Kingituste üleandmine

3 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Sille22
Võrgust väljas
Liitus: 2 Aprill 2015 - 16:11
Kingituste üleandmine
22 Oktoober, 2015 - 12:05

Meil tuleb pulm kahes osas ja eraldi külalistega. Registreerimisele kutsume rohkem inimesi ja peole väiksema seltskonna, kuid millal oleks õige kingituste laegas välja panna? Kas juba registreerimisel või pulmapeol? Õnnitlemiste moment on tegelikult ju registreerimise lõpus juba ära, kuid kas on õige küsida kinke ka neilt, kes peole kutsutud pole?

maretm2lk
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2015 - 11:45
Re: Kingituste üleandmine
22 Oktoober, 2015 - 14:36

Minu arust võiks kingilaeka välja panna juba enne tseremooniat, kogunemise ajaks. Või teine variant on õnnitlemise ajal lihtsalt käest-kätte anda üle lilled ja ümbrikud.

Samas.. Ma ei ole küll kursis, kuidas need kingiasjad eriti käivad, aga kuidagi tundub imelik, et ümbrikusse peab raha panema kuid peole ei kutsuta. Mina ise külalisena paneksin küll natuke pahaks.

Viisakam variant oleks märkida ära kutsetele, kellelt oodatakse kinki, kellelt mitte. Kuidagi viisakas versioonis. Või lihtsalt mitte üldse märkida kutsele, et nendelt külalistelt kinki ootate. Siis saab igaüks otsustada, kui palju tema panustab. Mõni toob ainult lilled, mõni paneb rohkem. Oma südametunnistuse järgi.

Margo Hussar
Kasutaja Margo Hussar pilt
Võrgust väljas
Liitus: 6 Aug 2012 - 11:22
Re: Kingituste üleandmine
26 Oktoober, 2015 - 12:28

Olen seda meelt, et koheselt peale registreerimist on õnnitlemine koos lilledega. Kingilaegas tuleb aga alles peokohas šhampuse laua juures. Kui Teil aga keegi registreerimisele kutsutu tahab Teile kingi anda seal- siis võtke see lihtsalt vastu. Kingikasti ise ma sinna ei paneks. Nii on tegelikult mugavam. Pulmaisana ma olen ka juba registreerimisel välja öelnud, et lilled siin, kingid peokohas.

Lõpuks on see siiski muidugi noorpaari otsustada.

Margo Hussar
55649220
www.margohussar.ee