Tüdrukute(päev)õhtu - Tüdrukute õhtu

Sisestas Tigetikker,
Blogide kategooria: 

Tüdrukute(päev)õhtu toimus 5.juulil. Kell üks pidin olema oma lapsepõlvekodus Tallinnas ja valmis. Pool kaks saadeti mind majast välja ja värava taga ootas mind Harley-Davidson väga meeldiva härrasmehega, kellel oli kiiver näpus ja kutsus mind sõitma. Juhtumisi mulle hirmsasti meeldivad tsikklid, kuid sõita pole kunagi saanud.
Pool tundi sõitsime linna peal ringi ning rattalt maha tulin Õnnepalee juures, kus mind tüdrukuteõhtulised ootasid.
Edasi läksime kõhutantsu õppima umbes tunniks. See tegevus oli küll vägagi väsitav kuid huvitav. Endal oli küll tunne, et pulk on kõhus, no ei käi see keha nii ringi nagu ette näidati.
Peale seda jalutasime Sõpruse kino juures olevasse Reval Cafésse, kus pakuti väga maitsev lõunasöök. Kõhud täis, suundusime Park Holellis olevasse Olympic Casinosse. Sealt sain oma esimese kasiinokogemuse. Loomulikult ettenähtud raha panime kõik magama.
Edasi võtsime takso ja sõitsime vanalinna ilusasse Hotell Imperiali, mille hubases mullivanniga saunas toimusid erinevad katsumused minule. Tehti viktoriini minu tulevase kohta ja üldiste perekonna seikade kohta. Pidin lõhna järgi kindlaks tegema toiduained – miskipärast osutus hapukurk peaaegu ületamatuks katsumuseks. Erinevatele küsimustele vastuseid otsima pimesi suurest asju täis kotist. Näiteks, mida on vaja, kui mees tuleb õhtul hilja vindisena koju? Vastus – taignarull.
Õhupallidele kirjutasime minu vanade peikade nimed, mis tuli katki istuda. Igaljuhul ühtegi palli katki ei läinud ja tuli kasutada haaknõela.
Kinniste silmadega pidin laduma hunnikusse kroonised, kümne sendised ja kahekümne sendised. See igaljuhul õnnestus.
Õhtu jooksul kingiti edukate katsete läbimise eest õnne toov ja halba peletav kaelaehe, hea seksi käsiraamat, lemmikbändi plaat autogrammidega ja ilusa sooviga, lapse lutt(?), särk, millel aforismid, tüdrukute õhtust osavõtjate nimed ja minu nimi uue perekonnanimega.
Loomulikult pidin ette lugema tõotuse ja selle allkirjastama.
Ja nii see õhtu veeres meeldivas seltskonnas suupistete ja šampusega ning kell kaks öösel vajusin lapsepõlvekodus unne.
Olen väga tänulik, et mulle selline superlahe üritus korraldati. See päev oli ka harjutuseks pulmapäevale, kuna kujunes ka tihedaks kogupäevaürituseks.
Tore oli see, et üritus kujunes meeldivaks ja ka minu soove arvestati. Nimelt olin vastu stripparile ja igasugusele nänni müümisele. Õnneks ei pidanud mingis tola kostüümis ka ringi lehvima.
Nüüd siis jään ootama meie tähtsat päeva 26.juulil, mis ei olegi enam nii kaugel.

rjad
Kasutaja rjad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Dets 2007 - 15:08
Re: Tüdrukute(päev)õhtu
8 Juuli, 2008 - 19:16

Täitsa tore õhtu tundub lugemise järgi, selline mõnus ajaviitmine tüdrukute keskis. Ise ka stripparit ei taha ega tola mängida ka mitte.Loodan et minusoovidega arvestatakse.

minnimiki
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aprill 2007 - 11:38
Re: Tüdrukute(päev)õhtu
8 Juuli, 2008 - 20:38

tundub, et oli tõesti väga tore õhtu :), mullegi oleks selline plaan meeldinud (ja mul ka oli väga lahe - samuti ei olnud tolakostüüme ning stripparit, nagu ma palusin).

mõnusaid pulmaeelseid särinaid-värinaid!!!
---
07.06.08

---
07.06.08

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Tüdrukute(päev)õhtu
8 Juuli, 2008 - 21:15

Mega tore 6htu oli sul(:
Tore, et viitsid/viitsite siis nendest kirjutada- v2ga hea on neid lugeda;)

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

Pilks76
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 21:13
Re: Tüdrukute(päev)õhtu
9 Juuli, 2008 - 12:56

Mõnus, tundus selline väga tihe päev ja õhtu. Nüüd jääbki veel seda õiget päeva oodata-see pole ju ka enam kaugel. Head närvi:)

k.e.09.08.08
Kasutaja k.e.09.08.08 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 11 Märts 2008 - 13:45
Re: Tüdrukute(päev)õhtu
12 Juuli, 2008 - 12:04

väga huvitav päev sul seljataga mdia mäletada, ma ootan ponevusega ja kartusega oma oma :D Sobranna Canadast korraldab ja sela ju asjad puhta hullud, nii, et ohohohoooo:D