Sõrmused välismaalt

8 postitust / 0 uut
Viimane postitus
linda210
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2007 - 16:47
Sõrmused välismaalt
25 November, 2008 - 13:04

Kas keegi on tellinud oma sõrmused netist - amazonist, ebayst, kust iganes? Millised kogemused on? Pildi peal tunduvad küll kenad, aga kõik see tellimine, postikulud ja tollimaksud, lisaks sõrmused ise - kas vastavad ootustele ja suurus on sobinud? Vaatan, et pakutakse ka titaanist ja muudest materjalidest abielusõrmuseid, saan aru, et eestis on praegu valge kuld moes, aga kas keegi ka mingis muust materjalist abielusõrmuseid ostab/kannab?

Terracota
Kasutaja Terracota pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Mai 2008 - 19:53
Re: Sõrmused välismaalt
26 November, 2008 - 21:31

Meil plaanis tellida avant-garde titanium'ist ning titaanist. Sealt saadetakse kõigepealt koju mõõtmisrõngad ning alles siis teatad neile oma täpse sõrmuse numbri. Mis parim - nad graveerivad ka oma sõrmuseid, kuna Eestis saab titaani väga vähestes kohtades graveerida. Lugesin enne ikka hoolikalt tagasisudet ja googeldasin, ega kellelgi selle firmaga halbu kogemusi pole, kuid leidsin vaid positiivset vastukaja. Seega otsustasime jah riskida ja neti kaudu tellida.

linda210
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2007 - 16:47
Re: Sõrmused välismaalt
3 Detsember, 2008 - 10:19

Väga vahva! Kas sõrmused on üleni titaanist või kombineeritud mingi muu materjaliga? Kui kallis on saatmine ja kas toll ja maksud tulevad ka otsa? Kui suur osa juurde tuleb? Ise vaatasin, et netikulleri kaudu tellides tuleks peaaegu pool summat juurde maksta.

Terracota
Kasutaja Terracota pilt
Võrgust väljas
Liitus: 1 Mai 2008 - 19:53
Re: Sõrmused välismaalt
4 Detsember, 2008 - 22:53

Minu oma tuleb teemantiga, mehel väikese kullast triibuga. Tolli täpset hinda ei ole uurinud, saatmiskulu oli neil aga väga mõistlik, migi paarkümmend dollarit,. Peaksime hakkama saama kokku kuskil 7000.- eekuga.

Uhti
Võrgust väljas
Liitus: 20 Juuni 2008 - 18:47
Re: Sõrmused välismaalt
3 Detsember, 2008 - 11:34

Meie alguses mõtlesime tellida http://www.titanium-jewelry.com/, kuid kuna neil ei olnud meie sõrmust sel hetkel ja valmistamine oleks võtnud vähemalt kuu siis otsisime uued sõrmused.

Said tellitud titaaniumist sõrmused kolme teemantiga. Alguses mõtlesime valgest kullast sõrmustele, siis lugesime et seda tuleks lasta iga natukese aja tagant poleerida ja võib olla siiski allergiline sellele.
Siis mõtlesime palladiumile, mis on täielikult allergiavaba ja ei vaja sellist hooldust. Kuid lõpuks leidsime koha kus vastavalt oma soovidele said sõrmuse kokku komplekteerida.

Ainus postikulu oli USA sisene, võtsime ise reisi ajal nad sealt kaasa. Lasime sõrmustesse ka graveerida juba seal (vaid nimed, sest kuupäev polnud siis veel kindel).
Oleme oma sõrmustega väga rahul, hetkel käime vaid piilumas neid karbis vahepeal :)

Kokku maksid sõrmused natuke üle 10 000, kuid ise valisime kallimad, oleks saanud ka kindlasti odavamad.

Otsin lingi üles ja lisan siia. Link leitud http://www.titaniumstyle.com/

linda210
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2007 - 16:47
Re: Sõrmused välismaalt
23 Detsember, 2008 - 09:34

ok, aga kui see netipood ei saada sulle mõõtmisrõngaid? Näiteks Amazon.com-is on lihtsalt mingi juhend, mõõdad sõrme ümbermõõdu ja siis saad teada suurusnumbri. Kas keegi niimoodi on tellinud? Kas iseseisvalt, ilma Netikulleri abita on ka keegi tellinud? Huvitab, kas postikulu on siis sama, mis USA sisene või tuleb veel midagi otsa ja kas nad Eestisse ikka saadavad?

Uhti
Võrgust väljas
Liitus: 20 Juuni 2008 - 18:47
Re: Sõrmused välismaalt
27 Detsember, 2008 - 21:15

Mina tellin igasuguseid erinevaid asju endale Amazonist, ostu tehes tuleb vaadata kas on worldwide shipping ja mis see maksab, see on ikka üldjuhl erinev USA sisesest.

Sõrmuse mõõdu võtmine- mine mõnda kullapoodi, tee tark nägu, et tulid sõruseid uudistama, kuid ei tea sõrmuse mõõtu. Ja internetis on igasuguseid convertereid kus saab euroopa mõõdu usa oma peale ümber arvutada.

Siiani pole kordagi kasutanud netikulleri abi, kõik on ise tellitud ja kätte saadud :)

linda210
Võrgust väljas
Liitus: 10 Aug 2007 - 16:47
Re: Sõrmused välismaalt
27 Jaanuar, 2009 - 14:44

Tänud julgustamise eest. Ei kasutanud netikullerit ja üldse on see tellimine nii lihtne - miks ma varem pole midagi tellinud?
Tellisime oma sõrmused e-bay poest: http://stores.ebay.com/Titanium-Rings-by-Titanium-Knights
Selles poes on olemas ka titaansõrmuste komplektid. Hind on ka minu meelest hea (vrd. SaloCenter pakub ühte titaansõrmust sama raha eest), kuigi maitse asi, mõni ütleb ehk, et liiga odavad ja lihtsad.
Mõõtmisrõngad tellisime ka e-bayst, seal on 4 rahvusvahelist mõõtmissüsteemi peal - USA, Inglise ja veel mingid.