Poolmuidu pulmakampaania võitjad selgusid - Planeerimine, Igasugust, Tegijad, Finantsidest, Igasugused pulmadega seotud eel- ja järellood

Sisestas Anti Einpaul,

Kampaania "Parimad pulmad poolmuidu!" on jõudnud vahekokkuvõtteni - võitjad on selgunud!
Kokku tundis meie pakkumise vastu huvi ja registreerus 24 toredat noorpaari.

30. jaanuaril loosisime Waide motellis välja kampaania võitja, kelleks said Kristiina Požarova ja Deniss Jerjomin.
Nagu lubatud, toimub Kristiina ja Denissi pulmapidu 17. aprillil Waide motellis. Palju õnne!

Pildigaleriid loosimispeost saab vaadata kampaania kodulehel www.parimadpulmad.ee

Täname kõiki osalejaid ja pöidlahoidjaid!

Loomulikult on "Paimate pulmade" korraldajad koos või ka eraldi ikka valmis aitama kõiki soovijaid unistuste pulmapeo kavandamisel ja teoks tegemisel.

Armastuserohket elu soovides,

Kampaania korraldajad:
SA Väärtustades Elu www.rasedus.ee/prep
Waide motell www.waide.ee ja pulmakorraldaja Katrin Kollist.
Pulmaisa Anti Einpaul www.anti.ee
Ansambel Lihtne Viis www.lihtneviis.ee
Fotograaf Urmas Ääro www.urmasaaro.com
Lilleseadja Leili Alaoja www.hot.ee/stuudiolilled
Pulmaauto www.pulmaauto.net
Ööklubi Maasikas www.maasikas.ee

-----------------------------------------------------

Panime sõpradega detsembri keskel pead kokku ja mõtlesime, et tore oleks teha midagi tujutõstvat.
Esialgu sai suurejoonelise plaani nimeks "TEEME PULMAD TASUTA!"

Tasuta?!

Lühildase arutamise järel selgus, et päris tasuta ikka ei saa jah. Noorpaarid on igal juhul nii erinevad - näiteks mõnele on väga oluline just soliidselt laia kujuga sõrmus, teise jaoks on väga olulised suveniirid kõigile külalistele - ja kõigi erisoove ei julge keegi lubada igal juhul ära maksta. Ja kui mingeid piire ei paneks, siis võibolla ei mahuks kõik päris tasuta peole kutsutavad külalised ühe katuse alla äragi ;)

Niisiis lugesime oma võimalused kokku ja saime ritta sellised pakkumised:
1. Waide motell ei küsi sentigi ruumide kasutamise ja pulmaagentuuri töö eest. Küsib veidi toitude ja imevähe majutuse eest. Inimese kohta ehk näiteks ca 250.- krooni söök koos šampuse ja tordiga ja 100.- ööbimine. Alkohol napsisõpradele tuleks ka veel lisaks muretseda - seda ei oska ka keegi kunagi ette ennustada, milliste harjumustega seltskonnaga tegemist tuleb.
2. Anti Einpaul tuleb pulmavanemaks täitsa tasuta. Ametimärke, auhindu, laulikuid jms palub noortel ise korraldada.
3. Urmas Ääro teeb noorpaarile töötunnid tasuta, hinnakirja järgi palub tasuda piltide eest. Kvaliteetsete profipiltide hind on 15.- tükist.
4. Lille-Leili teeb lilleseadja töö ilma eest ära. Materjalid valitakse välja koos noorpaariga vastavalt nende eelistustele, nende eest peaks tasuma noorpaar ise ning loodetavasti leitakse koht lillede soetamiseks hulgihinnaga.
5. Pulmaauto.net Janek sõidab oma imekena Chrysleriga Tartu-Waide otsa koos noorpaariga puha sõitmislustist. Bensiini lubas ka ise sisse osta :)
6. Ansambel Lihtne viis toob kogu oma heli- ja valguspargi kohale ning mängib pulmapeol tantsuks - tasuta. Maksu alla lähevad vaid lisalood alates viiendast mängusetist, nagu tavaliselt ;)

Nii et kulusid noorpaarile koguneb siiski mitmel real, rääkimata veel riigilõivust, kleidist, sõrmustest, ilusalongist, kutsetest jmt
Aga ometigi, kui kõik säästetavad summad kokku liita, peaks kõige ülejääva arvel ikka veel ühe korraliku pulmareisi raha kokku saama, eksoleju?
Igatahes otsustasime loobuda sõnast "tasuta". Sõna "soodsalt" kõlas väga ärilise ja väsinuna. Sõna "poolmuidu" kõlas pisut poolpidusena... Proovisime siis nii ja naa ning jäime ikkagi pealkirja juurde - "Parimad pulmad poolmuidu!"

Teeme heategevust ka :)

Keeruline küsimus oli ka see, kuidas seda ühte õnnelikku paari välja valida - ja me lemmikumaks variandiks kujunes mõte loosimisest, mis loob kõigile soovijatele võrdselt äreva ning samas mitte mõjutatava olukorra. Tingimused pidid saama välja mõeldud nii, et osaleda saaksid ikka just need noored, kes tõesti tahaksid sellises pulmas pruutpaariks olla - et võitjaks ei satuks keegi, kes pärast kõhklema lööb ja kõiki meid korraldajaid me toreda plaaniga omapäi jätab... Me ikka tegelikult ka tahaksime pulma teha, see on me meelest just see tujutõstev töö, mis meile meeldib :)
Niisiis määrasime tahtjatele siduvaks kaks tingimust - 1. loosimisel osalejad peavad tegema heategevusliku annetuse ja 2. tulema isiklikult Waidesse loosimisele kohale.

