pulmad Kunstimäel

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
mjaanika
Võrgust väljas
Liitus: 25 Aprill 2011 - 09:03
pulmad Kunstimäel
31 August, 2011 - 11:10

Meie pulmapidu toimus 27. augustil Kunstimäe Puhkemajas. Kuna peres kasvab 7-kuune ja 2,5-aastane tütar, siis oli planeerimine suhteliselt raskendatud, ent kõikide tehtud valikutega jäime VÄGA rahule. Pidu planeerisime ca 4 kuud.
Avaldame kiitust:
- pere välimust korrastati ilusalongis Akadeemia LPG (akadeemialpg.ee). Väga hästi kukkus välja ;).
- tordi tellisime Tartu Kutsehariduskeskusest. Peamiselt seetõttu, et seal kasutatakse ainult naturaalset algmaterjali. Martsipani-kohupiimatort oli tõesti maitsev ja nägi ka hea välja.
- lilleseadja leidsime viimasel minutil, Eedeni kaubanduskeskuse Gaia Lillesalongist. Suured tänud Annele, kes kõikidele meie soovidele vastu tuli ja suurepärased seaded tegi.
- tänu pulmaisa Toomas Lumile oli pidu meelolukas ja lustakas, mängud olid vahvad, rahval oli lõbus ja meil ka.
- tõeline kangelane meie jaoks oli haldja kostüümi riietatud lapsehoidja Merle Trestip, kelle hoida oli kümmekond mitte kõige lihtsama karakteriga peamiselt 3-aastast põnni. Käisime kordamööda laste tegemisi piilumas - lapsed olid nagu kukununnud, mängisid, meisterdasid jne. Lapsed on siiamaani vaimustuses.
- kõige raskem oli leida peole muusikut. Õnneks soovitas Toomas Lumi Heiki Kübarat ehk ansamblit Mahe. Esiteks on tegemist tõeliselt meeldiva inimesega ja teiseks suurepärase muusikuga! Tanstupõrand polnud kordagi tühi ja muusika oli tõeliselt kõrvupaitav.
- võrratud pildid tegi Kadri Uibomägi. Väga usin ja hea silmaga fotograaf.
- and last but not least - Kunstimäe Puhkemaja (kunstimae.ee). Kes ei ole seal käinud, neil soovitame sinna kindlasti minna. Koht on väga ilus, pererahvas sõbralik ja vastutulelik, tehtud söögid maitsvad.

Tegijaid tänades,
Jaanika ja Peeter

Pitser-T
Kasutaja Pitser-T pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuni 2009 - 17:12
Re: pulmad Kunstimäel
31 August, 2011 - 21:29

Kallid Jaanika ja Peeter!

Teie pulmas lastega tegeleda oli lausa rõõm. Lapsed oli väga toredad ja valmis kõigega kaasa minema, mis ma välja pakkusin. Ja hoolimata sellest, et tegemist oli tõesti alles üsna väikeste lastega olid nad väga iseseisvad ja said kenasti hakkama ka siis, kui emmet-issit parasjagu käeulatuses ei olnud.
Kogu Teie pulm jättis mulle väga positiivse mulje.
Kiitused tegijatele ka minu poolt.
Toomas Lumi oli tõesti aktiivne ja lõbus.
Heiki Kübar sai rahva tantsuplatsile ilma probleemideta ja lisaks heale muusikule on tegemist ka väga toreda inimesega.
Ja koha valikuga vedas Teil meeletult. Kunstimäe on tõesti superilus koht ja pererahvas tohutult tore ja sõbralik. Soovitan seda kohta kindlasti kõigile.

Palju palju õnne ja jaksu Teile edaspidiseks!

Lapsehoidja
Merle Trestip
ansambel Pitser - T
duo UniSax