Kas andmed tulid kohale?

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
peigmees
Võrgust väljas
Liitus: 17 Aug 2006 - 00:55
Kas andmed tulid kohale?
1 Oktoober, 2007 - 01:47

Täitsin ankeeti veidi üle tunni aja (koos vahepealsete infootsimise pausidega).

Kõikidele küsimustele ei teadnud ühtegi vastust, siis pidin sinna vist igaks juhuks ikka midagi välja mõtlema, kuna vähemalt üks oli kästud. Aga oleksin pigem tahtnud tühjaks jätta.

Aga kui lõpuks ära saatsin, selgus, et olin süsteemi poolt juba vahepeal välja logitud. Kas nüüd andmed saabusid sellele vaatamata ikka andmebaasi? Või pean homme öösel uuesti hakkama lahtreid täitma? Ja kui palju mulle siis selleks aega antakse, enne, kui vahepeal jälle kõik luhta läheb?

Ja kas need, kes oma andmed just ära on esitanud (mitte varem, et kallutamist vältida), võiksid saada korrakski piiluda, kui palju neid esitajaid juba enne on olnud ja mis mõtteid nad seal juba varem sisse on kandud.

Tänud toreda ettevõtmise eest igatahes!

Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Re: Kas andmed tulid kohale?
1 Oktoober, 2007 - 10:02

Tervitus-

Kahjuks pole andmed kohale tulnud. See väljalogimine on meil meelega turvalisuse pärast. Kui ei ole panna kedagi (isegi kui üks on kästud), siis pange sinna "Kandidaat puudub" või "Ei tea".

Piiluda hetkel ei saa, me avaldame esitatud kandidaatidest mingi moment nimekirja, et kõik teaksid keda on pakutud, aga varem nimekirja ei näe.´

Tervitades,

Virgo
www.svadba.ee
www.weddings.ee