Girls night out ehk naised omapäi - Tüdrukute õhtu

Sisestas minnimiki,
Blogide kategooria: 

 

Teadagi on pruudi sõbrannad usinad tüdrukuteõhtu korraldajad. Nii ka minu kallikesed.

Eelnevalt andsin teada, et ei soovi saada seda õhtut ootamatult ja üllatusena vaid kokkulepitud päeval ning lisaks vihjasin, et tänaval midagi müüa ei soovi (tegelen niigi igapäevaselt ostu-müügiga, aitab küll Tongue out) ja võiks lihtsalt tore naistekas olla…

 

No ja minu sõbrannad selle õhtu, täpsemalt hoopis päeva, korraldamisega hätta ei jäänud. Laupäeval kell 13 olid nad mul ukse taga ja andsid kätte nimekirja asjadega, mida kohvrisse visata. Nendeks olid – dressid, villased sokid, matkasaapad, soe pesu, landid (kalastamiseks), bikiinid… ma olin muidugi natuke ehmunud, et mis neil nüüd plaanis, kas viivad kuskile grüünesse kala püüdma ja see peakski tüdrukute õhtu olema??? Noh, edasi seoti mul silmad kinni ja pakiti autosse ning sõit või alata. Esimene peatus oli juba 5 minuti pärast, kui mind kuskile majja sisse viidi ja kui silmad uuesti lahti sain teha, avastasin end mingis SPA salongis. Minu ette olid laotatud erinevad fotod Brazilian bikini wax piltidega…. APPI…. Ma olin ikka täiesti šokeeritud – mida tüdrukud nüüd välja on mõelnud – kingivad mulle bikini waxi, kui ma ei julge isegi jalgu vahatada…. Aga no, mis seal ikka, protesteerisin, mis ma protesteerisin, läksin lõpuks ikkagi protseduuride tuppa… korra isegi mõtlesin, et teen kokkuleppe selle teenindajaga seal, et ütleme tüdrukutele, et tegin pulli kaasa, aga tegelikult pääsen sellest kuidagi… aga loobusin sellest mõttest – miks mitte siis elus ükskord ära proovida. Minu üllatuseks andis teenindaja mulle kätte hoopis vannimütsi ja stringid… vaatasin teda ikka päris lolli näoga, et mismõttes – kas ma pean tõesti mütsi pähe panema bikini waxi jaoks… aga jah, käskis paljaks koorida ja pikali visata… ohoh ja mis siis tuli – hoopis 1,5 tundi täielikku lõõgastust Cool - kõigepealt kooriv massaaž, siis šokolaadimassaaž  ning kõige lõppu veel üle keha lihasmassaaž Innocent… tüdrukud olid ikka kavalpead ja petsid mu väga hästi ära.

 

Edasi seoti mul silmad jälle kinni ja kui ma need lõpuks jälle lahti sain, olime juba Vabaõhumuuseumis piknikul – ilm oli ju fantastiline ja väga mõnus oli seda nautida… lisaks muidugi küsiti mult küsimusi mu tulevase mehe kohta ja iga kord kui valesti vastasin, pidin muidugi alkoholi jooma… muidugi olid küsimused sellised, et mul oli napilt võimatu neile õigesti vastata ja kui me oma pikniku lõpetasime, olin parajalt svipsis juba Embarassed

 

No ja siis läksid mul silmad jälle kinni ja kui ma need uuesti avada sain olime…. SADAMAS! Uskumatu… sõit oli Helsingisse Laughing… no eriti hullud, need minu sõbrannad… Laeva peal jõudsin juba sada asja mõelda, et miks mulle sellised asjad siis kohvrisse kästi pakkida, kas tõesti me ööbime kuskil Helsingist väljas telkides?... aga kui me Helsingin hotelli jõudsime ja ma kohvri avada sain, tuli sealt välja kõike muud kui need minu poolt pakitud riided Laughing. Korralikud peoriided, minu tantsukingad, kosmeetika jne Smile. Ma ei pannud isegi tähele, kuidas nad need olid salaja mult kodust kaasa haaranud…

 

Ja edasi oligi lõbus õhtu tüdrukutega – kõigepealt hotellis, hiljem klubis ja nii hommikul kella 6ni. Oeh, lihtsalt FANTASTILINE Wink… Ja järgmisel päeval taas laevaga Tallinnasse… Aga sellega veel kõik ei lõppenud.

