Tüdrukuteõhtu - Tüdrukute õhtu

Sisestas IvyWalker,
Blogide kategooria: 

Kui te nägite reedel Taaralinnas roosa vilkuvate tuledega kauboimütsi, roosade sukkade, lühikese puhvseeliku ja suure korviga lonkivat neidist, kelle järel kõndis kuus punaste sarvedega kuradit, siis olge rahulikud – põrgu pole veel valla päästetud.

Veel paar tundi enne seda istusin õndsas teadmatuses sõbrannade juures korteris, sõime snäkke, jõime šampust. Viimaseid hetki nautisin oma normaalsust ja vaatasin viiele sõbrannale ja ühele sõbrale otsa, kelle peas välkusid punased sarved, huuled veelgi punasemad ja riided seljas mustad kui öö.
Veelgi põrgulikumad olid pilgud, mis minu suunas lendasid. Kõik teadsid, mis toimuma hakkab, kõik... peale minu.

Mõne minuti istusin veel ja siis toodi välja 6 värvilist paberlaevukest. “Kirjuta igale neist peale ühe oma endise peigmehe nimi ning ütle meile, mille poolest ta eriline oli,” käskis sõbranna.
Kuus nime? Õeh, ma ei tunne nii palju mehigi, naersin avalikult. Aga kui hakkasin neid üles kirjutama, siis tuli neist laevadest nagu puudustki.
Niisiis, nimed kirjas, juhatati mind järgmisesse tuppa. Voodil ootas mind uus kostüüm – Carrie Bradshaw stiilis seelik, mis “Seksi ja linna” algustiitrtis aastaid jooksis, roosad sukad, roosa õhuke särgike, roosa vilkuvate tuledega kauboimüts, roosa kikilips ja roosa sabatutt. Seeliku disainer, seltskonna ainuke meeshing, õmbles seeliku parajaks, saba taha, ajasin muud riided selga ja olin valmis rokkima.

Seltskonna kokkusaamiseks pidin esmalt Statoilis ootama, kus huvitaval kombel ma kõigi pilke püüdsin. Ei tea küll miks.
Seltskond koos, jätkasime teed Emajõe äärde, kus laevukesed teele saatsime, et minevikuvarjud abielu kummitama ei pääseks.
Järgmine ülesanne – terve korvitäis kohukesi maha müüa JA... minu (pool)aktipildiga õlu (mida oli kolm pudelit ja mida pidi hingehinnaga maha müüma).
90% ostjatest olid kusjuures soomlased. Kohukese tavahinnaks tuli 5 krooni, õlupudelid läksid keskmiselt 100 krooniga. Paremad ostjad said lisaks põsemusi. Tervitused siit ka Jurile, kes hästi tingida ostis!
Paraku oli ilm üsna jahe ja mitu tundi inimestele õhu (olgu, maiuste ja alkoholi) pähe määrimist väsitas mind küll üsna ruttu ära. Külm oli!

Kogusaak oli veidi üle 400 krooni. Minu jaoks on see super tulemus, arvestades, et ma pole eriline müügimees ega meeldi ka inimesi tülitada.
Nii. Siis läksime Toomemäele (vist, ma ei tea Tarbatust suurt midagi), kus oli suur hunnik treppe ja astmeid. Igal astmel pidin tooma ühe põhjuse, miks oma meest armastan.
Esimesed 10 astet läksid kiiresti, kuid ülejäänud 50 polnud väga lihtsad. Aga lõpuni ma jõudsin ikkagi.
Õhtu kulmineerus Püssirohukeldris, kuhu ma saadan kõige palavamad tervitused (mina sain erilise soodustusega sisse).
Seal hakkasin saama järjest erinevaid ülesandeid: paluda kümnelt mehelt allkiri abiellumisloale, tõestada, et olen hetero, teha midagi meeletut, tõestada, et mu flirtimisoskus pole kadunud, paluda kõige kenamalt mehelt telefoninumber tuleviku tarvis, lugeda viimased armastusest tulvil luuleread kellelegi noormehele jne.

Igatahes sain ma üsna ruttu õhtu naelaks ja kõikide sommide silmarõõmuks. Kõige lõpuks pidin kogu rahva ees laval ette lugema vande, et minust saab kõige parem ja truum abikaasa, vastasel juhul hoian sõbrantside lapsi ja annan neile kogu oma varanduse jne.
Kogu seda meeletust ei anna sõnadesse panna ja ei jaksa ka detailselt kirjeldada, aga õhtu oli parim. Ükski sünnipäev ega jaanipäev ei suuda sellega võistelda.
Järgmisel hommikul oli äratus 7.30 ja ega päev kergete killast ei olnud. Vaid möödunud õhtu mälestused aitasid silmi pärani hoida.
Niisiis. Ülehomme ongi minek. Asjad on peaaegu pakitud. Närvid on pingul. Aga vaid sellest, et tööd tuleb kõik lõpetada. Aega on vähe.

Kui vahepeal ei jõua, siis järgmine blogi on juba tseremooniast - hoidkem siis pöidlad pihus!

Fubai
Kasutaja Fubai pilt
Võrgust väljas
Liitus: 14 Nov 2008 - 19:40
Re: Tüdrukuteõhtu
17 Mai, 2009 - 20:38

Oi kui lahe õhtu sul oli:) Samas tunnen kaasa, ma tean mis tähendab kui tüdrukuteõhtul on ilme jahedavõitu.
Kahju kohe, et ise ei juhtunud linnas olema:P Aga rahuliku lendu ja suures koguses õnne, et kõik kenasti läheks!

Meie päev 28.03.09

sicy18
Kasutaja sicy18 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Dets 2008 - 14:08
Re: Tüdrukuteõhtu
17 Mai, 2009 - 23:46

Väga lahe õhtu oli tõesti sul. Minu tüdrukute õhtu toimub 23. juuni, kaks sõbrannat planeerivad ja hoiavad kõvasti minu eest asju salajas, põnevusega ootan, mis juhtuma hakab:D

Liblikake
Võrgust väljas
Liitus: 21 Juuli 2008 - 11:11
Re: Tüdrukuteõhtu
18 Mai, 2009 - 14:48

Väga lahe õhtu :)

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Tüdrukuteõhtu
19 Mai, 2009 - 11:55

Ma kahetsesin ka kohe, et reedel linnapeale ei sattunud - oleksin sind ehk näinud sinu vahva kostüümiga :) Aga näh, istusin hoopis kodus.
Aga muidu tundus sul väga lahe pidu olevat, aga mina ise selliste asjadega hakkama ei saaks - olen veits häbelik tegelene sellistes asjades ja arvan, et minu jaoks oleks poolt õhtut piin olnud mitte lõbus.Aga tundus, et sul oli lõbus ja see ju peamine! ;)
Ja sõbrannad ja sõber tunudvad sul olevad väga lahedad - nii palju vaeva nähtud asjade välja mõtlemise ja korraldamisega.
Aga turvalist reisi teile, imeilusaid pulmi ja jään (arvan, et me kõik jääme) ootama muljeid pulmadest!

IvyWalker
Kasutaja IvyWalker pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Nov 2008 - 17:00
Re: Tüdrukuteõhtu
19 Mai, 2009 - 22:07

Kusjuures ma olen ise ka üsna häbelik, mistõttu see müümine ka suti piinaks mulle oli.. ei meeldi eriti käia ja tülitada.. Kokkuvõttes ikkagi meeldejääv õhtu!