Eritellimusena sõrmused. Kes? Kus?

2 postitust / 0 uut
Viimane postitus
Lihtsalt Birks
Kasutaja Lihtsalt Birks pilt
Võrgust väljas
Liitus: 22 Sept 2016 - 13:32
Eritellimusena sõrmused. Kes? Kus?
22 September, 2016 - 13:40

Hei.
Pikemat aega üritan leida kedagi, kes valmistaks abielusõrmused kulla/hõbeda, puidu ja poolvääriskividega. Nt azuriit jne.
Kas Eestis üldse leidub kedagi sellist või on soov liiga ulmeline?

Päikest, Birgit

Marita Lumi
Kasutaja Marita Lumi pilt
Võrgust väljas
Liitus: 23 Jaan 2018 - 22:26
Re: Eritellimusena sõrmused. Kes? Kus?
5 Veebruar, 2018 - 16:20

Tere,
Sinu küsimus oli küll ammu, kuid puutun antud küsimustega siiski igapäevaselt kokku ja kuna alles nüüd tegin ennast pulmad.ee kasutajaks, siis hilinen oma vastusega 2 aastat :).
Eritellimusena on ikka erinevate utoopiliste eripäradega sõrmuseid valmistatud, kuid peamiselt kihlasõrmuseid. Pulmasõrmused peavad olema praktilised. Saavad hoope, kõlkse, kolkse, vett, vilet ja happeid... võivad kuskile taha kinni jääda jne. Abielusõrmus, mis on igavese armastuse sümbol ei tohiks aga nii lihtsalt ei katki minna, ega ajas muunduda
Nii lasuriit kui puit on mõlemad uhked ja ilusad materjalid, neist soovitaks meisterdada pigem igapäevast kandmiseks, nagu kaeaehe või kõrvarõngad, kuid mitte igapäevaseks kandmiseks mõeldud sõrmuseid. Puit paisub ja on habras, lasuriit küll veidike tugevam, kuid siiski rabe.
Kui tahta abielusõrmuste puhul mängida utoopiaga, siis pigem ikka veidike väärismetallide, vormi, tekstuuri ja metalli sisse istutatud kividega.
Tervitades,
Marita Lumi
www.luminee.ee