Kuidas läheb Aasta 2009 Tegijate otsimine ?

üks postitus / 0 uut
Virgo Jaani
Kasutaja Virgo Jaani pilt
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2006 - 16:48
Kuidas läheb Aasta 2009 Tegijate otsimine ?
27 Oktoober, 2009 - 00:09

Tervitus-

Ankeete tuleb mürinal ja juba on neid rohkme kui varasematel aastatel. Pulmad.ee on rahul ning varsti algab ka hääletamine :D

Samas - ütlen siin ühe asja mis mind häirib ja kui see ei muutu, siis luban et teen täpselt nii nagu siin kirjeldan,

Ja see asi mis ei meeldi, on see et mõned isikud - nii firmad kui eraisikud - promovad ennastd valet pidi. Või siis on neil tõepoolest nii andunud fännid et nad siin lehel esitavad ankeeti kohe kamaluga - PALUN ÄRGE SEDA TEHKE ! Kui ma näen anonüümselt esitatud ankeete ühelt ja samalt IP aadressilt, ei kavatse ma neid tänasest isegi vaadata vaid kustutan need automaatselt.

Te võiksite ju öelda, et mis värk, äkki see tegija on ikka nii tugev ja teebki nii palju pulmi - hmmm, no siis olen mina tulnukas Veenuselt.

Kui te seda ei lõpeta siis avaldan ma selle tegija nime siin ning ka selle firma nime siin koos soovitusega neid mitte kunagi enam mitte kasutada. Nad mõlemad on piisavalt tuntud, et see võiks neil ka korda minna. Ma ei ole paha inimene, aga minu kannatusel on ka piirid.

Palun teid, sellest ei ole kasu, Pulmad.ee ei võta niikuinii neid hääli arvesse.

Aga muidu - lisage aga kanditaate, veel on aega :D

tervitades,

Virgo