Tüdrukute õhtu elumere lainetel - Tüdrukute õhtu

Sisestas Piretly,
Blogide kategooria: 

Reedel, s.o. 14.08.09, olime õhtuks Tallinnasse, Fahle kohvikusse, minu õe sünnipäevale kutsutud. Pakkisin lapsed autosse ja sõitsime siis oma teada sünnipäevale. Lilled ja kingitus kaasas ja puha. :) Mees tuli ka töölt parajasti ja saime kaubanduskeskuse parklas kokku. Olin mõtetes juba uues kohvikus, kus ma kunagi varem käinud polnud ja mõtlesin, kuidas lastele seal meeldida võiks. Siis kõnetas mind parklas ootamatult täiesti võõras mootorrattur. Ta küsis, kas ma olen Piret ning ulatas mulle roosa ümbriku.
Ümbrikus oli pilt minust ja minu õest ning kiri: "Põgene vaba laps - see on Sinu viimane võimalus. Sinu Tüdrukud." Ehh - niipalju siis sünnipäevast! :)
Kena mootorrattur palus mu tulevasel kaasal lapsed enda hoolde võtta ja mina pakkisin end siis mootorratta riietesse. Eriti tore oli valge looriga kiiver.
Esimene lõbus vahejuhtum oli kohe esimese valgusfoori taga seistes. Ühest kõrval rajal seisvast autost pistis meesterahvas pea välja ja küsis, kas see on päris pulm. :) Ütlesime, et päris jah, aga mitte pulm vaid tüdrukute õhtu.
Sõitsime siis natuke teadmata suunas. Korraks kahtlustasin, et mind viiakse laulukaare alla laulma, aga sealt sõitsime siiski mööda - otse Piritale jahisadamasse. Ja ma jäin järjekordselt keeletuks, kui maja nurkade tagant hakkasid ükshaaval mu sõbrannad välja ilmuma - kaasa arvatud õde. :)
Meid sai kokku 11 tüdrukut + 1 tore neiu, kes meist pilte tegi ning 3 võõrast tüdrukut, kes nagu hiljem selgus meile mõnusat muusikat mängisid. Ja loomulikult imetore jahi kapten ning kaks kapteni abi - üks mees ja teine naisterahvas (keda samuti Piretiks hüüti). Hakkasime oma kaptenite seltskonda jahimeesteks kutsuma - no jahi peal nad ju olid ja 2/3 mehed ka. :)
Siis läks seilamiseks. Taevas oli mõnusalt tormiseks tõmbunud ja vihma hakkas sadama. Tallinna kohal sik-sakitasid välgunooled. Aga sellest ei olnud küll midagi. Mina nautisin iga hetke. Väike mõnus söögi ja veiniga merereis elumere lainetel võis alata.
Mind üllatati fotosessiooniga, kus minul oli peaosa täita. Pidin korduvalt riideid vahetama - algas kõik villastest sokkidest ja paksust rätikust kuni bikiinivooruni välja. Käisin igat uut kostüümi väljas näitamas ja tubli fotograaf muudkui jäädvustas kõike seda. Merre kadusid vahuveini pudelisse topitud halvad tunded, mõtted ja hirmud.
Olime kolm tundi mere peal ja tagasi jõudsime imeilusa päikeseloojangu ja vikerkaare vaatemänguga.
See kõik tundub siiani nii uskumatult armas!
Aitäh kõigile headele sõpradele ja eriti Ronjale, kes võttis selle õhtu organiseerimise enda peale!
Nüüd veel loetud päevad ja nagu klassikud on öelnud: laevuke sõuab ja jõuab lõpuks abieluranda.
Meie päev 22.08.09

mekamurka
Kasutaja mekamurka pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Nov 2008 - 19:04
Re: Tüdrukute õhtu elumere lainetel
15 August, 2009 - 22:14

tundub, et oli imeline õhtu....
ja kindlasti tuleb veel ilusam pulmapäev...
palju õnne:)

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Tüdrukute õhtu elumere lainetel
17 August, 2009 - 22:44

Palju õnne teile ja nüüd on ainult teie ilusat päeva vaja veel oodata