Siiras tänu tegijatele 29.06.2012 - Tänusõnad

Sisestas kadi.a.,
Blogide kategooria: 

Siiras ja südamlik tänu...

Veiko Veiert, pulmaisa. Tänu Sinule oli meie pulmapidu südamlik ja romantiline, stiilne ja väljapeetud, kuid siiski lõbus, huvitav ja meeldejääv! Sinust õhkuv sõbralikkus kiirgas ka kõikidest sinu tegemistest. Meie külalised kiitsid Sind ja mõni neist arvas, et oled meie ammune tuttav :) Sinus oli kõike parasjagu - Sa ei olnud pealetükkiv, kuid olid alati olemas, kui vaja ja suutsid haarata tegevustesse, jättes samas ka piisavalt aega suhtlemiseks ja ilusate hetkede nautimiseks.

Plingers, bänd. Olete uskumatult energilised! Kaasahaarava repertuaariga meelitasite tantsupõrandale nii noored kui vanad, ja isegi meie sõbrad, kes ei tantsi kunagi! Aitäh meie soovil selgeks õpitud avatantsu loo "Kallim kullast" eest. Meil oli rõõm teha koostööd nii vastutulelike ja professionaalsete inimestega.

Rene Riisalu, fotograaf. Sa paned oma piltidesse hinge, sellepärast peegeldub neist nii palju soojust ja armastust. Nautisime Sinuga pildistamist!

Anne Puller, perekonnaseisuametnik. Aitäh väga romantilise ja südamliku tseremoonia eest!

Villa Müllerbeck. Teie maaliline loodus ja hubane miljöö võlusid meid juba esimesel kohtumisel. Kvaliteedis järeleandmisi ei tehta ja inimesed on sõbralikud ning abivalmid. Teie jaoks oli iga pisidetail sama oluline kui meile. Suur tänu Janekile ja Sveale, ning kokale maitsvate toitude eest!

Anneli Haga, lilleseadja, Kolmnurk OÜ. Täname Sind suurepärase töö eest! Mõistsid meie soove!

Kai Visnapuu, harfimängija. Tänud vastutulelikkuse eest! Meie jaoks repertuaari võetud "Stand by Me" kõlas imeliselt! Lisasid harfimuusikaga meie tseremooniale pidulikkust ja romantikat.

Jumestaja Ave Dahlqvist ja juuksur Kadri Kõur ilusalongist Ilutare. Aitäh! Teie abiga sai minust muinasjutuprintsess.

Anna-Bella noorpaaridesalong. Teie teenindajad on väga sõbralikud ja abivalmid. Leidsin endale imelise pruutkleidi.

 

Parimate soovidega

Kadi ja Taavi

 

kadi.a.
Võrgust väljas
Liitus: 18 Jaan 2012 - 12:30
Re: Siiras tänu tegijatele 29.06.2012
4 Juuli, 2012 - 20:28

Aitäh! :)

ljuza
Kasutaja ljuza pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuli 2007 - 21:01
Re: Siiras tänu tegijatele 29.06.2012
6 Juuli, 2012 - 00:58

Palju-palju õnne ja pikki armastatavaid aastaid;)

A & J 03.08.2012