Nimede avalikustamine

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
nelen
Võrgust väljas
Liitus: 21 Aug 2006 - 10:44
Nimede avalikustamine
21 August, 2006 - 10:56

Tere!
registreerides kasutajaks oli tingimustes tekst, et ei aalda nimesid ja räägime ainult probleemist. Minuarust see küll õige pole. Miks ei võiks avaldada inimes(te)e või tegijate jne nimesid? Ma küll tahaks teada kes see pulmaisa oli, kes" kaanis ennast pulmas täis" või " käitus eriti ülbelt" või milline toitslustaja "tegi täiesti valed toidud" jne. Mis kasu mul sellest on, kui räägitakse, et keegi kuskil tegi seda või toda. Tahaks ikka teada kes see oli, et enda pulmas sellist asja vältida. Kui ma ei tea milline pulmaisa armastab napsitada, siis on ju oht, et ise samuti tema peale satun.

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Nelen, sul on õigus :)
21 August, 2006 - 11:19

Tere Nelen-

Sul õigus ning meie punkt ütleb konkreetselt, et ärme räägi inimesess - see punkt sai praegu sinn sisse pandud ühel konkreetsel põhjusel - nimelt oli vana Pulmad.ee foorumis "kombeks" paljude pulmaisade kohapealt umbes järgmist (tsiteerin):

"...on jube inimene..."
"...ei meeldi mulle see inimene..."
"...ta lihtsalt on kole inimene..."

ja ei midagi sellest mis siis probleem on !!!

Seda ma ei taha enam - jätame inimese kui sellise alati välja ning proovime rääkida problmeemist endast - mis siis ikkagi juhtus ?

Nime võite kasutada (teeme natuke selle tingimuste osa ümber, et oleks aru saada mida me selle inimese all mõtleme), kuid sellisel juhul jätab Pulmad.ee endale õiguse kustutada kõik kommentaarid ja teemad, kus on ainult üks rida, näiteks "Ei soovita selle tegijaga koostööd teha !!" ja kõik :)