma ühest suurest naeruhoost. Olime terve aeg igati hoole all ja ei pidanud mitte millegi pärast muretsema, kõik oli paigas ja olemas. Ka külaliste meelest parim pulmaisa keda pulmades nähtud on :)

Sleepwalkers - Nad on lihtsalt PARIMAD! Juba tseremoonia ajal põksus pruudi süda nii kiiresti, sest kõik oli nii õdus ja romantiline. Tseremooniamuusika kitarri saatel oli kui filmist välja lõigatud. Samuti oli seda õnnitlemise osa, kus kõlasid romantilised palad kitarril. Olime nagu pilvede peal :)
No ja kui bänd ise ükskord koha sisse võttis, jäid kõik toolid tühjaks ja tantsuplats sai püsti täis. Oli näha kuidas iga bändiliige nautis oma tööd. Kõik lood tulid südamest, kire ja emotsiooniga. Polnud hetkegi, kus oleks olnud märki väsimusest. Pidu oli terve aeg täies hoos ja bänd rokkis lõpuni välja koos meiega. Lihtsalt SUPER!

Leeri lillesalong - kõige ilusamad lilleseaded mida me oleme oma elus näinud! :) Täpselt see mida me soovisime.

Rene Riisalu - Kuigi oleme täna näinud vaid osasid pilte, siis on meie emotsioonid laes! Millised unelmate pildid. Isegi vaatame end mitu korda kas need tõesti meie oleme :) Nii ilusad toonid ja valgus.
Lisaks headele piltidele pean jällegi kiitma inimest ennast. Nii lihtne oli koostööd teha. Tõeliselt armas, soe ja tähelepanelik inimene. Iga hetk oli oluline jäädvustada ning alati oli tal naeratus näol.

Kõike tegijad tegid oma tööd südamega ja tundsime seda igas hetkes!

SUUR SUUR AITÄH! Tegite meie päeva unustamatuks!

Perekond Kristi ja Runo Iro :)

ManusSuurus
Image icon Õnnelikult elu lõpuni :)352.88 KB
Image icon Romantika ;)401.02 KB