Siirad tänud kõigile Mesilase poolt - Tänusõnad

Sisestas Mesilane,
Blogide kategooria: 

Siirad tänud kõigile, kes aitasid minu unelmate pulma 22.11.2008 muuta nii täiuslikuks.
Kindlalt teadsin, et mul on abiks vaja pulmakorraldajat. Ise olen eriline viriseja ja kontrollija. Pulmapäeval soovisin sellest kõigest aga vaba olla ja oma päeva nautida. Netis pulmakorraldusfirmasid vaadates valisin Annilille. Saatsin kirja ja üsna kohe tuli ka vastus, et saame kokku. Tänud sulle Gätlin Pegonen kõige selle eest mis Sa tegid ja korraldasid. Minu ja minu tulevase mõtted olid ka Sinule kuulda ja samas pakkusid Sa välja väga huvitavaid uusi ilusaid ja ka kasutusele võetud plaane.
Sinu korraldus ja organiseerimine oli 5+. Kõik kokkulepped olid alati täidetud ja Sinu kaunistatud registreerimiseruum ja peosaal olid ahhetamapanevad ja pisidetailini maitsekalt kaunistatud. Loomulikult ka oli imeline ka pruudi pruutkimp. Ja suured tänud Sulle selle eest, et pruut sai olla täiesti rahulik nii enne pulmi, kui ka peo ajal. Ei mingit ärevust ega närveldamist.
Pulmaisa Virgo Jaani. Tänud Sulle. Külalised olid vaimustuses ja pruutpaar tundis kogu õhtu sinu tuge ja silmsidet. Õhtu oli täpselt nii pidulik ja sharmantne, kui meie seda ette kujutasime. Arvatavasti unustasime Sind õhtul tänada ja kallistada. Teeme seda nüüd! Muusika registreerimisel oli Jakko Maltise poolt nii lauluga kui klaverimänguga ette kantud. Imeline. Kerge. Kaasahaarav. Silmi niisutav. Täpselt kõik see, mida vaja oli. Tänud Sulle.
Meie registreerija Karin Kask. Ta ütles, et meelde jääb kõige tähtsam. Nii see vist oligi, aga lasin ikka jutu video peale võtta ka, et pärast üle kuulata. Aga külaliste nutustest ninadest oli aru saada, et südamesse see läks. Tänud ilusate ja kindlasti õpetlike sõnade eest.
Õhtul olid muusikalist poolt esitamas Olav Ehala, Lembit Saaraslu ja laulis Ivetta Raid. Kui peigmees ja pulmaisa olid esialgu kahtleval seisukohal pruudi valiku üle, siis usun, et muusikat nautisid pulmas ka nemad. Peigmeest oli pruudiga jalga keerutamas näha küll!! Ka olid muusikutest ja esitatud paladest vaimustuses külalised. Aga tegijad tegijad ei saagi olla teistmoodi. Alati tasemel! Tänud teile imelise muusika eest. Kõik oli täpselt nii nagu pidi. Pidulik ja kaunikõlaline.
Pildistaja Kalev Reinik. Kohal nagu kellavärk hotellis lubatud ajal. Ja olemas terve õhtu. Kuna ka varasem kogemus Sinuga olemas ja Sinu teenust korduvalt kingitud oma tuttavatele, siis piltide kvaliteedis ei kahtle. Tänud sulle, et ülemeelikus tujus pruutpaari ilupildistamise ajal ohjasid ja hiljem kõiki pulmas olijaid tähele panid ja pildistasid.
Videomeheks Virgo soovitusel Arvi Pill. Hakkaja juba enne pulmi. Kindlasti soovis kokku saada ja kuulas pruudi soovid ilusti ära. Meie õhtul oli olemas täiesti nähtamatuna – palun vabandust, see ikka hästi mõeldud. Videot ka veel näinud ei ole, aga miks ma peaksin pettuma ja muretsema? Tänud ka Sulle!
Registreerimise paigaks oli meil Linnateatri Kammersaal. Tänud Sulle Hillar Sein, et koostöös Gätliniga pakkusite meile sellist hubasust ja ilu registreerimise paigas.
Meie peokohaks oli tõeliselt luksusliku banketisaaliga hotell St. Olav vanalinnas. Hotelli poolt pruutpaarile ka kingituseks imeline sviit. Tänud Sulle Külliki ja Sulle Bella, kes te meiega tegelesite, kui pruudil jälle midagi küsida oli. Kuid siiski jälle oli see Gätlin, kes kõik muu korraldas, sättis ja paika pani koostöös teie maja personaliga.
Kleidi ostmine läks mul lihtsalt. Jälle mõned tunnid netis ja siinses portaalis. Nägin ära kohad, kuhu minna ja kus pole vaja aega raisata. Otsustasin kodus, et kui kolmest neti teel välja valitud poest ei leia, siis lasen Tigasmos õmmelda. Õnneks oli peigmees minuga nõus kaasa tulema. Mõnus oli see, et poodides on ikka diivanid, kus ta istuda sai. Seal ta siis istus ja kommenteeris kleite , millega pruut ringi keerles. Teises poes küsis ühe kleidi kohta, et miks sa seda ei proovi. Ja see oligi pruudi kleit. Anna Bella salong Jõe tänaval oli hea teenindusega ja samast leidis ka peigmees endale siidise helebeezi ülikonna. Ka pruudi kingad olid sealt salongist. Peigmehe ülikonnaga toon toonis lakkkingad leidsime Kaubamajast. Võib öelda, et riietega läks lihtsalt. Pruutpaari riietus oli külaliste poolt väga kiidetud ja öeldi, et nii meielik.
Minu juuksur oli Signe, salongist Savannah. Ja minu orhideedega kaunistatud soeng oli täiesti minulik ja perfektselt viimistletud. Ja samas kohas tegi mulle meigi Marika. Kõik see oli väga hästi teostatud ja oleks vist püsinud veel päevi. Tänud teile. Peigmehe juuksur oli salongist Kaunis Kaunimaks Andra. Peigmehe igakuine juuksur juba 13 aastat. Soeng oli väga pidulik, aga samas superseksikas. Tänud Sulle.
Tänud minu küünetehnik Siirile, kes on minu jaoks olemas olnud juba 5 aastat. Ja ka seekord ei pettunud ma Sinu töö kvaliteedis. Super nagu alati !
Spreypäevitus oli tehtud DaySpa salongis. Tegin ka proovipäevituse 3 nädalat varem. Mõlemad õnnestusid 100% ja olid hästi teostatud.
Kindlasti on veel keegi, keda südamest tänada ja kohe hetkel ei tule meelde.
Ahjaa, meie valge vein pärines www.kook.fi ja punane vein www.vinifood.ee.
Teenindus oli super mõlemas kohas.
Pruutpaar tänab ka oma imeliselt kauneid ja lahkeid külalisi. Teie panus meie mesinädalatesse oli märkimisväärne. Pruudi õde ja vend olid suureks toeks päev varem ja pulmapäeval ning peigmehe vanemad olid korralduskomitees järgmisel päeval, kui pruutpaar lennukile tõttas. Tänud teile.
Ilm oli täiesti meiega. Pulmapäeval super -2 kraadi ja ilma lumesajuta ilm ja samas lasi meid ära lennata järgmisel hommikul NY-ki. Peale meie äralendu sulges lennujaam tormi tõttu uksed…….
Nii…. Nüüd sai küll pikk jutt. Loodan, et keegi saab kasulikku infot ja samas ise olen täielikult sõltuvuses pulmad.ee portaalist. Ilma selleta ja siin kribajateta oleks mõnigi asi kindlasti igavamalt teostatud olnud. Tänud ka teile !
Õnnelikud Jaanika ja Aarne.

