Ca kahekuune imik ja pulmad :)

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
A_A
Võrgust väljas
Liitus: 25 Okt 2015 - 16:07
Ca kahekuune imik ja pulmad :)
27 Oktoober, 2015 - 12:41

No nii, nüüd on nalja kui palju. Hakkasime nimelt pulmaplaane pidama mehega. Saatsime juba eelkutsed ära ja palkasime inimesed, noh, muidugi makstud on ainult eelmaksud. Nüüd on asi aga selles, et peale seda algusetuhinat avastasin, et olen rase. Ja arvestasime, et kui pulmapäev saabub, on laps ca 2-2,5kuune. Nüüd ei teagi, kas lükata edasi, organiseerida edasi või lihtsalt nutta ja närveerida edasi :) Ma ei teagi, kas ootan just nõuandeid, aga miks ka mitte? Mine tea, mis hea tarkusetera ma siit saan... :)

Ilusat sügist kõigile!

golomb
Kasutaja golomb pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Märts 2008 - 22:18
Re: Ca kahekuune imik ja pulmad :)
8 November, 2015 - 22:29

Tere!

Paar aastat tagasi sai läbiviidud pulmapidu, kus noorpaaril oli kaasas kolmenädalane imik ja kõik sai vahvalt läbiviidud ning korraldatud. Lihtsalt ei tasu asju üle mõelda ja närveerida ning külalised oskavad selle kõigega väga hästi arvestada! Tegelikult hästi armas oli kui pruut käis vahepeal ära ning toitis pisibeebit rinnapiimaga! Seega... Karta pole siin midagi ning taolise sündmuse puhul arvan, et see on kindlasti hoopis Teile suureks eeliseks ning häbeneda pole siin midagi! Vastupidi, olge õnnelikud, rõõmsad, läbipaistvad, siirad ning jätkake oma pulmakorraldamist samas vaimus edasi!

Lugupidamisega,
Ilja Golomb

tel. 55 614 260
www.mikrofon.ee

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Ca kahekuune imik ja pulmad :)
18 November, 2015 - 09:27

Tervitus-

Siin on mitmeid arvamusi. Mina isiklikult arvan, et see paneb pruudile päris suure stressi peale ning ta ei suuda oma pulmi nautida - aga see sõltub loomulikult sinust, kui suur on sinu nö loomulik stressitaluvus.

Väikeste lastega on ikka nii, et emahool käib kõigest üle ning kõige tähtsam on laps, siis laps, siis laps ja siis kõik muu :D

Olen ka ise olnud pulmades, kus on imik samuti pulmas ning mina ülten kohe väga ausalt, et ega ema/pruut vist väga hästi ennast ei tundnud küll, lihtslt oli sahmimist nii palju (jah, me kõik aitasime), et aega peoks ei jäänud. Ja kuna mul on pulmaisana stiil teha asju siis kui ka noorpaar on kohal (ie ma ei tee lihtsalt rahvale nalja sõltumata sellest kas noorpaar on või ei ole), siis tulid pausid päris pikad.

Aga nagu ma ütlesis, sõltub see väga paljuski teie enda stressitaluvusest.

Tervitades

Virgo
Pulmad.ee

Mare Angerjärv
Võrgust väljas
Liitus: 18 Nov 2015 - 11:34
Re: Ca kahekuune imik ja pulmad :)
18 November, 2015 - 12:05

See sõltub Sinust ja lapsest. Kui oled perfektsionist või lased end kõrvalekalletest häirida (stressad või muretsed), siis pigem lükka kohe edasi. Pulmad pole just odav lõbu ja oleks ääretult kurb, kui sa seda ei naudi. Minu esimene laps röökis selles vanuses iga õhtu kl neljast-viiest alates gaaside/koolikutr pärast. Isegi ühe parima sõbranna pulma jäi sellepärast minemata, et oleksime teiste tähtsa päeva ära rikkunud oma kisendava titega. Teine laps oli suht rahulik. Aga - seda on võimatu ette ennustada!