Pulmatordid - Toitlustamine

Sisestas Virgo Jaani,
Blogide kategooria: 

Tort 2Pulmapeo ametliku osa särav finaal on kesköine pulmatordi söömine. Väga paljud pruutpaarid mõtlevad äärmise hoolikusega läbi, milline peaks olema nende pulmatort, milline sisu, milline välimus. Samas on ka pruutpaare, kes sellele nii suurt tähelepanu ei pööra, vaid usaldavad pulmakorraldaja/ kondiitri soovitust, et mingi X tort on väga hea ja maitsev.

Reval Hotell Olümpiasse tuleb enamus pruutpaare oma kindla nägemusega pulmatordist. Paljudel on kaasas väljalõige mõnest ajakirjast oma unistuste tordist. Juhul, kui täpselt sellist torti nagu pildil teha ei saa, siis pakuvad kondiitrid välja analoogse lahenduse, et pruutpaar saaks ikka võimalikult sarnase tordi. Kui pruutpaar ei tea, millist torti valida, siis koostöös tordimeistritega leitakse see õige variant- sobiv sisu ja välimus.

Tort 1Tordisuurus sõltub külaliste arvust, ikka nii, et mida rohkem on külalisi, seda suurem tort tuleb ka tellida. Tordialuseid on mitmesuguseid- nii korruselisi kui ka puit-treppalused. Viimaseid on valdavalt näha välismaiste ajakirjade läikivatelt fotodelt.

Tavaliselt soovivad pruutpaarid vahukoore ja kohupiima ning erinevate marjade sisuga torte, kuid väga populaarsed on ka martsipanikattega tordid, kuhu peale saab tekitada ilusaid mustreid. Pulmatordi värvivalikus domineerib ikka kas lumivalge või naturaalne valge. Pulmatort on siis väga suursugune ja pidulik.

Kaunistused saab iga pruutpaar ise valida, milliseid lilli tordile soovitakse. Lillevalik tordile on väga lai- moonid, roosid, karikakrad, päevalilled, rukkililled, freesiad, väiksed metsalilled jne. Lilled tehakse tordile kas martsipanist või suhkrumassist. Tordikaunistustes lähtutakse harilikult kas pruudikimbu lilledest või siis pulmakoha dekoratsioonidest.

Palju häid mõtteid Teile, kallis pruutpaar, pulmatordi osas! 

Autor: Merle Ehrbach

Reval Hotell Olümpia peakondiiter

Tel: 631 5860

Vana tegija
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2007 - 10:05
Re: Pulmatordid
12 Oktoober, 2007 - 10:37

Meie tellime oma tordi kohalikult küla kondiitrilt, kes teeb väga häid torte. Oleme temalt sünnipäevadeks tellinud ja pole kordagi kahetsenud. Väga maitsvad ja teeb just sellised nagu inimene tellib.

m oc
Kasutaja m oc pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Juuni 2008 - 13:39
Re: Pulmatordid
8 Juuli, 2008 - 17:43

hmm... kas keegi oskab 6elda v6i soovitada kuidas ja kust saaksime maitsva tordi, pulmad on Sagadi M6isas 10 juulil 2009, saaks ka tallinnast organiseeritud kuid ikka oleks parem l2hemalt tellida. Siis ei pea transpordip2rast suurt muretsema.

2kki keegi teab tunneb kedagi.