Millist pulma planeerida?

8 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Värskelt abiellunud
Võrgust väljas
Liitus: 11 Nov 2011 - 10:53
Millist pulma planeerida?
11 November, 2011 - 11:19

Meie oleme mehega koos olnud 7 aastat, meil on 3 aastne laps. Erinevatel põhjustel oleme oma pulma edasi lükanud juba mitu aastat, nüüd otsustasime, et teeme ära. Seal pulmades kus ma olen käinud, olid noored alles oma kooselu alguses, siis kõik need traditsioonid (valge kleit ja loor, tütre vanemate kodust lahkumine, õpetussõnad ja uue pere loomise naljad) tundusid loogilised ja asjkohased. Suurem osa pulmaisa naljadest oli ka sellele uue pere loomisele suunatud. Aga kuidas asi toimub siis, kui abiellujad on juba mitu aastat pereelu elanud? Traditsiooniline pulm (millest ma olen kunagi unistanud) ei tundu meile väga sobilik olevat.

Rääkige oma kogemustest, kes olete ise abiellunud siis, kui mitu koosoldud aastat on seljataha ja lapsedki sündinud, või olete külalised olnud sellise paari pulmades.

Pidu tahaks korraldada sugulastele-tuttavatele, nii 40 inimesele.
Ma saan muidugi aru, et see kõik on meie otsustada ja pulmad tulevad sellised nagu meie tahame, aga praegu asi ongi selles, et ei tea, mida tahta :)

Aitäh, kes vastata viitsivad :)

Pitser-T
Kasutaja Pitser-T pilt
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuni 2009 - 17:12
Re: Millist pulma planeerida?
11 November, 2011 - 17:49

Tere.

Kui olete leidnud endale sobiva pulmaisa, siis rääkige kindlasti oma mõtetest ka talle. Saab korraldada pulma ka nii, et jäetakse ära need osad, mis tunduvad teile ebasobivad (nt. tütre kodust lahkumisega seotud teemad). Aga see ei tähenda, et ei leiduks pulmatraditsioone, mida teie pulmas teha ei saaks.

Ja usun, et valge kleidi kandmine ei tohiks küll probleem olla, kui see Su unistus on. :)

Ilusat planeerimist,
Merle Trestip
ansambel Pitser-T

kjpulmad
Kasutaja kjpulmad pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2009 - 21:34
Re: Millist pulma planeerida?
14 Detsember, 2011 - 22:28

Ma arvan. et kasutage täpselt neid tegevusi mis teile sobivad ja meeldivad. Meil ei ole veel lapsi, aga jätame ka igasugu titemähkimised ja vanematekodust lahkumise ära (juba 3 aastat elame koos). Valge kleit võiks kindlasti olla ja traditsioonilised sõrmused ning pruutkimp ning hea fotograaf jne jne.
Unista ja tee oma unistuste pulm.

pisipulm
Võrgust väljas
Liitus: 28 Nov 2011 - 09:33
Re: Millist pulma planeerida?
16 Detsember, 2011 - 18:40

Meil on ka 2 last ja pulmad 2012 juunis tulemas ja kavatsen küll valget kleiti kanda. Loori veel ei tea, kuna selle otsustame koos juuksuriga, et milline soeng ja kas tiaara või loor. Pulmad tulevad ka pere ringis u30inimest aga peo teeme ikka.

Mari Pukk
Kasutaja Mari Pukk pilt
Võrgust väljas
Liitus: 3 Jaan 2011 - 19:59
Re: Millist pulma planeerida?
15 Jaanuar, 2012 - 17:08

Meil olid pulmad 2011 suvel ja olime selleks ajaks 7a koos elanud ja lapsed olemas. Pulmad olid igati traditsioonilised, ilma "pereloomis-mängudeta" ja tasemel pulmaisa Vahur Jüris oskas meie pulma teha just sellisena, et pulm oligi meie nägu. Tagantjärgi tundub, et oligi parem hiljem pulmad teha. Olin vanem ja targem ja teadsin juba täpselt mida ja kuidas tahta. Samuti oli sõpruskond natuke teine kui nooruses:)

- Fotograaf Mari Pukk (http://marifoto.ee) -

krisshhy
Võrgust väljas
Liitus: 18 Juuli 2011 - 11:05
Re: Millist pulma planeerida?
15 Jaanuar, 2012 - 21:45

Meil on 2 last ja koosselugi omaajagu seljataga. Loori ma kanda ei kavatse, valget kleiti küll.

Helen K
Võrgust väljas
Liitus: 12 Sept 2012 - 11:15
Re: Millist pulma planeerida?
12 September, 2012 - 11:53

Kas keegi jagaks oma kogemusi Viimsi Peokeskusega? Nägin eelpool, et keegi on seal oma pulmad pidanud.

kris371
Võrgust väljas
Liitus: 9 Märts 2012 - 22:42
Re: Millist pulma planeerida?
14 September, 2012 - 23:33

Viimsi peokeskus - väge keeruline kiita või laita. Meie sõprusringkonna iga teine juubel on seal ja pulmakohana välistasime selle esimesena, sest nõnda oleks ju igav. Samas on see piisavalt ruumikas ja väga sobilik koht suurte juubelite ja pulmade pidamiseks. kõik üritused on seal alati väga kenasti kulgenud.
Ma vaatan kasvõi laste mängutubade pealt, valitakse ikka ühtesid ja samasid kohti, sest mingid kohad on alati kindlad ja head...mina isiklikult arvan, et Viimsi peokeskus on väga kindel ja hea valik...alati võib ju otsida ja otsida ja otsida...ja endal elu keerulisemaks või lihtsamaks teha. Meie pulm toimub Maardu mõisas. Valikud enne seda olidki Viimsi peokeskus, Lillepaviljon ja Maardu mõis.:) Edu valiku tegemisel!:)ja kindlasti käi oma silmaga vaatamas.
(Peokeskuse söögid aga isiklikult mulle pole väga meeltmööda olnud, viimasel peol oli suur nurin kehva ja puise liha üle, et söökide kohta virinat olen kuulnud küll, et parem need asjad vist ennem ära proovida, kui tellimiseks peaks minema)Edu!:)