kakskeelne registreerija väljaspool Õnnepaleed

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
KV
Võrgust väljas
Liitus: 4 Jaan 2009 - 22:27
kakskeelne registreerija väljaspool Õnnepaleed
27 Jaanuar, 2009 - 11:53

Kirjutasin perekonnaseisuametisse ja selliseid registreerijaid, kes eesti ja inglise keeles väljaspool Õnnepalee ruume registreerivad on neil 2: Harri Kingo ja Astrid Valma.

Kingot ma olen töötamas näinud. Mida ütlete Astrid Valma kohta?

Ja kas meil on ka nn. "vabakutselisi" amentnikke, keda tuleb väljaspoolt perekonnaseisuametit püüda-otse kontakti võtta? Saan aru, et on Võimalik kutsuda Marika Martin või keegi vanglaülem-viimane ei kõla just ahvatlevalt, kui nüüd päris aus olla... Kas on veel keegi Tallinnas?

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: kakskeelne registreerija väljaspool Õnnepaleed
27 Jaanuar, 2009 - 15:12

Tervitus-

Astrid Valma on väga tore naisterahvas ja minu arvates teeb oma tööd ka väga kenasti. No see inglise keel on nagu ta on :) ei ole tema emakeel ju, aga täesti arusaadav.

Vangalülem, eeee, sa ikka mõtled kaplanit :) Minu arust ei mängi see mingit rolli, et ta töötab vanglas kaplanina :) noorte paaripanemisel, aga eks see ole jah igaühe sisemine asi, kuidas tunda.

Vabakutselisi polegi, iga ametnik on ikka kinni oma maavalitsuse külhes, lihtsalt mõnes üksikus maavalitsuses on aru saadud, et noorpaarid ei taha alati teha oma registeerimist maavalitsuse ruumides, vaid kuskil nende jaoks tähtsamas kohas.

Tervitades,

Virgo
__________________________________
Ma teen seda tõepoolest heast meelest...
www.pulmad.ee
www.pulmaisa.ee
www.svadba.ee
www.weddings.ee

kata3
Võrgust väljas
Liitus: 10 Jaan 2009 - 12:30
Re: kakskeelne registreerija väljaspool Õnnepaleed
27 Jaanuar, 2009 - 18:45

mul oleks selline küsimus.plaanime abielluda suvel 20 juunil ja väljaspool perekonnaseisuametit kuidas toimida et oleks kindel et samal päeval ka registreerija meie valitud kohta saaks tulla.kui keegi teab siis palun vastake.mure päris suur,sest peopaik ja pulmaisa on juba paigas:)