Kui palju võib ühe sõrmuse pärast vaielda? Lahkuminekuni? :D

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
avemariaabiellub
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2015 - 13:31
Kui palju võib ühe sõrmuse pärast vaielda? Lahkuminekuni? :D
14 Juuli, 2015 - 00:17

Oehh. Mina tahan valgest kullast, uhke mustriga, vintage stiilis.. Mees jällegi jahub vastu, et tema tahab täiesti klassikalist, nagu oli tema vanaisal ja tema isal ja üleüldse pooltel maailma meestel- tavaline, kollasest kullast ring. Aga need kaks ei sobi ju kohe üldse kokku. Ma tahaks ju, et sõrmused omavahel ka sobiksid. Kuidas leida kopromiss? Kuidas teil vaidlused sõrmuse kujunduse ümber on lahenenud? Kas alla anda ja võtta endale täiesti teisest puust sõrmus? Vaielda veel ja veel.. Naiseliku kavalusega oma idee pähe määrida? Või võtta endale kaa lõpetuseks klassikaline sõrmus...

Kas kellegil on mehega totaalset erinevad sõrmused? Nimelt ma ei kanna kollast/punast kulda üldse, isegi riietel argielus väldin teadlikult kuldseid detaile...

Eriti totter probleem on veel see, et fotograaf teeb kindlasti sõrmustest ka nö eraldi foto.. Ja tahaks ju, et fotol oleks ühtses stiilis sõrmused..

inglike81
Kasutaja inglike81 pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Aug 2006 - 11:24
Re: Kui palju võib ühe sõrmuse pärast vaielda? Lahkuminekuni? :D
14 Juuli, 2015 - 00:23

Olen pildistanud üles just sellise vahva kombinatsiooni: peigmehel oli kuldne sõrmus ja naisel valgekuld ja kividega. Minu jaoks küll häiriv ei olnud. Kui pildil värv häirib, siis saab ju pildi ka mustvalgeks teha.

Roheliine
Võrgust väljas
Liitus: 25 Juuni 2015 - 13:37
Re: Kui palju võib ühe sõrmuse pärast vaielda? Lahkuminekuni? :D
14 Juuli, 2015 - 15:25

Raske juhus tõesti. Meil õnneks mehega üsna sarnane maitse sõrmuste osas ja tegelikult meil polegi veel kindlalt paigas, kas tuleb tavaline klassikaline sõrmus või ikkagi mingit teist värvi. Meil õnneks ka veel aega, kuid oleme arutanud seda teemat. Kuigi ma olen ka täiesti hõbedakarva/hõbedast ehete kandja, siis võin isegi abielusõrmust kanda ka kollasest kullast. Eks siin tulebki teil mõlemal leida see kompromissi tee - kui mõlemal on oma kindel soov, mis üksteisest siiski erineb, siis kõige lihtsam kompromiss ongi, et mõlemal on endale meeldiv sõrmus. Kui aga see asjaolu on mõlema jaoks häiriv, siis tuleb leida mõni muu tee. Võib-olla et sõrmus oleks natuke mõlemat tooni?

Usun, et kaks erinevat sõrmust ei ole ka hullu, kõik on inimestes kinni, mis neile endale meeldib rohkem. Isiklikult tahaks ka mehega sarnaseid/ühesuguseid/harmoneeruvaid sõrmuseid.

Ongi esimene samm abieluteele jõudmiseks- leida kompromiss, mis tähendab, et mõlemad tulete mingis osas üksteisele vastu :).

avemariaabiellub
Võrgust väljas
Liitus: 7 Juuli 2015 - 13:31
Re: Kui palju võib ühe sõrmuse pärast vaielda? Lahkuminekuni? :D
14 Juuli, 2015 - 17:02

Jõudsimegi kompromissini- sõrmused tulevad disainerilt ja mulle valge, kaunistustega (antiiki meenutav) ja mehele siis kollane sama kujuga, aga kaunistusteta. Kokku lähevad maksma umbes 450€ pluss oma kollane kuld reuseks (ca 5g).