Superluks üllatus - Tüdrukute õhtu

Sisestas Fubai,
Blogide kategooria: 

Hommikul on väike elevus sees, sest sõbrants tuleb Tartusse oma sugulasega kokku saama(nii ta vähemasti ütles) ja lubas ka minu poolt läbi tulla. Samal päeval toimus ka koolitus, kuhu olin ennast juba ammu kirja pannud. Koolitusel vaatan iga natukese aja tagant kella, et millal koju saab. Lõpuks lõpp... Mees oli sõbrantsi juba linnast peale korjanud ja saime poole tee peal kokku. Läksime meile, sõime salatit ja kooki, ajasime juttu ja juba kell nii palju, et sugulane tuleb sõbrantsile järgi. Vahepeal ta helistas mitu korda ja küsis kuhu ja mis. Jätsime siis hüvasti ja kallistasime. Korra sai veel tagasi võtmete järgi hõigatud ja läinud ta oligi. Hakkasin siis nõusid pesema ja vaikselt vanematekoju, teise linna minekut planeerima. Järsku kop-kop-kop, hmm, see ju meie uks, mis niimoodi koliseb, mis ta veel maha jättis...Ja järsku oli tuba tüdrukuid täis:D Šokk missugune. Mu nägu oli olnud üsna ehmunud kõigi nende misasja, mismõttes küsimuste vahel. Mees saadeti sõbra juurde, kellega oli kokkulepe varem sõlmitud. Veinid korgiti lahti, mulle pandi selga valge seelik ja pluus, pähe inglitiivad aupaistega(nägid välja pigem nagu kõrvad:D), võlukepike kätte ja lint ümber (VEEL VALLATU;)) Tunnike, paar minu juures lobisemist ja seoti mul silmad kinni ja sõidutati kesklinna. (selgus, et sugulane kellega ta telefonis mitu korda rääkis, olid hoopis sõbranjed, kes teisest linnast teel olid)
Linnas:
Sain palju naervaid pilke. Ma pole harjunud ja ega mulle väga ei meeldi ka nii palju tähelepanu enda peale saada. Aga hakkama ma oma ülesannetega sain.
Ülesanne 1- Pesta puhtaks sokid. Selleks olid nad laenanud enne minu taignakaussi ja termosega soe vesi juba 60 km nendega kodulinnast kaasa loksunud:)Koht kaubamaja ees:p õnneks oli vähe rahvast ja ülesanne lihtne.
Ülesanne2- Müüa maha umbes 10 (ma ei tea, kui palju neid tegelikult oli) kenasti ära pakitud asjakest. Alguses ei saa vedama, pärast ei saa pidama nagu eestlasele ikka kombeks. Rõhudes majandussurutisele, tulevase pere kehvale olukorrale,UNIVERSAALSUSELE ja külmunud varvastele sain tunnikesega köögitarvete (selgus müügi käigus, pesulapid, seebid, hambaorgid jms) pakikesed müüdud. (kasum 534.20 ja 1 dollar - päris tubli, või mis:P)
Seejärel ootas meid väike õhtusöök restoranis, meiega liitus mõneks ajaks ka minu õde, kes ka teadis asjast juba tükimat aega.
Ülesanne 3- kuna aega oli juba kulunud omajagu, pidin leidma A tähega algava meesisiku (peigmehe nime esimene täht). Alguses tundus, et see võtab ka üsna kaua aega. Katsetasin isegi ühe koeraga, kes oli kahjuks hoopis Muffy. Tegelikult ei kulunudki väga kaua aega, kuni leidsin Andrei ja soovisin talle ilusat elu:)
Ülesanne4- Kaubamaja ees lugeda ette vanded, et ma ikka oma maailma parimaid sõbrantse pärast abiellumist unarusse ei jätaks.
Seejärel kulutasime minu eelneva äritulu takso ja bowlingu peale. (veidi jäi veel ülegi)
Õhtu lõppes minu juures rammestusest magama minnes :D

Suured suured tänud ja kallid sõbrantsidele! Kui tavaliselt ma kõik üllatused välja nuhin, siis seekord polnud mul mitte halli aimugi, et selline asi mind ootamas on. Tüdrukute õhtut ma tõesti ei lootnud.
Äge oli!

IvyWalker
Kasutaja IvyWalker pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2008 - 17:00
Re: Superluks üllatus
8 Märts, 2009 - 21:23

Appi, kui vahva!! Selliseid asju on nii mõnus lugeda. Kohe jooksevad mõttesse kujutluspildid, kuidas see sokipesu ja äritsemine välja nägid.
Mina ei tea, kui julge ma sellises olukorras olen. Müügimehena olen üsna vilets ja näiteks saja krooni eest seepi müües hakkaks südametunnistus küll piinama :-D Nii vahva, kui selliseid sõbrannasid on!

Fubai
Kasutaja Fubai pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2008 - 19:40
Re: Superluks üllatus
8 Märts, 2009 - 22:26

Mul on ikka nende sõbrannadega vedanud jah:)
Müügitööga olen juba päris mitu aastat laatadel tegelenud, sellest võib-olla ka minu edukus:P või ma olin lihtsalt nii armsalt totakas oma sulgedega;)
Ja ärge arvake, et ei piinanud seebi eest 100 eeku võtta, kõige rohkem läks äritsemise juures hinge see, et üks tüüp andis mulle oma õnneraha ära, 1dollarilise...aga samas olin selle üle meeletult õnnelik:)

Meie päev 28.03.09

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Superluks üllatus
13 Märts, 2009 - 16:59

Väga vahva tüdrukuteõhtu oli sul:).
Sellised üllatused rõõmustavad;)
Edu pulmade planeerimisel:)

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

Fubai
Kasutaja Fubai pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2008 - 19:40
Re: Superluks üllatus
13 Märts, 2009 - 21:13

Aitäh:)
Planeerimisest nii palju, et täna sattusin korraks juba paanikasse, kui avastasin, et laualinad tellimata. Lähen juba homsest alates kodulinna praktikale ja enne pulmi Tartu ei tule:P

Meie päev 28.03.09

Elin
Võrgust väljas
Liitus: 13 Sept 2008 - 09:43
Re: Superluks üllatus
18 Märts, 2009 - 16:12

Nii tore on seda lugeda läbi sinu silmade :) Kohe hoopis teine asi, kui ta seal kohapeal tundus. Selline ertiti hea tunne tuli südamesse :)
Aga neid pakikesi oli tegelikult umbes 20 ;)
(tean oma pakkimise pealt, et neid oli jube palju :D )

Aga tõesti, nii hea meel on, et jäid kõigega rahule - väärid seda ja veel sada korda enamgi!

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Superluks üllatus
25 Märts, 2009 - 19:38

No vahva õhtu, ikka tõeline üllatus:)

sõstrasilm
Kasutaja sõstrasilm pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Märts 2009 - 23:52
Re: Superluks üllatus
25 Märts, 2009 - 22:07

Vahva üllatuse said ikka:) Tore, et sulle meeldis.

Just Married:)!!!!!

MerleR
Võrgust väljas
Liitus: 9 Aug 2011 - 11:53
Re: Superluks üllatus
6 Jaanuar, 2012 - 13:11

Super, ei tea mis mind eesootab :)