Arvamused Peo- ja Pulmamessist 2009?

19 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Lindake
Võrgust väljas
Liitus: 11 Mai 2008 - 23:09
Arvamused Peo- ja Pulmamessist 2009?
22 Märts, 2009 - 00:46

Küsimus siis pealkirjas. Tänud vastajatele!

Kailikene
Kasutaja Kailikene pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Märts 2008 - 18:14
Re: Arvamused Peo- ja Pulmamessist 2009?
22 Märts, 2009 - 10:17

Mulle väga meeldis, käisin see aasta esimest korda ja väga hea mulje jäi.
Inimesed olid igati abiks pulmade planeerimisel, väga hea ja kasulik mess.
Tänu messile saime me oma noormehega parema vaate, mida vaja ja kuidas teha..
suur aitäh!

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
22 Märts, 2009 - 12:28

Tervitus-

Olles ise pulmamessi juures ja taga viimases paar aastat olnud, siis võin öelda, et selle aasta mess on super ja kvaliteedilt ning kvantideedlit täiesti uuel tasemel. On mida vaadata ja on mida katsuda ning külastajaid on rohkem kui varasematel aastatal.

Nii et igaljuhul, õnnitlused Tiiale, et mess heaste välja tuli.

Tervitades,

Virgo
www.svadba.ee
www.weddings.ee

Elin
Võrgust väljas
Liitus: 13 Sept 2008 - 09:43
22 Märts, 2009 - 13:10

tule jah siia kadedaks tegema teisi... :D

kull
Võrgust väljas
Liitus: 16 Märts 2008 - 17:41
22 Märts, 2009 - 14:54

Kahju, et ei saa eriti selle aastat messiteemadel kaasa rääkida, kuna see aasta seda uudistama ei jõudnud. Tuttavate muljed on küll igati positiivsed. Kuna enda pulmad olid eelmine aasta, siis sai messi külastatud siis. Juba eelmine aasta oli see väga huvitav ja meie saime sealt väga palju inspiratsiooni oma pulmadeks. On tore, et meie seas on sellisieid inimesi kes seda viitsivad korraldada ja sellega pulmi korraldava noorpaari elu lihtsamaks teevad Jõudu kõigile ka edaspidiseks!

kuraditosin
Võrgust väljas
Liitus: 24 Veebr 2009 - 14:49
22 Märts, 2009 - 14:55

Minuga juhtus aga see mis võib suurte ootuste puhul ikka juhtuda. Programm oli hea ja esinejad kah ning kiitvaid sõnu kuulsin ka loengute kohta kuigi ise lapsega sinna ei saanud minna.
Kuid mida ma oleks tahtnud leida oli rohkem kleite (eriti lahe oleks olnud ka proovida), sõrmuseid, cateringe. Kleitidega see teema, et eriti kui oled mitte Tln-st siis kui tuled messile siis mujale ei jõua jne.
Ja lastehoid oli paari klotis, paari palli ja joonistamine- ei läinud peale. Batuut oli hea aga juures olevad tegelased polnud nõus lapsi jälgima. Isegi kui ma oleks tahnud koos näiteks loengut kuulata siis ei saanud ja loengut oleks ta seganud sest igav tema jaoks. Üldiselt aga oli vahva asi ja oli ka väga häid asju mis meile väga meeldis. Ja sõrmuseid saime ikkagi kaubanduskeskustes olevatest kullapoodides vaadata

mammu18
Võrgust väljas
Liitus: 23 Jaan 2009 - 13:42
22 Märts, 2009 - 15:27

Meie käisime esimest korda! Ei teadnud mida ootada. Ja olen veidi pettunud. Kuna olid ka lapsed kaasas, siis ei teadnud kas neile ka pilet. Pileti tädi noogutas kui küsisin, et kas lastele ka pilet. ütlesin siis et neli piletit palun. Ja tädi vastas, et pileteid pole vaja. Ei saanud sellest tädist aru, mis ta öelda tahtis. Lõpuks sain siis ikka 2piletit ostetud. Meeldis et ilusates kleitides käisid pruudid ringi, aga kus jäid peigmehed ja lilleneiud, -peiud? Kuna ise otsin just lilleneiule kleiti siis oleks soovinud ka neid näha. Jube palju anti igasugu reklaami mida mul tõesti vaja ei läinud. Lihtsalt reklaami leht pihku ja järgmine. Suhtlemine jäi vähemalt minu puhul kasinaks. Hea mulje jättis Fiore salongi boks. Pärli boksile ei saanud ligi kahjuks.

friend
Kasutaja friend pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Juuni 2007 - 23:25
22 Märts, 2009 - 18:11

Ma käisin ka see aasta esimest korda ja kui aus olla, siis ootasin midagi enamat. Võib olla ma lihtsalt jõudsin Tln liiga hilja (16 ajal). Häiris see, et osad teenindajad sõid leti taga selle asemel, et klientidele oma tooteid tutvustada. Pulmaisade lett oli ka tühi, ainult nimekaardid olid järel ja nii ei saanudki ühegi pulmaisaga juttu puhuda :(
Kuna endal polnud aega oodata,millal kuskilt keegi välja ilmub, siis saigi tühjade kätega tagasi koju sõidetud.

