sõrmused

5 postitust / 0 uut
Viimane postitus
katz1616
Võrgust väljas
Liitus: 27 Juuli 2009 - 11:35
sõrmused
2 Märts, 2010 - 18:53

Tere,
mul siis selline probleem,et mehele meeldivad ühed sõrmused ja mulle teised ,kas peavad just olema ühesugused sõrmused.Kas kellegil on olnud ka erinevad.

ette tänades

kallaliilia
Kasutaja kallaliilia pilt
Võrgust väljas
Liitus: 16 Jaan 2010 - 20:09
Re: sõrmused
2 Märts, 2010 - 22:42

Ikka v6ivad olla erinevad ka. Elan shotimaal ja olen vaga palju pannud tahale, et naistel on kividega ja meestel sellised tagasihoidlikumad ilma kivideta s6rmused. eks see ole ikka kuidas endale paremini sobib, sest see s6rmus s6rmes elu l6puni :)
K6ike ilusat ja loodan et j6uate otsusele.

printsessike
Kasutaja printsessike pilt
Võrgust väljas
Liitus: 28 Juuni 2008 - 13:45
Re: sõrmused
3 Märts, 2010 - 09:07

ma arvan et teema autor ei mõelnud kivikestega sõrmuseid vaid seda et temale meeldib nt hõbedast ja nikerdustega sõrmus aga mehele nt traditsiooniline kollasest kullast. Eks see ole iga ühe oma asi milliseid sõrmuseid kannab. Meie nt pidime algul ostma hõbedast sõrmused, käisime vaatamas aj mehele hakkasid kollasest kullast meeldima (mulle mitte), siis vaatasime valge ja punase kullaga ja mõlemale meeldisid, kuid lõpuks ostsime ära valgest kullast triipudega sõrmused, mis mõlemale meeldisid.

MaarjaLiisa
Kasutaja MaarjaLiisa pilt
Võrgust väljas
Liitus: 13 Mai 2008 - 15:26
Re: sõrmused
3 Märts, 2010 - 14:55

See on loomulikult igaühe enda valik, kuid usun, et mingisugunegi ühine joon peaks neil kindlasti olema. Tihtipeale vaadatakse ka sõrmuste järgi, kes kellega abielus on seltskonnas. Vähemalt mina olen sellistega kokku puutunud. Näiteks üldkuju on sama, lihtsalt naisel on kivi ja mehel ei ole.
Meil on mõlema sõrmusel pisike kivike ning materjalideks on valge ja kollane kuld. KAasa ei olnud kivist just väga vaimustatud, liiga edev pidi olema. Kuid õnneks on alati võimalus keerata sõrmus teistpidi ning kui mina juhuslikult oma kivist mingi ime läbi ilma jään, on alati teine varuks võtta:D (peig oli selle naljaga nõus, muuseas)
-------------------
1Corinthians 13:13
And now these three remain: faith, hope and love. But the greatest of these is love.:)

-------------------
http://04-06-10.blogspot.com http://unshatteredfaith.blogspot.com -------------------

kätlinkotkas
Võrgust väljas
Liitus: 18 Veebr 2009 - 22:17
Re: sõrmused
4 Märts, 2010 - 09:53

Meie ei leidnudki poest selliseid sõrmuseid miida me soovisime kuna abielusõrmustele ei panda kunagi seda kivi mida meie tahtsime ning keegi ei olnud nõud kivi seal peal vahetama ka. Nii siis võtsime kätte ja vaatasime välja kuju mis oleks meile väga meeldinud ja siis oh imet leidsime poest müügilt sõrmuse mis moodustavad kokku pannes biheeliksi, see oli ideaalne sest kui sa paned nad kohakuti siis moodustab justkui igaviku märk. ja kõige tipuks suutsime terve Eesti pealt leida juveliirid kes olid nõus meie soovi teostama. Seal poes on siiani et kui sisse astume siis müüja nairatab teades et meie oleme need kes tahtsid eritellimusel midagi nii keerulist ning eelis on veel see et sul on ainueksemplarid sõrmes. Ja ka mehel on 4 kiviga sõrmus. Nii et alati on võimalus lasta see teha just sina kapriisidele vastav.