Annetuste adressaadiks sai sihtasutus Väärtustades elu (SAVE), kes just parajasti on eesti oludesse kohandamas paarisuhetes probleemide ennetamise koolitusprogrammi PREP. Rahvusvaheliselt väga laialt heakskiitu leidnud paarisuhtekoolitus sobib just inimestele, kelle huvi on oma paarisuhet hoida. See idee - toetada niisuguse koolituse arendamist - meeldis meile otsekohe. Küll oleks ikka tore, kui abiellujad ikka tõesti elulõpuni õnnelikult koos elaksid... Ja seda see koolitus soodustab.
SAVE omalt poolt lubas loosivõitjale paarile osalemise paarisuhtekoolituses tasuta :) Ning neile paaridele, kes loosimises peavõitu ei võida, et nad saavad oma heategevuseks sissemakstud summast poole ulatuses ettemaksu, et osaleda sellelsamal koolitusel, mille arendamist nad juba toetanud on.

Läks lahti

Mõtted küpsed, püüdsime nad kõik kirja panna.
Selgus, et tänapäeval ongi võimalik korralik koduleht tühjale kohale üles ehitada, kui kolm ööd järjest kolme asjaarmastajast mehega tegutseda - www.parimadpulmad.ee sai valmis just jõulupühade vaiksetel öödel. Moodne infotehnoloogia on ikka võimas värk!
Aasta viimastel päevadel oli koduleht üleval ja esimesed reklaamlingid välja pandud.
Ning - meie rõõm oli suur - kohe enne aastalõppu leidusid ka esimesed registreerujad. Loodetavasti jõuavad nad ka kohale Waidesse 30. jaanuaril toimuvale toredale sündmusele, kus selgub projekti "Parimad pulmad poomuidu!" loosivõitja.

Parimad pulmad peetakse poolmuidu igatahes 17. aprillil :)

Ja kui see teema peaks lugejatele ikka huvi pakkuma, siis katsume kõiki ka vahepeal teema edasiste arengutega kursis hoida.

------------------------------------------------
Pidage parimad pulmad poolmuidu!
Tehke annetus enne 25. jaanuari ja osalege tasuta pulmakorralduse loosimises!
www.parimadpulmad.ee

nessu
Võrgust väljas
Liitus: 27 Okt 2009 - 19:01
Re: Kas tasuta pulmateenus on ikka tasuta?
6 Jaanuar, 2010 - 13:23

Oi, kui tore idee! Küll on vahva, et leidub häid inimesi, kes viitsivad ja panevadki kõik head asjad kokku ning väga soodsalt ja ahvatlevalt!

Ma loodan, et loosiõnn naeratab sellele paarile, kellel suur soov kevadel abielluda, kuid oma ressurssi uhkeks peoks napib. Ja miks mitte ka oma plaanid-ootused sellise pakkumise peale üle vaadata ning loosimises osaleda?!?

suhtesepp
Kasutaja suhtesepp pilt
Võrgust väljas
Liitus: 31 Aug 2007 - 15:36
Re: Kas tasuta pulmateenus on ikka tasuta?
8 Jaanuar, 2010 - 08:42

Väärt ettevõtmine ja jõudu-jaksu korraldamisel! Keegi võiks Tallinna kandis ka midagi sarnast korraldada, oleksin nõus panustama.

Pulmasõidud klassikalise musta vana Volgaga - www.suhtesepp.com

Pulmasõidud klassikalise musta vana Volgaga - www.suhtesepp.com

Anti Einpaul
Võrgust väljas
Liitus: 20 Aug 2006 - 19:07
Re: Poolmuidu pulmakampaania võitjad selgusid
4 Veebruar, 2010 - 23:39

Kampaania "Parimad pulmad poolmuidu!" jõudis lõpule. Kokku tundis meie pakkumise vastu huvi ja registreerus 24 toredat noorpaari.
30. jaanuaril loosisime Waide motellis välja kampaania võitja, kelleks said Kristiina Požarova ja Deniss Jerjomin.

Pildigalerii loosimispeost on vaadata kampaania kodulehel www.parimadpulmad.ee

Nagu lubatud, toimub Kristiina ja Denissi pulmapidu 17. aprillil Waide motellis.

Siinkohal täname veelkord kõiki meie kampaaniale osalejaid ning kaasaelajaid!

Loomulikult on "Paimate pulmade" korraldajad koos või ka eraldi valmis aitama teid unistuste pulmapeo kavandamisel ja teoks tegemisel.

Armastuserohket elu soovides,

Kampaania korraldajad:
SA Väärtustades Elu www.rasedus.ee/prep
Waide motell www.waide.ee ja pulmakorraldaja Katrin Kollist.
Pulmaisa Anti Einpaul www.anti.ee
Ansambel Lihtne Viis www.lihtneviis.ee
Fotograaf Urmas Ääro www.urmasaaro.com
Lilleseadja Leili Alaoja www.hot.ee/stuudiolilled
Pulmaauto www.pulmaauto.net
Ööklubi Maasikas www.maasikas.ee

kix-ixu
Võrgust väljas
Liitus: 13 Veebr 2010 - 17:20
Re: Poolmuidu pulmakampaania võitjad selgusid
13 Veebruar, 2010 - 22:47

Jaa,lugesin sellest ettevõtmisest ammu ja oleksime tahtnud ka osa võtta, kuid kuna 30-ndal jaanuaril pidasin oma juubelit, siis ei oleks saanud kuidagi Waide motellis kohal olla ja osa võtta. Seega tuleb pulmad ise korraldada, mis ka on tore ettevõtmine :) Meie pulmad siis 22.05.2010 :)