Tüdrukuteõhtu teejuht - Tüdrukute õhtu

Sisestas Nelli Kerde,
Blogide kategooria: 

Tüdrukute ja poissmeeste õhtu korraldamine on sõpradele tihti suureks väljakutseks. Otsustasime pulmablogis kirjutada ühe teejuhi, mis aitab läbimõelda kriitilised kohad ning võib-olla annab ka mõne vahva idee :)

Palume tõsiselt mõelda:
*Millal pidu korraldada?- Kindlasti ei ole vahva peo jaoks õige aeg päev enne pulmi nagu oleme harjunud nägema filmides. Korralda pidu paar nädalat enne pulmapäeva nii saavad kõik pidu nautida.
*Mis on selle peo eesmärk?- Üsna tihti kiputakse selliste pidude korraldamisel minema natukene ülepiiri. Mõtle, kas sina tahaksid pruudi/peigmehe asemel plaanitavates mängudes kaasa teha. Sina tunned oma sõpra kõige paremini, seega tead mis talle meeldiks...see pidu on ju tema jaoks!
Traditsioonilised tegevused tüdrukuteõhtul:
*Ekspeikade nimede ärasaatmine. Viisid olenevad peokohast: pudeliga vette uputamine, õhupalliga lendu laskmine, paberlaevukesena ärasaatmine...
*Põhjuste nimetamine, miks pruut tulevast kaasat armastab. Toimige nii: las pruut ütleb trepist üles minnes igal astmel ühe põhjuse. Hiljem kinkige talle sellest tegevusest pilt ja ärge unustage ka põhjuseid kirja panemast.
*Suurimate saladuste äraviskamine. Need on asjad, mida ta ei kavatse kunagi oma tulevasele mehele avaldada – uputage need ära.
*Perenaiseoskuste tõestamine. Korraldage talle kokkamis- või koristamiskatsed.
*Vapruse tuleproov. Laske tal tõestada, et ta tuleb abieluga kaasnevate raskustega suurepäraselt toime. Viige ta seiklusrajale ronima – raja lõpus võiks teda oodata näiteks tulevase pilt.
*Lubaduste andmine. Ta peab avalikult kinnitama, et temast saab hea abikaasa. Ja muidugi, ärge unustage lubadust, mis puudutab teie edasist omavahelist suhtlemist. (Allikas:http://www.naine24.ee/799034/cosmo-kuidas-korraldada-tudrukuteohtut)

Veel vahvaid ideid:
*Seltskonda transportivatel autodel võiksid olla ühesugused värvilised autolindid.
*Kui sõidate mõnda aega autoga siis koostage tüdrukuteõhtu plaat selleks õhtuks hästi sobiva muusikaga.
*Leppige eelnevalt kokku ühine riietuse värv või teema (näiteks külalised riietuvad kõik musta ja pruut kannab roosat).. See annab eriti hea tulemuse piltidel, ka peol tunnete end nii veelgi ühtsema seltskonnana
*Musta riietunud seltskonda võiks ühendada ka kindlat tooni lindike.
*Valmistage pruudile mõni vahva aksessuaar (näiteks roosa loor)
*Palgake fotograaf- nii saate kõik pidu nautida ning lisaks hulga vahvaid pilte, mida hiljem tore vaadata. Profesionaali poolt tehtud piltidest võite pulmadeks pruudile valmistada fotoalbumi.
*Tüdrukuteõhtul võiks olla läbiv teema. Näiteks lavastatakse õhtu jooksul 12 erineva teemaga kalendripilti või täidetakse mõni pruudi ammune täitumata unistus.
*Koostage check-list, mida õhtu jooksul täidate. Hiljem kinkige osalejate poolt kinnitatud nimekiri pruudile, see olgu tõend, et ta on abielunaiseks saamiseks valmis.
*Korraldage vahva koolitus. Näiteks ökokosmeetikumide valmistamine, meigi koolitus, koos juhendajaga aktimodelli maalimine või midagi veel põnevamat.
*Valmistage pruudile tüdrukuteõhtuks esmaabi pakike või hoopis veimevakk, kuhu iga külaline paneb midagi, mida abielunaine tema meelest vajab.
Veel rohkem inspiratsiooni oleme kogunud Pulmadeks.ee Pinteresti lehele ;)
NB! Täname fotograaf Laura Toomesoo'd, et saime loa pulmablogi postituse illustreerimiseks kasutada tema poolt tehtud tüdrukutepeo pilti. Laura tegemistega saate tutvuda www.lauratoomesoo.com

Nelli Kerde
Pulmadeks.ee e-pood
www.pulmadeks.ee
Fb: Pulmadeks
Pinterest: Pulmadeks

Juuli-August
Kasutaja Juuli-August pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Aug 2013 - 17:49
Re: Tüdrukuteõhtu teejuht
22 Aprill, 2014 - 16:59

Väga vahvad ideed. Mina olen viimasel ajal mõelnud selle peale, et keda tüdrukuteõhtule kutsutakse? St kas ainult pruudi lähedasemad sõbrannad või kõik kutsutud naissoost isikud? Pigem vist ikka parimad sõbrannad, aga kust korraldajad neid teavad, kas pruut peaks mingi vihje andma või nimekirja tegema? :)

Lihtsusega võidab hulga rohkem kui suure uhkusega

moonenc
Võrgust väljas
Liitus: 26 Juuli 2013 - 10:35
Re: Tüdrukuteõhtu teejuht
24 Aprill, 2014 - 09:44

Minu kogemus ütleb et see kes hakkab õhtut korraldama, tema peab küsima inimeste nimekirja, keda pruut või peigmees oma tüdrukute-/poisteõhtul näha soovib.
Mina isiklikult kavatsen kutsuda või paluda sinna kutsuda ainult kõige lähedasemad sõbrannad ja ka õe. Minu meelest ongi see õhtu just selleks otstarbeks. Kõiki naisi/neiusid, kes pulma tuleb ei ole minu meelest mõtet kutsuda, sest see õhtu on heade/parimate sõbrannade ja pruudi õhtu.
Eks igaühel on muidugi ju oma vaba voli keda ta seal näha soovib ja keda mitte.
Kindlasti peab saatma korraldajale nimekirja, sest kuidas muud moodi ta teab keda kutsuda keda mitte :)

MeOlemeKoos
Võrgust väljas
Liitus: 2 Okt 2013 - 11:49
Re: Tüdrukuteõhtu teejuht
29 Aprill, 2014 - 23:26

Minul sõbranna ütles kohe, et tema teeb.. okei rohkem seda teemat ei torgi, lihtsalt ütlesin,et saadan siis nimekirja sõbrannadest, kes seal võiksid ikka olla. Kuna toimub või mis toimub- ei tea :)
Aga postitus on igati asjalik :)