Esmaspäeva õhtul tuli sõbrannalt sõnum, et nad röövivad minu veel ka teisipäeva õhtul. Ja nii nad mind teisipäeva õhtul läbi vanalinna Vene tänaval asuvasse keraamika töötuppa tassisidki ning seal mulle üheskoos) ehete hoidmiseks savist asjakese valmistasimegi Smile(mina tegin aluse, tüdrukud peale kausikesed. Uskumatult ilus tuli ja selline praktiline, ilus ning mõnus mälestus ka veel..

 

No ja natuke mu tulevase poissmeesteõhtust ka – temale suutsid poisid teha ürituse üllatusena juba reedel (minuga oli kõik muidugi kokku lepitud) – läksid talle juba tööle järgi (tal oli ülemusega koosolek kokku lepitud, mida tegelikult ei toimunud siis) ja mina olin talle siis kõik vajaliku kaasa pakkinud eelnevalt. Poisid veetsid kaks lõbusat päeva-ööd Pärnus – alustasid Pärnu jõel veespordiga, vahepeal müüsid tänaval asju ning lõpetasid klubis… . Nii, et kui teist keegi sel nädalavahetusel Pärnus suurt karja valgetes riietes poisse ning ühte tolgust naljakas ’80ndate dressis ringlemas nägi, siis see armas tolgus ongi minu tulevane – juba 3 päeva pärast Smile

 

Loodan, et kõigil on nii tore tüdrukute õhtu kui mul Kiss… AITÄH, SÕBRANNAD! ja AITÄH POISTELE MEHE POOLT KA Kiss

mirju
Võrgust väljas
Liitus: 14 Märts 2008 - 12:35
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 07:33

Väga cool.Uskumatu,millega ikka pruute-peiusid üllatatakse.Ei tule puudu fantaasiast.
Kaunist pulmapidu!
Kõike ilusat!

leiwoudw
Võrgust väljas
Liitus: 26 Märts 2008 - 07:23
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 08:17

Väga lahe tüdrukute õhtu oli Sul.. Selline hoopis teistsugune.. Väga mõnus! :)
Ootan juba huviga Sinu pulma blogi ja pilte! Palju õnne Sulle! Ja loodan, et teie kahe päev on väga ilus!
Päikest! :)

Ei loe enam päevi kuna tahan, et see päev oleks veel üks suur saladus seni kuni meie ise sellest kõigile teatame. :) Sinu pulmade kuupäevas on loomulikult vale kuupäev kuna seal ei saa kriipse panna.
Palju õnne Kädile ja Tarvole kihlumise puhul! :)

mutak
Kasutaja mutak pilt
Võrgust väljas
Liitus: 30 Jaan 2008 - 09:00
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 08:47

Väga lahe :D ei jõua enda oma ära oodatagi :))

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 09:00

Väga tore, et sa rahule jäid ja ei pidanud tegema seda mida ei soovinud:)
Mulle väga meeldis sinu tüdrukute õhtu..

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 09:01

Sinu tüdrukute päev oli tõeliselt mõnus- midagi sellist, mida vist iga natukene tagasihoidlikum pruut tahaks :) Super mõnus! Mulle meeldiks ka selline...