liiska
Kasutaja liiska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Mai 2008 - 21:28
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
4 Detsember, 2008 - 11:12

Palju õnne ja palume pilte! :)

luuna2x
Võrgust väljas
Liitus: 30 Dets 2006 - 21:42
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
4 Detsember, 2008 - 11:27

Õnne ja armastust ka meie poolt ning soovin ka pilte-pilte-pilte :)

Mesilane
Võrgust väljas
Liitus: 12 Aug 2008 - 13:36
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
4 Detsember, 2008 - 11:52

Luban pilte ja ka mingil hetkel räägin oma tüdrukuteõhtust.

Mesilane

Elin
Võrgust väljas
Liitus: 13 Sept 2008 - 09:43
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
4 Detsember, 2008 - 11:28

Palju õnne kallis Mesilane!
Tundub, et 22. november oli tõeliselt täiuslik päev nii meile kui teile :)

kuuking
Kasutaja kuuking pilt
Võrgust väljas
Liitus: 19 Okt 2007 - 15:12
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
4 Detsember, 2008 - 11:50

Palju palju õnne!

Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
4 Detsember, 2008 - 12:37

Palju õnne ka minu poolt ja tahaks ka juba hirmsasti pilte näha!

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
4 Detsember, 2008 - 14:05

Minult ka palju õnne veel lisaks :)

Ja kallistasite küll :)

tervitades,

Virgo
__________________________________
Ma teen seda tõepoolest heast meelest...
www.pulmad.ee
www.pulmaisa.ee
www.svadba.ee
www.weddings.ee

leeena
Kasutaja leeena pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2008 - 20:23
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
5 Detsember, 2008 - 17:47

Palju palju 6nne teile:)
Hea jutuke tuli(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev 25.10.2008(:

Mida ei saa üksi, saab koos!
Meie kaunis päev okt'08

claire
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
16 Detsember, 2008 - 11:11

Palju õnne!
Olen samuti väga rahul pulmakorraldaja Gätliniga. Väga asjalik, usaldusväärne ja armas inimene veel pealekauba!

neiu842
Võrgust väljas
Liitus: 30 Aug 2006 - 19:29
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
30 Detsember, 2008 - 21:51

õnne õnne ning hästi palju armastust

Krete
Võrgust väljas
Liitus: 5 Aug 2010 - 12:24
Re: Siirad tänud kõigile Mesilase poolt
30 Detsember, 2011 - 00:54

Oehh, meil ka nüüd plaan ja broneeritud pulmapidu St. Olavis koos majutusega nii ca. 30le inimesele. Teie pulmapidu on ainuke, mille olen pulmad.ee lehelt leidnud, kellel pulmapidu St. Olavis toimus. Kuid teie jutu jårgi oli see imeline :) Loodan,et ka meie pidu tuleb imeline :)