Eritellimusega sõrmus Tartus

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Preili K.
Kasutaja Preili K. pilt
Võrgust väljas
Liitus: 2 Nov 2007 - 07:58
Eritellimusega sõrmus Tartus
13 Juuni, 2008 - 21:12

Nu täitsa uskumatu. Poleks arvanudki, et sõrmuste otsimine niiiiii raske on. Teisipäeval kammisime läbi Tallinna suuremad kaubanduskeskused. Ja täna siis kõik Tartu kullapoed, mida netist leidsin. Jõudsime selgusele, et sõrmuse maitse on meil kahel ikka totaalselt erinev :) Täitsa lõpp, hakka või nutma :)

Kuna me ei taha erinevaid sõrmuseid kanda, siis ei jää üle muud, kui lasta kullasepal sõrmus teha. Küsimus Tartu neidudele, kes on lasknud eritellimusena omale sõrmuseid valmistada:

- palju see teile maksma läks
- kus leida sellist kullaseppa?

Aitäh kõigile, kes aidata saavad!

buum
Võrgust väljas
Liitus: 3 Juuli 2007 - 22:20
Re: Eritellimusega sõrmus Tartus
14 Juuni, 2008 - 20:01
kastehein
Võrgust väljas
Liitus: 27 Nov 2007 - 15:08
Re: Eritellimusega sõrmus Tartus
14 Juuni, 2008 - 20:49

meie tellisime argentum.ee - st, natuke keeruline suhtlemine on seal, aga tulemusega oleme rahul ja juba kanname ka;) tellimus valmib u. kuuga ja maksumus sõltub paljuski sõrmusest, sest materjali kogusel on suur osakaal, meie omade koguväärtus natuke üle 4000.-

kratiplika
Kasutaja kratiplika pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Veebr 2008 - 13:06
Re: Eritellimusega sõrmus Tartus
15 Juuni, 2008 - 18:07

Salmanis väideti mulle, et nemad teevad vaid traditsioonilisi abielusõrmuseid.
Aga eritellimusel teeb ilmselt sõrmused Antoniuse Gildi kullassepp. Iseasi muidugi, palju see maksab ja kaua aega läheb. Olen kuulnud, et järjekorrad pidid pikad olema. Aga küsi sealt kindlasti järele.

______________________
Ise teeme oma elu ilusaks.

_______________________
Ise teeme oma elu ilusaks.

veenus
Kasutaja veenus pilt
Võrgust väljas
Liitus: 21 Okt 2007 - 14:08
Re: Eritellimusega sõrmus Tartus
15 Juuni, 2008 - 21:48

Mina tellisin enda omad Sauruse antikvariaadi kullasepalt (Küütri tn). Valmisid 2 nädalaga , hind vägagi normaalne ehk siis natsa alla 5000 kr(sisaldas tegemist, graveerimist, 1 briljanti ja kui väga ei eksi siis kas 14 gr kulda) Võin öelda, et sellise paksusega sõrmused oleks tavalises massimüügi poes kõvasti rohkem maksnud. Tulemus oli super, lasin teha kavandi järgi, kullasepp sai tööga imeliselt hakkama, kui võtta arvesse, et esimene päev kui sooviga sinna läksin, siis ta lihtsalt sügas kukalt, et tal pole aimugi, kuias teha seda, mida ma soovisin. Igaljuhul ütles ka müüja , et ta pole enne selliseid sõrmuseid näinud ja et on vägagi lahedad. Mind võttis igaljuhul tulemus kohapeal lausa hüppama:) Muide kullaspa nimi ol Tag või midagi sellist (hästi tätoveeritud ja palju kette kaelas):) Mindki ei rahuldanud meie kaubanduses müügis olevad sõrmused, olem ma siis pirtsakas või mitte:)