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

Kai Kuusik-Greenbaum
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aprill 2007 - 19:34
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 09:10

Väga väga kihvt pidu oli sul:) Ma kujutan ette, mis su peas pidi toimuma, kui sulle vahatamine ei meeldi ja kui veel müts ka pähe kästakse panna:D Hea tõmmekas enivei:)

Francine
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 09:26

sul oli ikk väga vahva tüdrukute õhtu:)
tore oli see,et see oli omamoodi ja armas.ei olnud strippareid ja tänavamüüki:)
tore,et sa rahule jäid:)

alati koos:)

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 09:27

Sul on oma sõbrannadega ikka väga vedanud, et nad suutsid sulle nii meeldejääva tüdrukuteõhtu korraldada. Ajad kohe kadedaks:) Tahaks ka tüdrukuteõhtut aga kahjuks mul tutvusringkond vanem, nii et eks ole näha, kas toimub midagi või istun mina kodus ja mees saab poissmeeste õhtu, sest selles olen täitsa kindel, et talle see korraldatakse, kuna tema on ka ühele nüüdseks abielumehele korraldanud.

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 10:54

Väga vinge tüdrukute õhtu, kohe tõeliselt üllatusi täis ja nii peabki. Armas kui sõbrannad nii palju vaeva näinud:)

annik314
Võrgust väljas
Liitus: 27 Märts 2008 - 16:40
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 11:31

Väga vinge!!! Tõeliselt lahe õhtu :)))) Oleks isegi tahtnud osa võtta ;)))
Minu õhtu möödus vastupidiselt sinule päris rahulikult...kuid mees mul selle eest sõidab laupäeval lätti mingile suurele klubiüritusele oma poissmeesteõhtut pidama... sõbrad palusid tal rahakoti koju jätta ning niipalju kui kuulnud olen tõotab sealtki päris kihvt üritus tulla :))))

bröllop
Kasutaja bröllop pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Aprill 2008 - 13:40
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 18:48

Ülilahe ettevõtmine, kõik sellised kihvtid tegevused:)
Üritasin sõbrantsidele seletada, et ma kohe mitte ei taha vanalinnas lolli mängida ja stripparid jätavad mind kah külmaks. Piisab väiksest spaast, gurmeetoidust ja tantsulkast;) Aga noh, öeldi, looda, looda...
Meeste üritus pidi ka kuulu järgi Pärnus toimuma, loodetavasti jätavad mu tulevase mehe ühte tükki:)
Päikest,

hambaarst
Kasutaja hambaarst pilt
Võrgust väljas
Liitus: 24 Aprill 2008 - 10:46
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 20:23

s6brannad on ikka v2ga tublid-helsingisse s6it on tore!

...11.07.08 =)

...11.07.08 =)

pulgajäätis
Kasutaja pulgajäätis pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Veebr 2008 - 15:58
Re: Girls night out ehk naised omapäi
4 Juuni, 2008 - 20:26

Päris tore lugemine oli.  SmileSul on tõleliselt sõbrannadega vedanud, et nii toreda ja läbimõeldud tüdrukute õhtu korraldasid.

_____________________________________________________________________________

Minu album: http://www.pulmad.ee/node/8940

Iron
Kasutaja Iron pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Nov 2007 - 00:06
Re: Girls night out ehk naised omapäi
5 Juuni, 2008 - 00:17

Super lahe on selliseid lugusid ikka lugeda :) Pole ikka tavaline stiilis" viidi välja klubisse vaid jooma ja oma intiimpesu müüma! :D Väga proo ;) Kadestan sind :)

muska23
Kasutaja muska23 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Märts 2008 - 10:51
Re: Girls night out ehk naised omapäi
5 Juuni, 2008 - 15:32

tõesti tore tüdrukute õhtu sul.. täna siis viimane vallalistena olemise päev.. kõike kaunist homseks päevaks.. ja ilmaga on teil kahh vedanud superhästi!!

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus

Mõni Hetk On Elus Ilusam Kui Teine
Mõni Hetk On Kohe Väga-Väga Ilus