nädal pulmadeni - Planeerimine

Sisestas monna001,
Blogide kategooria: 

Pole ammu bloginud, nüüd panen siis kirja, mis vahepeal juhtunud-tehtud.
1. Paar nädalat tagasi, võtsin siis oma kleidi kapist välja, et proovin, kas kõik ikka kenasti korras. Ja oh üllatust, kleit oli ikkagi liiga pikk (lasksin juba korra lühemaks teha, aga kui järgi käisin, ei olnud aega sselga proovida). Helistasin siis kiirelt uuesti salongi, kurtsin mure ära, öeldi, et ei ole probleemi, tooge siia, teeme lühemaks. eelmine laupäev käisin siis kleidil järgi, seekord proovisin selga ning kõik oli korras. Pakuti lahkelt kohe ka varianti, et võime kleidi ära ka triikida, et see teenus juba hinna sees, no mis mul sai selle vastu olla:) Nii mu kleit ongi siis veel salongis triikimisel
2. Kuni siiani so 28.06 olin kiindel, et ei mingit loori. Aga kui läksin oma valmis kleiti proovima, tekkis ikka kange kihk loori proovida. Nii ma seal siis keerutasin erinevate looridega ning lõpuk otsustasin ikka, et tahan sel kaunil päeval loori ning tingimata maani:) See tuleb peigmehele üllatusena, kuna ta on täiesti kindel, et biellun ilma loorita
3. Vahepeal saime kokku toitlustajaga. Panime paika, et levinud shampuse laua asemel tuleb meil siidri laud, tegemist on lossi enda siidriga ning mu meelest sobib igati selliseks ürituseks. Tahaks juba külaliste nägusid näha. Tordiga on siis selline lugu, eet kahjuks toorjuustu-vaarika torti ei saa, sest koostise eripärast ei ole võimalik sellise kujuga torti teha. Egas midagi, võtsime kasutusele plaan B- kohupiima-maasikatort. Kahjuks ei tehta seal firmas tordile kaunistuseks kallasid, valisime siis valged liiliad, kuna ka need lilled sobivad meie kauni päevaga.
4. 01.07 saime kokku siis pulmaisaga, et täpsustada kuidas ja mis sel päeval toimuma hakkab. Tundub, et kõik sujub kenasti. Avaldas saladuseloori niipalju, et tal plaanis mäng ämmadele, aga mis mängud veel, seda ei reedetud, et miskit peab ikka meile üllatuseks ka jääma:)
5. Nüüdseks käidud ka proovi soengus ning meigis. Jäin väga rahule. Juuksuri juures selgus, et soengu tegemise aeg tuleb ikka 30 min varasemaks tuua, kuna juuksed pikad ja paksud, muidu ei jõua võib olla valmis. Meikija jättis ka hea mulje ning see mis tehti oli väga minulik ja kaunis. Loodan pulmapäeval sama kaunis välja näha.
6. Eile viisin siis mehe ja lapse ülikonna keemilisse, et kõik oleks ikka tipp-topp viigitud.pressitud.
7. Tundub et nüüd ongi jäänud nipet-näpet veel teha. Üritan siin vaikselt välja mõelda pulmapäeva logistikat ja kirja panna kõik, mis vaja sel tähtsal päeval teha, kaasa võtta.
Soovin kõikidele pruutidele jõudu ja jaksu ning pidage meeles, et ei ole veel maailmalõpp, kui kõik ei lähe nii nagu algselt mõeldud-plaaitud.

Bride2008
Võrgust väljas
Liitus: 8 Aug 2007 - 15:09
Re: nädal pulmadeni
3 Juuli, 2008 - 11:50

eks see viimane nädal enne pulmi olegi selline tiheda jooksmisega. Me panime ka oma logistika paika ja loodame, et see toimib:) Igatahes palju edu:)

kratiplika
Kasutaja kratiplika pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 13:06
Re: nädal pulmadeni
3 Juuli, 2008 - 13:07

Kirjutatu järgi tundud sa praegu suhteliselt rahulik olevat ;) Edu siis selleks nädalaks ja kõigeks järgevaks.

_______________________
Ise teeme oma elu ilusaks.

_______________________
Ise teeme oma elu ilusaks.

rjad
Kasutaja rjad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 26 Dets 2007 - 15:08
Re: nädal pulmadeni
3 Juuli, 2008 - 14:20

Nädal läheb imekiirelt ennem kui arugi saad on tähtis päev käes, ma loodan nüüd selle nädalaga kõikide asjadega ühelepoole jääda, veel 2 nädalat aega.

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: nädal pulmadeni
3 Juuli, 2008 - 15:12

Me ka kindlasti paneme kõik logistiliselt paika, et oleks võimalikult väike võimalus peata kanana ringi joosta :P

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: nädal pulmadeni
3 Juuli, 2008 - 15:44

Meil ytles ka pulmaisa kohe, et enamus m2nge meile ette ei r22gi eriti mis seotud raha korjamisega:) Tegelikult ongi parem j22b ka meile/teile midagi yllatusena.
Sinu mees on kindlasti v2ga yllatunud n2hes sind looris - kas sinu mees tegelikult tahtis, et sa loori kannaks v6i mitte?:P
Tundud p2ris rahulik olev.. :)

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

BellaKrissu
Võrgust väljas
Liitus: 20 Märts 2007 - 16:33
Re: nädal pulmadeni
4 Juuli, 2008 - 09:10

See mõte võib küll tulla hilja aga kas sa pole mõelnud näiteks selle peale, et elusad kallad tordi peale asetada? Läheb kallimaks kindlasti ja raske on nüüd viimasel hetkel kallasid saada, aga uuri- saad ikka oma kalladega soovitud tordi ;)

Meist saab ametlikult meie 2. augustil 2008

anneli77
Võrgust väljas
Liitus: 11 Jaan 2008 - 15:29
Re: nädal pulmadeni
8 Juuli, 2008 - 11:23

Elusad lilled tordile minu arust küll ei sobi - ilusad on aga ka mürgised kõikidest nendest kemikaalidest, millega neid poputatakse :(