teenindus kullapoodides

4 postitust / 0 uut
Viimane postitus
kaanka21
Võrgust väljas
Liitus: 22 Sept 2008 - 07:40
teenindus kullapoodides
21 Oktoober, 2008 - 16:57

Käisime ja otsisime siis endale sõrmuseid, olin juba end ette valistanud et pean ühe sõrmuse eest välja käima 3000-5000...ja sellise teadmisega astusin poodidesse sisse lootes saada ka head teenindust.

Käisime kesklinnas kaubamajas - kus oli nigel valik ja müüjad nähtamatud, siis Aleksi kuld oli kaubahalli juures kinni :( kahju. Järgmine pood oli Zeppelin ja samuti Aleksi kuld - valikut polnud ja teenindus oli samuti olematu.

Siis sattusime Taskusse, käisime ühes poes - uhh isegi minu oletatv raha mis oli sõrmustele mõeldud, poleks nende hindadeni küündinud. Ja selliste hindadega poes oleks tahtnud pisut teenindajatepoolset pakkumist või huvi minu soovide vastu. Aga ei - nii huvitav oli rääkida ju eelmise õhtu peost.

Olles kaotanud igasuguse lootuse astusime mehega lausa imekombel poodi kus müüja naeratas, tundis huvi, pakkus sõrmuste suurust proovida, arutas ja ütleme nii et meile meeldis valik, teenindus ja meelde jäi see, et selle õige sõrmuse leiad sealt kust oodata ei oska :D
Ja unistuste sõrmused :) ei olnud ka nii kallid nagu internetis otsides leidsime.

Aga igatahes mõtlen ma ikkagi et kui töötad teenindajana, eriti äris mis pakub ka pruutpaaridele teenust,siis naeratus ja elementaarne viisakus olgu omal kohal.

*keeleliselt toimetatud pulmad.ee poolt

pulgajäätis
Kasutaja pulgajäätis pilt
Võrgust väljas
Liitus: 4 Veebr 2008 - 15:58
Re: teenindus kullapoodides
21 Oktoober, 2008 - 17:41

Kas see pood oli ka Taskus, kus te sõrmused saite?

liiska
Kasutaja liiska pilt
Võrgust väljas
Liitus: 17 Mai 2008 - 21:28
Re: teenindus kullapoodides
21 Oktoober, 2008 - 19:03

Tahaks ka jah teada, et mis pood see on. Tihti kipub nii olema inimestel, et halvad kogemused pannakse nimeliselt kirja, aga head mitte :D
Meie tellisime oma sõrmused Tasku City Goldist. Oma kullaga läksime ja väga sõbralikult võeti vastu.
Sõrmustega läks aega u kuu ja praegu on juba nädala käes need meil. Ma võib-olla natuke kahetsen seda, et kuna ma teadsin, et tahan traditsioonilist kullast sõrmust, et ma sellest hoolimata teostuse üle veidi põhjalikumalt järele ei mõelnud. Vb poleks tahtnud nii ümarate servadega seda sõrmust, aga see pole kullassepa süü enam: ta tegi täpselt meie näidatud näidise järgi.
Teenindajad olid nii tellides kui sõrmustel järel käies hästi sõbralikud, tegid nalja ja ei pahandanud isegi siis, kui ma nädal pärast tellimuse sisseandmist veel natu kulda juurde viisin (isa andis oma sõrmuse meile).
Kullassepp soovis meile kõike ilusat kogu eluks, kui sõrmused ära tõime ja ütles, et tegi need meie tellitust suuutsukese paksemad, sest eks nad pea ju ikka aastaid kestma :) Väga armas kogemus oli igal juhul.

kaanka21
Võrgust väljas
Liitus: 22 Sept 2008 - 07:40
Re: teenindus kullapoodides
23 Oktoober, 2008 - 09:35

City Gold oli poe nimi