Millised dekoratsioonid on teil pulmas?

6 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2009 - 21:34
Millised dekoratsioonid on teil pulmas?
5 Mai, 2012 - 22:03

Milliseid dekoratsioone kasutate oma pulmas? Kas ainult lilli või ka muid kaunistusi? kas lilledest tehakse seaded?Aga mis saab külaliste lilledest? Mis stiili ja värvi need on? Kas kaunistused teeb lilleseadja või äkki keegi teeb ise? Kas teil on ka mõni tähendusega dekoratsioon? Läbivad mustrid?kujundid?pulmavärvid?

Peemot
Võrgust väljas
Liitus: 30 Juuni 2010 - 13:06
Re: Millised dekoratsioonid on teil pulmas?
7 Mai, 2012 - 08:50

Algul mõtlesin, ka et tulevad pulmavärvid-dekoratsioonud jnejne... Nüüd on seis selline, et kuna nagunii on nii palju igasugust planeerimist aga valik Eestis pehmelt öeldes olematu (no nt tahan hõbedase läikega kingi, kontsaga 5-7 cm, paeltega), olen otsinud ja vaadanud, mida pole seda pole. Ilmselt lähen jälle e-bay-kauplusse :). Otsustasin, et kuna pulm toimub esinduslikus kohas, siis koha enda interjöör räägib iseenese eest. Eraldi lilleseadeid ka ei telli. Ilmselt lasen tuua valgeid lilli, sõbranna on hea käega, ehk sätib ilusti ära. Kui võimalik, siis endale riputame külge hõbedased detailid aga seegi ei pruugi nii lihtne olla.

Muidu mulle hirmsasti meeldib, kui kasutatakse värve, mingeid intensiivseid toone. Kutsed- tort- lilleseaded mingite kindlate läbivate toonidega, mis rõhutavad valget pruuti :).

a-ruudus
Kasutaja a-ruudus pilt
Võrgust väljas
Liitus: 15 Jaan 2012 - 13:46
Re: Millised dekoratsioonid on teil pulmas?
7 Mai, 2012 - 13:41

Meil on läbivaks tooniks valge ja fuksia lilla/roosa. Teeme ise peo dekoratsioonid - laudlinad, salvrätikud, lilleseaded. Kasvatan ise oma aias isegi lilled (hull rohenäpp olen ;) ) Mul on suureks abiks sõbranna ja õde, kes teevad dekoratsioonid ja seaded. Pruudikimbu ilmselt tellin lillepoest ja see tuleb ka lilla-roosa tooniga. Kutsed tulevad ka fuksia lillad.
Tervitusjoogi tellime ka roosat tooni (prosecco).

Suska
Võrgust väljas
Liitus: 31 Märts 2012 - 02:04
Re: Millised dekoratsioonid on teil pulmas?
7 Mai, 2012 - 23:44

Meie pulmavärvideks roosa ja valge, lilledeks gladioolid ja/või roosid. Lillede tarvis avame lillekonto, et külalised ei tooks erinevaid lillesorte erinevates toonides vaid laseme siis lilleseadjal selle raha eest oma peokoha dekoreerida. See hoiab kokku ka lilleseadja aega, et ta peale õnnitlemist ei peaks külaliste toodud lilledest kiirelt (kuni meie pulmarongis oleme) midagi kokku nikerdama ja peopaika kaunistama, vaid saaks sellega alustada juba varem.
Dekoratsioonidest tulevad pulmavärvides ja pulmalilledega: pulmalipp, plakat meie selja taha seinale, pruutpaari pokaalid (maalingutega), dekoreeritud küünlad ja pudelid, salvrätikud, kingitused külalistele. Pluss siis loomulikult lilleseaded laudadele ja aknalaudadele.

tiram
Kasutaja tiram pilt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Jaan 2011 - 11:47
Re: Millised dekoratsioonid on teil pulmas?
8 Mai, 2012 - 19:09

meil tulevad lisadena
-pildiraamid (sisse lauanr),
-korgete maasolevate kyynlajalgade ymber lilleseaded,
-kasutusele veel linnupuur lilleseade jaoks http://idoforless.wordpress.com/2009/06/16/bird-cages-all-the-rage-for-summer/
-lauale pitsilised linikud keskel
-lauaplaan tuleb midagi sellist http://vintageamethyst.blogspot.co.uk/2012/01/sweet-heart-memo-holder.html

eriti ei ole vaja lilli ega muid dekoratsioone vaja kuna koht iseenest ilus ja elegantne. lilleseaded tellin ise koik, kylalistel palume lilli mitte tuua.

triinniirt
Võrgust väljas
Liitus: 9 Juuli 2012 - 21:57
Re: Millised dekoratsioonid on teil pulmas?
7 August, 2012 - 12:44

Minul on selline plaan, et eraldi lilli ei hakkakski tellima. Peale registreerimist/laulatust toob keegi kärmem lilled vastuvõtu kohta ning sätib vaasidesse. Ruumide dekoreerimiseks tahaks kasutada värvilist tülli ja siis läbipaistvatesse anumatesse (purgid/vaasid jms paneks erinevaid puuviljasid, jääks mõnus värviline. Umbes nii http://www.123rf.com/photo_7656025_fresh-healthy-fruits-decoration-in-glass-dish-and-spiral-formation.html