Pulmavideomaailmas - Video

Sisestas eggi,
Blogide kategooria: 

Tevitus kõikidele visuaalia gurmaanidele.

Teen esmakordselt algust blogindusega siin, pumad.ee lehel. Mõtlesin, et olen viimasel ajal liiga palju liiga huvitavaid kodukaid ja muid saite külastanud, - et seda kõike vaid enese teada jätta. Mõistagi, kõige suuremat huvi ma tunnen just filmide ja fotode tegemist kajastavate saitide üle. Üritan hakata siin tasapisi ka teile teada anda, mida põnevat leidnud olen.

Alustan meie lähimast idanaabrist, kus tänu oma suurusele pulmavideo tiigike lausa kihab igasugustest tegelastest. Neid kõiki ühendab üks sait: 

www.videograph.ru 

mis on Venemaa kõige suurem pulmavideograafe ühendav koht. Seda külastades saate jälgida pulmadega seotud uudislõike, üle venemaa parimatelt videograafidelt võistlustulle pandud videoklippe ja hulganisti foto ning tekstimaterjali pulmade ja filmimise kohta.  Esialgu teen proovi, kas ja kuidas õnnestub otse siia lehele mõned paremad klpid üles riputada, et te ei peaks ise neid sadu klippe läbi sõeluma :)  

 

Mõni huvitavam lõiguke allpool oleva videoakna menüüst:

ТВЦ о видеографах (осен 2008) - mõneminutiline saatelõiguke Venemaa pulmavideo tegemise muredest ja rõõmudest (muuhulgas näete vene pulmavideograafide hulgas eetilisuse poleemikat tekitanud kaadreid rajust sugulastevahelisest pulmakaklusest).

Выставка "Мир свадбьы 2009" в Москве - Uudistelõik teemal, kas ja kuidas 'masu' venemaa pulmandusele mõjunud on. 

Üleekraani vaatamiseks leiate vastava ruudukujulise nupukese juhtnuppude reas ekraani all,  veidi paremal pool. Videomenüü allapoole kerimiseks aga on nimekirja all nupuke "noolega alla".

Head vaatamist! 

 

Kui te aga leiate iseseisvalt uurimise jaksu, siis vihjeid saate sellest artiklist:

http://pulmad.ee/node/15906

 

parimaga,

Ivo Eggi