Kokkuvõttes on siiski hea, et selliseid asju korraldatakse. Vähemalt sai siltide järgi ära näha, mis ettevõtted Eestis pulmadega tegelevad.

annikesekene
Kasutaja annikesekene pilt
Võrgust väljas
Liitus: 18 Märts 2008 - 22:22
22 Märts, 2009 - 19:09

Eks see oleneb sellest, mida sinna otsima mindi.
Minu sõbranna oli vaimustuses, nemad alles mõtlevad pulmade peale ja neile oli see mess suureks abiks, tüdruk oli palju targemaks saanud ja sai igasugu häid mõtteid.
Meile kahjuks mess abi ei andud, eriti kahju oli, et pulmatordi pakkujaid põhimõtteliselt ei olnudki- seda lootsin kindlalt sealt saada.
Kuid pulmaraamat oli asi, mis mulle väga hea mulje jättis ja arvatavasti ostame selle ka endale:)

Elu on LILL!!!

Elu on LILL!!!

unistus09.09
Võrgust väljas
Liitus: 7 Veebr 2009 - 22:48
22 Märts, 2009 - 19:21

Meie ostsime pulmaraamatu - väga lahe mõte. Mees oli ka väga põnevil, et seda täitma hakata.

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
22 Märts, 2009 - 19:39

Jäin väga rahule. Käisime ka Soomes toimunud pulmamessil ning kui neid kahte omavahel võrrelda, tundus meile, et Eesti oma oli tunduvalt paremini korraldatud. Võib-olla oli asi asukohas, ruumi hubasuses või organiseerituses. Igatahes meile väga meeldis.
Ma üht väikest tüdrukut nägin mingi ruudulise kleidiga ringi lippamas, rohkem tõesti pruutneitsidele ega lilleneiudele midagi ei näinud.
Tundus, et Saku mõisal oli vesi ahjus või lihtsalt soov kõik ajad täita, sest 500eek 5h ruumide eest on üle mõistuse vähe. Meil läks ülihästi. Saime 4000.- asemel 500.- oma ruumid ning ka meie kuupäev oli eelnevalt broneeritud, seega kindlustunne missugune. Mõisa esindaja oli meeldiv ning suhtles hästi:)
Tordipakkujat nägime vist vaid üht, seegi pakkus peamiselt ainult vahukooretorte.
Restoran Pärli boks oli hästi sõbralik. Tekkis isegi hetkeline idee hoopis seal pulmi pidada, kuid restoran ja nende poolt prognoositav ....>50 000eek arve oli meie jaoks üle mõistuse. Olgugi, et neile renti ei pea maksma, on selline hind max 100 inimese kostitamise eest tohutu.
Leidsin endale pulmakleidi juurde koti. Õigemini selle idee. Ostma ei kavatsenud ma suurt midagi hakata. Tegin hoopis pilti ning hakkan varsti ise nokitsema:)
Meeldis:) Teisel päeval esineti kahjuks tühjadele ruumidele (käisime täna oma kuupäeva välja ostmas seal). Rahvatantsijad olid väga muhedad ning suutsid sellest hoolimata särada!
-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

Lindake
Võrgust väljas
22 Märts, 2009 - 23:32

Kirjutan siia siis ka enda arvamuse - käisime messil täna (st 22.03) ja meile väga meeldis! Kuna auto meil veits jupsib ja tervis ka, siis kahtlesime ikka sügavalt, kas lähme üldse messile (me elame Tartus). Aga hoomikul ärgates otsustasin, et lähme ikka ja peiul ei jäänud muud üle, kui nõustuda. Igal juhul, kui messilt ära tulime, olime mõlemad rahul, et siiski end kohale vedasime. Seminarid, mida kuulamas käisime, olid kasulikud ja huvitavad. Ostsime endale mõned vidinad, mis meil puudu olid - pulmaküünal, pokaalid, tordilabidas ja -nuga. Lisaks ostsime endale pulmaraamatu - see on nii armas asi - imetlesin seda just praegu veel kord ja ootan juba põnevusega, kui seda täitma hakkame. Lisaks leidsime endale sõrmused, mida tahame - ära ei tellinud, aga oleme üsna kindlad, et need on just need.
Igal juhul täitsa tore oli, ainult, et rohkem nn tegijaid oleks võinud olla - videomehi, kleitide poode (st kelite oleks võinud rohkem olla) jnejne Suurim nn pettumus minu jaoks oli see, et tortide valmistajaid nii vähe oli.
Aga üldiselt oli kõik väga ok ja loodan lihtsalt, et iga aastaga muutub asi laiemaks just valikute poolest - et tegijad tahavad end sinna näitama tulla ja see muutub nende sead järjest populaarsemaks ja küll siis muutub asi ka pruutpaaride jaoks järjest huvitavamaks.

Pulmapood.ee
Kasutaja Pulmapood.ee pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Juuli 2008 - 17:44
23 Märts, 2009 - 12:22

Meie meelest oli 2009 aasta Peo- ja Pulmamess tasemel! Pulmapood.ee püüdis anda endast parima, kuid järgmisel aastal soovime väljas olla veel suurema ja parema valikuga. Loodame, et külastajad jäid meie pakutuga rahule!

Nelli Kerde
Pulmapood.ee

Nelli Kerde
Pulmapood.ee

Liblikake
Võrgust väljas
Liitus: 21 Juuli 2008 - 11:11
23 Märts, 2009 - 13:50

Kuna meil juba palju korraldatud, siis eriti palju abi ei saanud. Soovitaksin sellist messi pidada hoopis sügisel või talvel. Praegu selleks aastaks korraldama hakata läheb pisut kiireks.

Pulmaraamat on ka meie arvates superidee.

Teenuste pakkujaid oleks võinud muidugi rohkem olla.

Leebetuul
Kasutaja Leebetuul pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Märts 2008 - 18:30
23 Märts, 2009 - 15:36

Mina käisin pulmamessil koos oma tulevase abikaasaga laupäeval 21.03.09. ja pettusime mõlemad selles väga. Ootasime suurt elamust ja vahvat programmi. Programm oli määratud paika kellaaegadega, aga nendest kinni ei peetud. Ootasin ja ootasin pruutkleitide šhowd ja lõpuks öelda, et: "Oi see oli juba AMMU hommiku meil ära olnud!"

Jäi natukene segaseks, milleks siis üldse kava oli tehtud kui sellest nagunii kinni ei peetnud??? Väga vähe oli tegijad/ näitajad seal ka:(

Pulmamessil käisime esimest ja viimast korda, kes elamust tahab saada soovitan hoopis mööda pulmapoode käia, sest SEALT saab küll oodatud elamuse! Eriti sõbralikud on Anna-bella ja Anna Boutique salongi töötajad:)

Lindake
Võrgust väljas
23 Märts, 2009 - 15:39

Kusjuures mina mõtlesin sama asja, et mess võiks olla hoopis sügiseti või talvel - räägitakse siin ju kogu aeg, et pulmi tuleb planeerima hakata vähemalt aasta varem - seegaq kui tahan suvel abielluda, siis on sügisel mul pulmamessil tõenäoliselt palju rohke teha, kui nüüd kevadel (sest kevadeks suht tõenäoliselt oled juba paljud asjad/tegijad ära broneerinud).

Verontsik
Võrgust väljas
Liitus: 13 Jaan 2009 - 08:39
23 Märts, 2009 - 19:39

Käisime samuti esimest korda. Meeldis, kuna käisime väga vara, kohe peale avamist ja siis ei olnud palju rahvast. Kahju, et selleks ajaks ei olnud päris mitmed veel oma kaupa välja saanud... Aga saime häid ideid nt kutsete/nimekaartide osas. Pulmaraamat meeldis. Pihlakaga rääkisime tordist, väga meeldiv vestlus oli. Ostsin kaelaehte, just sellise nagu soovisime. Nägime ära Tiia kaare, mida registreerimiseks kasutada tahame. Giftline'is sain jutule pulmaküünalde osas, väga asjalik naisterahvas. Horoskoobi plaadid ostsime:)
Kuna rahvast oli siis ikka suhteliselt vähe, oli kõigil aega meie jaoks. Seega üldmulje hea. Tegijaid peaks ikka rohkem olema. Eriti võiks olla väljas peokohtade esindajaid.

kaisu83
Kasutaja kaisu83 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Juuli 2008 - 09:25
24 Märts, 2009 - 11:37

Mis pulmaraamatust juttu on? Ma jalutasin vist sellest mööda.

Lindake
Võrgust väljas
24 Märts, 2009 - 12:47

Seda müüdi teisel korrusel - teiste raamatute juures - kõrval oli neil Cantervilla loss. See raamat on oma põhimõttelt veidi sarnane nendele raamatutele, mida beebi sünni puhul kingitakse - seal on siis koht, kuhu saate kirjutada oma esimesest kohtumisest, esimesest kohtumisest ämma ja äiaga, pildid vallalise põlvest, pildid pulmapeost, lõpus on ka veel koht, kuhu saavad külalised oma soove kirjutada jnnejne.
Igal juhul pidi see ka juba varsti raamatupoodidesse tulema.